Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

zabkatt
10. júl 2008

babulky tak ja sa pre dnešok lúčim, treba sa mi učiť, tak sa idem o to pokúsiť, aj keď veľkú šancu tomu nedávam, lebo akosik moje mozgové bunky dali výpoveď. 😠

dan.ka
10. júl 2008

lenockaaa ani u prvni dcerušky jsem neměla žádné poslíčky,prostě nic i po termínu jsem nic nepocitovala tak mi porod vyvolaly a bolesti přišly do 30 min.a za další 2 hod. byla malá na světě byla to celkem rychlovka 😉 tak uvidíme jaké to bude ted.

lenockaaa
10. júl 2008

jaaaj to to si mala celkom dobreeeee..to by som aj prijala kebyze to je taka rychlovka 🙂

sveva
11. júl 2008

Dobré ránko, ešte spíte, alebo už rodíte? 😀

sveva
11. júl 2008

No tak nič. Idem ja do obchodu. 😅

zmrzka333
11. júl 2008

ahojte babule, tak ja som pobalena a o pol 11 odchadzam do porodnice tak drzte palce nech to uz mam za sebou

zabkatt
11. júl 2008

zmrzka držíme aj na nahách, potom sa ozvi a daj nové správičky. My sme mali včera falošný poplach, keď ma bolesti prešli tak som sa aj zasmiala, ale chudákovi manželovi do smiechu nebolo, prišiel z roboty a zbadal ma upotenú stonajúcu v postely, no babule poviem vám, že myslela som že odbila mosledná hodina a mobil som mala v kuchyni a nie a nie sa k nemu dostať. 😝 No bolesti potom ustúpili a teraz ma pobolieva, len tak do pohody, že sa dá 😀

maculik
autor
11. júl 2008

ahojte, akurat sa chystam na kontrolu, budu zase hodinku kontrolovat srdiecko a kontrakcie (cez tie pasy), a potom mam aj s doktorom, tak som uz zvedava, co povie 🙂
zmrzka, drzim palce, nech je vsetko ok, potom daj vediet.
a co je este nove?

lenusha
11. júl 2008

caute babulky,
ma tiez po poradni, zatial vsetko drzi, prietoky ok, takze zasa o tyzden kontrola 😀

zmrzka, drzime palce
😉

dan.ka
11. júl 2008

Ahoj kočky tak já mám kontrolu až v pondělí takže se nikam nechystám,jedině že by mě to chytlo ted už o víkendu,ale to pochybuju.Holky držím palce at už mate ty svoje miminka u sebe v náruči 🙂

mywiel
11. júl 2008

Ahojte tak ja tak isto ako dan.ka, kontrola v pondelok a zatial sa nic nedeje... 😒 😅

lienka7
11. júl 2008

Ahojte.
Ja som mala kontrolu vcera - podla mna sa nic nedeje ale lekar povedal ze pomaly sa nieco zacina diat, takze v pondelok zase kontrola a uvidime co sa udeje dovtedy - bud pojdeme na to v utorok/stredu alebo v sobotu - zavisi od nalezu v pondelok. Ze by zabral malinikovy cajik?
Mne inak nic nie je len ma zacali boliet bedrove klby a mam problem dlhsie chodit. Niekedy mam pocit ze sa maly tlaci moc dole.. az mam chut si podvihnut brusko ale inak absolutne nic.

mywiel
11. júl 2008

Hmm ja ten caj pijem ale nevidim zmenu... 😅

lenusha
11. júl 2008

lienka7, veru bedrove klby bolia aj mna poslednych par dni 😒
tiez mam problem chodit, resp. to rozchodit ked dlho sedim a tak.... a tiez sa mi zda, ze konecne zacina ist brusko nizsie....

ktovie, ako sloniiicek, ta sa mala ist dnes dohodnut, ze co a ako? 😕

lienka7
11. júl 2008

lenusha
s tymi klbmi sme na tom rovnako - sranda je ze ked sa postavim tak sa mi zo zaciatku ide lepsie na kacicku, 😀
a ked dlho chodim tak ich zase citim tiez.
a tiez neviem ci mi brusko kleslo alebo nie ale asi aj ano ale malo, skor citim maleho ako sa tlaci uplne dole az mam pocit ze vypadne ale takto sa vypucal aj pred tym len teraz je to podstatne intenzivnejsie, no ved uvidime ako to dopadne
mywiel
ja som zmenu tiez necitila to len lekar na to prisiel ze sa daco deje a ci je to cajikom alebo nie neviem, ale pit ho budem lebo si mozem konecne dat bylinkovy caj a tie ja veeeeeelmi lubim a doteraz som ich nemohla a kojenecka voda je sice fajn ale bylinkovy cajik je bylinkovy cajik (mozno si budem varit aj 2x0,5 l za den ) 😉

lienka7
11. júl 2008

lenusha - neboj, slonicek sa urcite ozve ked bude moct, to by nam hadam nespravila ze by teraz o sebe nedala vobec vediet ved tu je "pecena, varena" 😉

lenusha
11. júl 2008

no ved ja sa nebojim, len som zvedavaaaaa 😀

zabkatt
11. júl 2008

babulky čo ste písali o tej hlienovej zátke, ako to vyzerá? Je to také akoby hnedkastý výtok? Akurát som si niečo také objavila na nohavičkách 😲 Žeby to niečo znamenalo? Doktorkovi mám volať až v utorok ak dovtedy nič.

sloniiicek
11. júl 2008

ahojte babule. tak zatial ziadna zmena. bola som na monitore. a vooobec to zatial nevyzera na porod, ze sa maternica pripravuje. ale ak sa cez vikend nic nezmeni (co doktorka nepredpoklada), tak v pondelok nastupujeme do nemocky a v utorok sa mala narodi. ze to jej davame posledny termin. 😀 teraz mi nechce vyvolavat porod, lebo nic tomu nenaznacuje a zeby som sa zbytocne trapila a nakoniec by mi museli robit cisarsky. tak radsej este pockame. 😉

lenockaaa
11. júl 2008

slonii no tak super aspon vies kedy presne to bude.. 🙂 najviac to bude za styri dni co je super 🙂

u mna tiez nijaka zmena, cajik pijem, nafukala som fit loptu a niiiic 🙂 dalsia kontrola az v stredu...ale nevadi zajtra idem na svadbu a uz som sa aj celkom na nu zacala tesit...ale v nedelu uz by to mojhlo prist 😀

sloniiicek
11. júl 2008

lenockaaa - drahy ta poriadne vytancuje a sup, sup rovno zo svadby do nemocky. 😀

lenusha
11. júl 2008

cau slonii 😉

veru lienockaa, neboj, na svadbe si trsnes a hned to pojde 😀

slonii, takze utorok to isti 🙂 ja si tiez myslim, ze nasim krpcekom sa v bruskach paci, preto sa stale nechystaju von 😀

sloniiicek
11. júl 2008

ahoj leni. 😉 no ved prave. 😉 inak si s marcelkou nevolala teraz niekedy? ta je chuderka niekde nervozna a caka kazdym dnom. a nasa mala nist. 😉

lenusha
11. júl 2008

bola som s nou vcera kocikovat, takze je informovana, neboj 😉

sloniiicek
11. júl 2008

tak super. 😉 ma od teba cerstve infosky. nevies, co ma to cislo orange, tak to jej funguje normalne? lebo v stredu som jej na to pisala, ale neviem, ci to dostala. 😀

sloniiicek
11. júl 2008

tak ja uz pomaly koncim. ochvilu pride manzelik domov. 😉

lenusha
11. júl 2008

ja mam na nu take, ze 0904, to je tusim T-mobile, ale neviem isto 😅
ale myslim, ze v nedelu sa vracia k svokrovcom, takze tam bude zas on-line 😎

sloniiicek
11. júl 2008

jasne, tak sa maj pekne a pekny vikendik zelam. 😉

sloniiicek
11. júl 2008

ja mam na nu dve cisla. jedno T-mobile a jeden orange.

lenusha
11. júl 2008

to 0904 funguje urcite, ja mam len to a vzdy sa dovolam 😉
pekny vikendik aj tebe a vsetkym julovkam!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre