• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júl 2008 II. Pridajte sa

4. februára 2014 
hura uz to ide, som uz chytala nerv :unamused: :angry:
6. máj 2008 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, paneboze, co sa mne zasa snivalo!!!!!! pozerala som sa na svoje dieta v bruchu a na pupocnu snuru, mala asi 10metrov :confused: :confused: :confused:
6. máj 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monatko nejes ty na noc tazke veci??? :grinning: ze mas take sny??? :sweat_smile:
6. máj 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabkatt, to sa cez sono doki pozrie na pupocnu snuru, aspon si ja myslim, ale nech to potvrdia nase maminku :wink:

marse, no moj drobec tiez uz dava najstojcivo o sebe vediet, zacinam stracat v praci pohodu a uvazujem, ako si urychlit odchod na MD :slight_smile:
6. máj 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marse, ani nie, ja teda neviem, co sa mi bude snivat noc pred porodom :unamused:
6. máj 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabkatt ano prebieha to ako klasicky uzv :slight_smile:
6. máj 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kocky, ozaj, som sa chcela spytat, aj vas tak svrbieva telo - teda hlavne brusko, dlane a chodidla? ja niekedy uz neviem, co robit, cez vikend som normalne nemohla zaspat, ako ma vsetko svrbelo. ked som sa ovladla a horko-tazko som sa neskrabala, tak to prestalo, ale je to neprijemne :angry:
pritom sa natieram kazdy vecer a ked stihnem, tak aj rano, no neviem, cim to je.
6. máj 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maculik ja tiez mavam take svrbive pocity najma na brusku a este viac na prsiach sa bojim ze si ich niekedy rozskriabem :rolling_eyes:

akurat som sa dozvedela ze nasa susedka je tehu...v 9tt boze ked my sme boli na takom zaciatku a ako to ubehlo :slight_smile: :dizzy_face:
6. máj 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maculik, to svrbenie dlani a chodidiel moze mat suvis s tym ze babo ti tlaci na pecen..myslim ze tu na koniku je taka tema, raz som si o tom citala..tak skus pozret. radsej to povedz dokimu nech ti urobi pecenove testy
6. máj 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
effie diky, precitam si :slight_smile:
6. máj 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcem sa vás len spýtať, či nemáte zvýšený tep-pulz, tlak mávam nízky ale tep mam aj 90/1 min, je to normálne, a nenamáham sa :unamused: , ďakujem za odpovede :wink:
6. máj 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvia ja mavam bez nad 100 a tiez mam nizky tlak. Idem na interne tak som zvedava ze co to je. Ale ja som mala rychlejsie srdiecko aj pred tehu.
maculik aj mna svrbia chodidla aj brucho a niekedy aj dlane ale nie casto
6. máj 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki zmrzka takže obávať sa nemusím, mavam tlak tak 90/60 a to mi minule namerali 140/90 to su vykyvy, ale v pondelok idem Dr tak sa na to popytam, dik papa
6. máj 2008 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maculik, aj mna zvyknu chodidla, ale vidis, doteraz som si to nedavala do suvisu s tehu :sweat_smile:
no idem si precitat len link od effie...
6. máj 2008 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
super, lebo uz som sa obavala. aj som sa sledovala, ci to nemam po nejakom jedle, ale asi je to teda normalne. o tyzden to ale pre istotu spomeniem pri kontrole.
ja sa na dnes lucim, mam toho este dost vela dorobit a potom musim utekat do mesta pre topanky z opravy a kupit oneskorene manzelovi darcek k vyrociu (hlavne, ze sme mali uz pred mesiacom :grinning: - ale nebola este prilezitost mu to v klude dat.
pekny vecer a pa zajtra.
6. máj 2008 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no precitala som si tu diskusiu a moc ma teda nepotesila... budem sa sledovat a ak ma bude castejsie svrbiet telo, okamzite idem k dokimu :wink:
pa maculik :slight_smile:
6. máj 2008 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby nebláznite, veď to je strašné v akom sme my stave. Mňa tak strašne v poslednom čase bolí chrbát, že nevydržím ani sedieť pri počítači :frowning2:
6. máj 2008 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michaela - tak to s tym chrbatom moc dobre poznam. mna takto bolieva uz vyse 2 mesiacov. esteze som na pn. inak by som asi v praci nevydrzala. :wink:
6. máj 2008 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sloniicek, ani ja nepracujem, ale poviem ti, že dáva mi to zabrať a to zatial iba také 2 dni, a ty píšeš že dva mesiace. Inak nerozmýšlala nad masážou, ja teda veľmi silno uvažujem
6. máj 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mi ani nenapadlo. a neviem, ci sa to aj odporuca. a kedze mame rizikove, tak ani cvicit som nemohla chodit. :wink:
6. máj 2008 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No cvičenie je super vec- ja chodím na tú predpôrodnú prípravu , teda nespotíme sa, ale robí mi to dobre. Inak masáž mi odporúčala aj gynekologička. keď je dobrý masér, tak on vie kde a ako má masírovať ak je žena tehotná. No uvidím, zvládli tp iné bez masáže a vydržali, tak sme my o niečo horšie :wink:
6. máj 2008 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneee. ved uz len par tyzdnov. :wink: ja som akurat u nasich na navsteve, ale uz sa chystam domov, tak zatial papa. :grinning:
6. máj 2008 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska, v studiu miracle sa specializuju na tehulky a robia tam aj masaze, skus si kliknut na ich stranku studiomiracle.sk
6. máj 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matinka dik. Mrknem to. Uvidím, spolieham, že to možno prejde, keď sa trošku ponaťahujem a ak nie, tak to budem nejak riešiť. baby dnes som si bola kúpiť tehu tričko a zistila som, že vážne ma už je dosť. To asi každé zrkadlo je iné. ale teda to, čo mali dnes v tom obchode zo mňa urobilo velerybu.
6. máj 2008 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som velryba uz aj v tom nasom domacom zrkadle :grinning: , ja uz si nekupujem nic, snad to s tymi vecami do konca nejako vydrzim, maximalne ak bude moc teplo, tak si kuknem nejake lanove nohavice.
6. máj 2008 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja som obehla všetky tehu obchody v Bratislave a poviem ti, že teraz na konci tehu som objavila bombový obchod s normálnymi cenami a perfektým výberom. ma to tak vytočilo, že som ho neobjavila skorej. Lebo teraz mi je už lúto vyhadzovať za jandry na posledné dva mesiace. Ale tu je fakt dobrý výber a prijatelné ceny. Na bajzovej pri zimáku.
6. máj 2008 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska, tam som si kupovala nohavice cierne do prace s som velmi spokojna :wink: , hned na zaciatku tehu ho marse spominala, ale ty si sem vtedy este nechodila... skoda
6. máj 2008 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, však to mám za to, že som sem nechodila :unamused: No nevadí. Už to nejak doklepeme do konca. Keď bude najhoršie, si vystrihnem v plachte otvor a budem chodiť ako raťafák.
baby idem k manželovi, zajtra mi odchádza skoro ráno pracovať a príde ktovie kedy, tak sa mu idem venovať. Pekný večer prajem. Pa
6. máj 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa miska... ten moj pride prave az zajtra, tak ja mam casuuuu :slight_smile:
6. máj 2008 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok