Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

sveva
26. júl 2008

zabkatt tak to by rozčúlilo aj mňa, ale musíš myslieť na malého nerobí mu to dobre.

montinka
26. júl 2008

zabka no to ti nezavidim. inak baby kton upravuje tabulku? zapise mi tam niekto zmenu?

dandy05
26. júl 2008

caute baby, je tu niekto?

montinka
26. júl 2008

ahoj ja som tu

dandy05
26. júl 2008

juj, aspon niekto 😉
mam taku sprostu otazku ☹ velmi silne menzes krce su poslickovia? mam to od rana furt, kazdu chvilu 😠
uz sa sledujem, kazde pichnutie ☹

montinka
26. júl 2008

no to budu asi poslickovia alebo zaciatok porodu nie?ja neviem lebo ja som take nieco nemala

dandy05
26. júl 2008

no, to neviem. vsetci tvrdili, ze to spoznam, ale zatial fakt neviem 😒
ziadna voda, zatka, ale tie menzes bolesti su fakt dost silne, tak sa divim, ci to su poslovia, lebo doteraz ma par tyzdnov iba tak light pobolievalo brucho. no ved zistim, ked to bude pokracovat. aj tak ten dnesny darcek k manzelovym narodkach moc nevysiel, kedze cakal miminko a myslim, ze do polnoci by sme to tak ci tak nestihli xixi
inac Tamarka je svetova 😉

zabkatt
26. júl 2008

dandy áno to sú poslíčkovia. Ja som ich tiež mala ráno, ale už to prešlo 😖 No dúfam že do toho pondelka sa to rozbehne, lebo už ma asi trafí 🙄

vejinka
26. júl 2008

zabka...neboj sa bude to ani sa nenazdas.. 😉

montinka
26. júl 2008

dandy a co ty vies mozno este stihas. 😉 a dakujem. 🙂 zabka aj tebe budem drzat palce aby si to mala za sebou

dandy05
26. júl 2008

no zabka, ved beriem to tak, pondelok to isti aj u teba aj u mna, tak predpokladam ze v utorok snad je princezna na svete. no ale vies, sedim cakam, sledujem sa, ked ta vestica to dala na dnes xixi 😉 a aj tak jej to zrejme nevyjde.
iba ze by sa to rychlo spustilo a do polnoci by bolo po vsetkom, co nepredpokladam. no, bude musiet mangel s darcekom k narodkam vydrzat, kedze nic ine nemam.
ale teda potom ti poslickovia su dost. to si nechcem predstavit, co pride.
inac je mozne, ze by mi neodisla zatka pred porodom? lebo na plodovku ako signal sa moc nespolieham, lebo mala je uz dost dlho narazena hlavou dole a doktor hovoril, ze zrejme na odtok tam nebude najskor moc miesta.

mywiel
26. júl 2008

Holky ja som taka rada uz vazim tolko kolko pred tehu, to je super, len musim davat bacha aby som nezacala vela jest ked kojim... 😉 😀

montinka
26. júl 2008

mywiel to tvoja mala sa narodila tiez 18.7? 😀

dandy05
26. júl 2008

jaaaaj baby, mat vase starostiiiii 😉
ked yv ste uz vsetko toto riesiliiii a uz ste o level dalej, ja sa nehraaam 😠

vejinka
26. júl 2008

aj ja xcem byt uz v druhom levely 😀

dandy05
26. júl 2008

aaale ty mas este casuuu, ale my uz sme daaavno po a ked ratam stresy z rizikoveho tehu kvoli riziku predcasneho porodu, tak mam pocit, ze uz sme v strese a ocakavani dost dlho.
no nic, idem si sledovat krce 😒

montinka
26. júl 2008

ale babule vsetky sa coskoro dockate

mywiel
26. júl 2008

Monti ano 18.7. 😀 Aj tvoja? 🙂 My sme uz oslavili tyzden... 😵

montinka
26. júl 2008

ano aj moja.😀 he he budu oslavovat spolu.🙂

sveva
26. júl 2008

Jeej baby aj my sme rodili 18.7. 😀 Tak to sme už tri. O ktorej sa vaše dievčatá narodili? My o 2:30 ráno.

montinka
26. júl 2008

moja 8:20. sveva tvoja je starsia.🙂

sveva
26. júl 2008

Monti a aký si mala pôrod? Ja som mala rýchlovku. 😅

montinka
26. júl 2008

ja tiez kedze som sla cisarskym 🙂

fialllka
26. júl 2008

ahojte maminy a maminy cakatelky 😉

pozdrav od lenushy: 😉 dnes o 20:05 sa najkrajsim babatkom v porodnici Radko s mierami 3500 g a 51 cm 😵

blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaame!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mywiel
26. júl 2008

Moja po 22 hodinach kontrakcii pri ktorych spala sa narodila o 18h10. 🙂 😵

mywiel
26. júl 2008

Porod sam o sebe nebol hrozny, len u mna bol vycerpavajuci kedze som mala hned kontrakcie kazde tri minuty a trvalo to 22 hodin, mala pri kontrakciach spala a vobec nepostupovala, ale nakoniec sa nam podarilo porodit normalne bez cisarskeho len som nemohla rodit do vody ako som chcela lebo mala nepostupovala, tak som musela vyliezt na stol ale to je jedno. Co sa tyka nastrihu tak som ho nechcela aby ma nenastrihli do svalu nechala som to na prirodu a natrhla som sa len povrchovo takze to sitie nebolo vobec citit a super sa to hoji hned na druhy den som sedela na zadku ako nic. Takze zaver bolo to dlhe, unavne, ale kontrakcie sa dali predychat ved vidite vydrzala som 22 hodin a ten vysledok za to stoji, je uzasne ked som ju konecne uvidela za rok a pol zacinam znovu mozno skor aby mala braceka alebo sestricku. 😉
Prajem aj vam co este cakate vela stastia s vasimi babatkami nech to u vas prebehne rychlejsie a nech sa tesite z tych malych batoztekov ako ja. Je fakt uzasne stale ju obzeram a nemozem uverit ze je moja, taky maly anjelik co sa zo sna vzdy usmieva. 😵

maculik
autor
27. júl 2008

Ahojte kocky 🙂 Maculik ma Adelku, huraaa 🙂 Narodila sa vcera 26.7. okolo 12.05 h. Ma 51 cm a 3600 g. Porod bol rychly a bezproblemovy, ale s epi. Vsetko je ok. Pozdravuje vas, potom sa ozve. Pa pa Mackina sestra Lubka zatial cakatelka 🙂 Ozik, a ma cierne vlasky.

zabkatt
27. júl 2008

Pomóc takže už som sama. 😢
dandy alebo ešte ty si tu? Keď ma zajtra nevezmú a pošlú ma domov zase, tak ma už asi porazí 😖

montinka
27. júl 2008

ahojte babule. zabka neboj sa a ty coskoro budes mat drobca vonku. inak pridala som nove fotky

maculik
autor
27. júl 2008

Neboj, aj Macku poslali v piatok domov, bola ani nie na 2 cm otvorena, povedali jej, ze ak to do dalsieho piatku nepride, pichnu jej vyvolavacku a bum, v noci jej odtiekla voda v spanku 🙂 Sak ona vam potom popise, uz som ticho, nech mi nefrfle 😅 Najnovsie spravy su, ze malicka stale zaspava pri papkani, moc sa jej nechce sat a potom place v postielke od hladu 😠 A manzelicek nakoniec aj asistoval pri porode, ked doktor povedal, ze mala ma vlasky, tak to chcel vidiet a nakoniec aj prestrihol pupocnu snuru 🙂 Tak sa majte pekne, drzim palceky nech uz ste vsetky mamicky. L.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre