Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

mywiel
27. júl 2008

Monti mala je strasne zlata a velmi sa na teba podoba. 😉 🙂

montinka
27. júl 2008

vdaka myw aj tvoja kaya je zlatucka. ozaj uz jej odpadol pupocnik? lebo tej nasej este nie

lienka7
27. júl 2008

Ahojte.
Nestihla som si precitat co vsetko sa udialo kym som tu nebola, ale chcem vam oznamit, ze uz nie som 2v1 ale 1+1.
Misko sa narodil 19.7, mal 3340g a 51cm.
Uz sme doma a tak si zvykame jeden na druheho, zatial je to zlate babo, akurat dnes sa rozhodol prejst z rezmu - spim 3-4 hodiny na rezim spim 2-3 hodiny tak sme mali rusnu noc ale co uz.

mywiel
27. júl 2008

Uz jej odpadol davno asi po 5tich dnoch, lebo som kupila puder co susi rany a pupocnik v lekarni od firmy Welleda s tym to ide rychlo, najprv dezifikujem 70% alkoholom a potom poriadne zasypem pudrom a uz ma normalny pupcek. 😉
Lienka blahozelam, nam sa to tiez este meni mala spi raz 2 hodiny inokedy zas 4 hodiny a minulu noc sme kojili len raz tak som sa super vyspala. 🙂

sveva
28. júl 2008

Nám pupok odpadol v piatok. 😅 Používala som som lieh. Ten to vysuší a pupok odpadne.

gogos
28. júl 2008

Aj my sme pouzivali iba lieh a pupcek nam odpadok 2 dni po prichode z porodnice.

montinka
28. júl 2008

hm nasa ho este ma ale dnes jej ho doktorka potrela lapisom a v piatok sa mame ukazat ci odpadol

zabkatt
28. júl 2008

No babule takže z nás bude až augustovka 😢 Vôbec sa neotváram, stále na 1,5prsta, takže to máme naplánované na piatok ☹

lienka7
28. júl 2008

Tak som konecne docitala co sa vsetko udialo a gratulujem vsetkym novym maminam - no vidite dockali sme a tak sme sa bali. 😉
Mywiel - ja nie som proti ked maly spi 4 hodinky ale moje prsia - pomoc - dovtedy ich mam naliate ako balony a neviem ci mam alebo nemam odsat mliecko a pod, ale uz sa to lepsi aj s prsiami aj s malym - nabieha na rezim 2 - 2,5 hodiny takze v noci sa moc nevyspime ale co uz.

meggi
29. júl 2008

ahojky babulky, tak mi sme sa už v piatok vrátili z nemocnice - v pondelok 21.7. sa nam narodila Kristínka - 3300g,50cm... Je zlatučká, len trošku grckáme, tak musím dávat vačší pozor- staršia Karolinka si na nu zvyká super, tak zatial to zvládame 🙂 Už som aj fotečky pridala - aspon pár... Držkám ostatným tehulkám palčeky 😉 😉

mywiel
29. júl 2008

Lienka ja obcas odsajem nadbytok co mala nevytaha a dam zamrazit alebo do ladnicky tam to vydrzi 48 hodin.

mywiel
29. júl 2008

Meggi blahozelam zlate babulky mas. 🙂

lienka7
29. júl 2008

mywiel - to som robila aj ja - vsetko co maly nevypil som odstiekala a zamrazila ale vysledok bol stale viac a viac mlieka, tak teraz odstrekujem len ked musim a len trosku a uz sa to zlepsuje. V mrazaku mam taku malu mliecnu banku 😀

zmrzka333
29. júl 2008

ahojte mamule tak gratulujem vsetkym mamkam nestiham popozerat ktore uz to mate za sebou. Prisla som pridat fotky do albumu tak kuk na maleho. Je strasne dobrucky 😀

zabkatt
29. júl 2008

joj babule ako vám závidím 😅 aj ja už cem

sloniiicek
29. júl 2008

neboj zabkatt - aj ty sa dockas. presne viem, ako sa citis. 😉 aj moja mala sa nakoniec vypytala den pred vyvolavackou. 😀 inak tusim aj tebe hrozili predcasny porod a nakoniec prenasas. tak ako my. 😀

zabkatt
30. júl 2008

Áno máš pravdu slonicek najskôr doktor všetko zakazal, lebo že malého donosím max. do 38tt a teraz? Ostala som sama ☹

sloniiicek
30. júl 2008

neboj zabkatt dockas sa aj ty. aj ja som sa dockala. pockala som si vyse tyzdna. ale stalo to za to cakanie. inak tolko sme si davali pozor cele tehu a oddychovali a teraz sa tym nasim drobcekom nechce ist von. keby som bola vedela, ze budem tak dlho prenasat, uz skor si na seba nebudem davat az taky velky pozor. 😀 ale nie, stalo to za to cakanie. 😉

montinka
30. júl 2008

ahojte je tu niekto? ako sa mate? my dobre len uz druhy den sme nekakali 😒

mywiel
31. júl 2008

Uz nemam prehlad kolko tu este ostalo cakajucich Juloviek? 😅

karamelinka
31. júl 2008

ahojte babule...

mywiel ani ja 😀 no ale kazdopadne drzim palce...my sme v noci zli neviem preco sa mu paci byt v noci hore...no ale da sa...za chvilu pojdeme von tak sa idem pomaly pripravovat....

monti mne dr povedala ze ked nebude kakat 2-3 dni tak je to v poho a nemam sa bat... 😉

effie
31. júl 2008

montinka, my sme tiez par dni nekakali, a doktorka v poradni nam povedala ze sa nemusime vobec bat, ze niektore babatka nekakaju aj 8 dni, takze je to ok

zmrzka333
1. aug 2008

ahojte babule ako mam pridat babetko do nasho albumu? Neviem heslo date mi to niekto do IP?

stresmenka
1. aug 2008

Ahojte babenky viem, ze ste zaneprazdnene tak ma napadlo, ze ci by som mohla spravit aktualnu tabulku nasich narodenych babetiek, ale iba ak chcete ja sa nudim tak si hladam robotku. Co vy na to? Ak ste za napiste mi len vase meno, datum narodenia babatka, vahu, dlzku a kde sa narodilo.Posielajte mi to na IP. Ak tam chcete este nieco dajte vediet

saudi
1. aug 2008

Ahojte, tak ja hlasim prichod nasej dcerky Adelky. Narodila sa prese v termine, 24.7., trosku mensia 2 580 gr, 47 cm, ale to asi preto, ze bola otocena ritkou, tak aby som zvladla prirodzeny porod 🙂 najtazsia faza trvala 2,45 hod. predtym 7 hodin doma postupnych kontrakcii. v porodnici mi dali len monitor, klystyr, sprcha a uz som sla na salu, kde za 20 min prisla na svet. stale ma boli nastrih, tak mam problemy sediet. to by mi ani nevadilo, len mi vadi, ze nemozem kojit po sediacky, po leziacky to je uz namahave. tak zatial tolko, drzte sa tie, ktore este cakate 🙂 a uzivajte si nocneho spania

zabkatt
2. aug 2008

Ahoj takže už len ja som tu ostala ☹((( Stále sme 2v1 a pôjdeme asi tiež sekciou aj napriek tomu že sme natočený správne, ale akosik sa neotváram, takže asi tak. ☹ Chcem skúsiť vydržať do stredy a ak sa nič neudeje, tak to nechám už na lekárov

lenit
2. aug 2008

zabka, no teda...tusim si uz fakt ostala posledna julovka...no ale ved aj termin si mala asi ako posledna. nic si z toho nerob. malinky sa narodi tak ci tak. ja stale hovorim, ze mne ten deviaty mesiac strasne moc chybal. asi viac ako Tatianke. ta to rozhodne zvladla lepsie ako ja. 😀 no a uz ma prec devet tyzdnov...marnost, ale to leti. no a ked uz bude malinky na svete a ty uz budes po porode v poriadku a vsetko bude fain, tak sa uz MUSIME stretnut 😀 mozno dovtedy uz budeme byvat aj v Trnave, tak to nebude taky problem ako teraz. 😵

ajciatko
2. aug 2008

zabka aj my sme sa narodili 6 dni po termine a hoci bol maly spravne otoceny odzaciaku nakoniec sme isli sekciou lebo som sa neotvarala.... neboj to pride a bdues mat konecne drobca pri sebe 🙂

zabkatt
4. aug 2008

Babulky tak ja hlásim stav stále 2v1 ☹ V stredu si ma už naisto nechajú v nemocnici, ale už som psychicky totálne na dne a maličký nie a nie ísť von a ja sa nie a nie otvoriť. ☹ Tak sa mi aj s bábätkami opatrujte a potom napíšem čo a ako. pa pa 😎

simka9122008
4. aug 2008

Zabkatt už som si myslela že to máš za sebou keď si sa dlho neukázala, to ma mrzí že ste ešte 2v1, tak čím skôr daj vedieť keď bude niečo nové držím palce.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre