Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

zabkatt
9. júl 2008

babule nebláznite, to už zajtra budete mať svoje uzlíčky v náručí? 😀 No ja si ešte počkám, ani voda nezaberá 😅

montinka
9. júl 2008

ahoj zabka ty uz skusas vsetko aby si porodila?

num7976
9. júl 2008

ahojte kocky,pozeram ze ste sa vsetky nejako rozbehli!aj ja uz chcem ☹ no ale co u mna to tiez nevyzera,ze by sa to slo rozhybat,krcok na 1 cm ale otvarat sa stale neotvaram..tiez si hopsam na lopte,pijem malinovy caj,horuci kupel si tiez davam aj sexik do toho,no nic,pondelok kontrola,tak snad sa daco rozbehne 😔

montinka
9. júl 2008

num som zvedava co povie doktor zajtra mne.🙂 ale pochybujem ze by mi povedal ze sa nieco deje necitim sa tak aj ked krize ma bolia ale to asi z toho ze tu dlho sedim

num7976
9. júl 2008

montika to budem drzat palceky,nech povie same dobre spravicky,lebo ozaj je uz o nervy to cakanie!a ty uz mas tych poslickov?lebo ja som mala v noci ako keby take dva krce ale potom to preslo a nic viac aj malu som potom citial,ale neviem ci je to ono.. 😕 krize bolia aj mna.. 😒

montinka
9. júl 2008

hm no ja ti neviem raz ked som isla zehlit asi pred dvomi dnami tak ma bolelo brucho ako pri kramoch ale to preeslo a potom ma cele zehlenie boleli krize a ked som to spomenula tu na konikovi tak mi napisali ze to asi boli poslickovia ale odvtedy nic. no to moje babo praveze stale vytrca asi nozky uplne hore kdesi pri rebrach a hlavne v posteli tak ja neviem. uvidime

montinka
9. júl 2008

no idem ja do vane a spat lebo zajtra skoro vstavam k doktorovi. tak ahoj a dobru noc potom vsetkym

num7976
9. júl 2008

montika ved prave ani ja neviem ci to boli ti poslickovia... 😕 teda je to zvlastne takto vyckavat,ze?ale tak ty uz zajtra budes vediet,ja si este pockam do pondelka,i ked by si to mala mohla rozmysliet a prist uz aj dnes v noci 😀
ozaj karamelinku dnes vzali tak ratam,ze bud sa este chudinka pasuje alebo uz ma maleho pri sebe a vytesuje sa! 😵

sveva
10. júl 2008

Dobré ránko baby. 😅

Blahoželáme ďalším maminkám a ich bábätkam a prajeme veľa zdravia, mliečka a radosti z týchto malých uzlíčkov. 😉

Baby nebláznite, čo tu zostanem sama? 😅

lenockaaa
10. júl 2008

ahoj sveva neboj aj ja tu este urcite daku chvilu pobudnem 😉 baby to poriadne rozbehli kazdym dnom pribudaju nove a anove babatka 🙂 tak maminky tesime sa s vami a ked ide o mna uz vam aj tak trosku zavidiiiiiiiiim 🙂 🙂

mywiel
10. júl 2008

Aj ja som tu zatial...babo sa uz hybe menej asi ma malo miesta tak som z toho trochu nervozna, na kontrolu idem az v pondelok. 😒

mywiel
10. júl 2008

Uz mi aj zacina lepit ci to dieta vytlacim, kedze v 40tt uz zacina stracat vernix a koza zacne schnut... ☹

lenockaaa
10. júl 2008

mywiel no ako, vsetko metody vyskusane?? 🙂 🙂 s tym tlacenim nestras ale budu asi tie babatka velke, mne pred mesiacom povedali ze vazi okolo 2900 g tak teraz neviem kolko moze mat....prave som si spravila cajiiiiiiik 🙂 kolkokrat za den to pijes? 🙂

lenockaaa
10. júl 2008

aj moja sa menej hybe a hlavne v noci sa uz moc nehybe a pekne spinka s nami...asi si uz spravila ten rezim den a noc 😀 😀 chichi

mywiel
10. júl 2008

Ja som pila len 1x za den, moje malo 3200g naposledy vraj priemer, no citala som ze od 40t babo zacina stracat ten vernix tak sa menej klze, preto maju niektore baba co su prenasane supinatu a flakatu cervenu kozu na tvari... 😕

lenockaaa
10. júl 2008

no to si ma moc nepotesila ze to pojde tazsie 😒 ..a ozaj kolko nechavaju prenasat tam u vas?? tu ze vraj tyzden takze za dva tyzdne max uz by som to mohla mat za sebou 😀 ...a ako sa citis??

mywiel
10. júl 2008

tu tiez tyzden... 😅

mywiel
10. júl 2008

Citim sa akoby som mala ist rodit az za rok... 😀 😀

dan.ka
10. júl 2008

Ahoj mamičky hlásím stále jsme 2v1 🙂

sloniiicek
10. júl 2008

caute babulky. tak zatial nic nove. prebudili sme sa spokojne do noveho rana. ale uz som zistila pricinu preco mala nechce ist von!!! 😀 😎 😀 lebo su vsetci po dovolenkach - 😀 a ona sa urazila, ze ju nikto nepride pozriet. takze svagrovci su na vychode u rodicov, moja sestra je v tabore a z rodiny su jedny v chorvatsku na dovolenke. takze asi tolko. 😀 😀

mywiel
10. júl 2008

Slonicek ved ty to uz mas max. 3 dni nie? A nejdu ti vyvolavat? 😕

sloniiicek
10. júl 2008

mywiel - tak to si ma riane vystrasila. 😀

mywiel
10. júl 2008

No nechavaju max. tyzden prenasat nie? 😕

zmrzka333
10. júl 2008

babule hlasim sa znova, stale nic, takze zajtra poradna a dufam ze si ma tam uz nechaju

sloniiicek
10. júl 2008

mywiel - mam ist zajtra opat na kontrolu. budu mi robit monitor a kukne ma doktorka. a potom sa uz definitivne dohodneme na termine. takze ak si to mala nerozmysli skor, tak to vidim najskor na pondelok. kto by asi dobrovolne vyvolaval porod cez vikend. 😉 to uz budem tyzden a den prenasat. 😒

sloniiicek
10. júl 2008

cau zmzka - aspon nie som jedina. 😀

mywiel
10. júl 2008

Ja mam ist tiez v pondelok a povie mi co a ako dalej ak sa to nerozbehne do nedele... 😒

lenockaaa
10. júl 2008

mywiel ja sa citim tak podobne ako keby som ani tehu nebola 😀 😀

zmrzka no drzim palce nech to mas zajtra za sebou, ja ked budem mat po termine budem asi ratat hodiny

sloni ale pozitivne je ze si aspon dohodnete termin a uz budes vediet presne 🙂 to by som nahodou prijala 🙂

lenockaaa
10. júl 2008

danka a vanesska sa ti narodila pred alebo po termine??

zmrzka333
10. júl 2008

lenocka ked ma zajtra posle domov tak sa zblaznim, ja uz zacinam mat strach o maleho

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre