Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

mywiel
9. máj 2008

Ahojte maminky,
chcem vas upozornit, ze niektore uzivatelky si stahuju cudzie fotky a pridavaju ich do svojich albumov, tak bacha! Mne stiahli dve fotky uz. 😠

adusha
9. máj 2008

Mywiel.
prosim ta a co si stahuju? fotky deticiek, veciciek alebo? Nech som v obraze...lebo stahovat si cudzie deticky mi pride 😠 😠

mywiel
9. máj 2008

Nie veciciek, ale ja ich mam kupene doma a ona si zalozila album akoze to jej kupila babka ked sa dozvedela, ze je tehotna, stahuje si fotky druhych a vytvorila si vlastny album, ze to je jej vybavicka. 😠

adusha
9. máj 2008

Uff,
tak to je hnusne... 😠 😠 tak to by ma teda nenapadlo...trosku drze, nie? Boooze, niektori ludia nevedia co je slusne a co nie... 😖

mywiel
9. máj 2008

Napisala som admin nech jej to vymazu, stiahla si takto fotky aj inych. V podstate mi je to fuk tiez ide len o materialne veci, len som si uvedomila, ze som sem dala fotku domu kde byvame a osobne fotky a ze si ich moze hocikto stiahnut, lebo tu to nie je ochranene na koniku. Napr. fotky kde mas hole miminko by som sem tiez nedala nevies kolko pedofilov sa moze najst a nahrat to... 😖

adusha
9. máj 2008

Mywiel,
citala som tvoje prispevky pred chvilou v teme 3. trimester. Mas pravdu... a aj s tymi nahymi detickami - tato stranka je naozaj podla mna verejna a volne pristupna pre vsetkych pedofilov...uff, hnusna predstava ale je to tak 😖

mywiel
9. máj 2008

Predtym som sa nadtym vobec nezamyslala, ale internet moze byt aj nebezpecny a vela cudzich ludi vidi ako zijes a tak, ja mam albumy aj v picassa a dam sa to da ochranit, ze ich cudzi nemozu vidiet len ti ktorim to povolis, cize rodina a priatelia a je to lepsie. 😔

sveva
9. máj 2008

ahojte baby.
Tak hlásim rizikové tehu. Bola som dnes u lekára a mám prísny zákaz chodiť. Musím iba ležať a maximálne môžem vstať na WC. Takže sa budem iba priebežne hlásiť, ak neskončím v nemocnici na rizikovom. Už mi dosť tvrdne bruško a aj mám vonkajšiu bránku otvorenú. Vnútorná ešte drží. Takže uvidíme.

anita78
9. máj 2008

Sveva, tak to je nepríjemné, len pekne ležkaj, oddychuj a verme, že bábo ešte pár týždňov vydrží. A manželík, nech sa o Teba a Elišku pekne stará 😉 . Drž sa!

matinka
9. máj 2008

mywiel, veru, na tuto temu tu uz boli viacere debaty, nemozeme urobit nic ine, len opatrene vyberat, co sem umiestnime. A to,ze sa kradnu fotky... pamatam si este velku hadku kvoli tomu na mojejsvadbe, tiez sa to nedoriesilo, jedine zostava oslovit adminov, nic ine... 😒

sveva, taaaak sa teda setrite, no co uz, aspon si trosku polenosis a po porode ti spanok nebude tolko chybat 😉 , no len ako to budes zvladat s eliskou? 😕

zmrzka333
9. máj 2008

myw nenapises mi do IP ktora uzivatelka? pozriem sa ci tam nahodov nie su nejake moje
Inak babula je som bola v stredu v poradni a nas maly mal 1734g ze na 32tt je to ok. Urobil mi velky usg no a o 3 tyzdne mi budu brat znova krv a ster a potom uz budem chodit len do nemocnice do poradne

matinka
9. máj 2008

zmrzka, ty mas ale veeelkeho fesaka v brusku 😉 , je dobre pocuvat, ze je vsetko ok 😵

pipinka82
10. máj 2008

Dobré ránko tehulky 🙂 Ako sa máme??? 🙂

jeana
10. máj 2008

o 10 ze ranko.. hrozne.. 😀 😀 😀
ja mam za sebou uz aj kupanie s babetkami.. bola som sa pozriet na susedku a jej syna v hoteli West ako to tam vyzera a prebieha..
bolo to uzasne.. slana voda.. len pre tieto mrnusata do 5 rokov a uzasne... hry v bazene.. potom sauna, masaz ...no super

matinka
10. máj 2008

ahojte, my sme tiez uz vyliezali z postele o siedmej, co uz, nasej domacnosti veli uz krpec a od rana kopkal, tak bolo po spanku 🙂 , dnes sme mu kupili deku - zavinovacku, vanicku a nejake drobnosti. Uz len postielka, ktoru objedname buduci tyzden a lehatko, ktore viez uz mame vybrate a vsetky velke veci uz mame 😉

zmrzka333
10. máj 2008

martinka neviem ci je velky lebo lekar povedal ze je v norme ale ano je uz velky a este bude vacsi. Vzdy idem do poradne s respektom ci mi Drl nepovie nieco zle ale zatial klop klop klop je to ok. 🙂

miracle
10. máj 2008

Moje nervy...normalne nestiham citat, kolko ste toho popisali (blbol mi konik, nemohla som sa dostat na tuto temu).

Hura...uz iba dva tyzdne a ideme konecne domov, kde mi snad stihnu porobit vsetky vysetrenia..lebo tu to je horsie ako v krajinach tretieho sveta 😀

mywiel
11. máj 2008

Ahojte, ako sa mame? 😉 Ja mam pocit, ze mala sa uz menej hybe, nie je to skoro? Asi mam uz menej miesta, uz len sen tam pokopka ale uz sa nevrti, aspon ze ma hlavicku dolu, dufam, ze to uz tak vydrzi do porodu. Vy ste tiez zbadali zmenu v pohyboch ako tyzdne pribudaju? Musim sa spytat na utz ci nema pupocnu snuru okolo krku. 😒

jeana
11. máj 2008

ahoj myw, ja mam praaveze pocit ze malinka sa az moc hybe v poslednom case... 🙂
uplne je vidiet mexicke vlny, ale mam taky pocit ako keby bola priecne 😔 lebo ked sa natahuje tak ju citim i nalavo i napravo... dufam ze je vsetko ok a nase kvetinky smelo rastu 😀

avanka
11. máj 2008

Ahojte, moj maly tiez kope niektore dni menej, ine viac...a ulozeny na ultrazvuku v 32tt bo tak, ze mal hlavicku nalavo dolu, zadocek nad pupkom a nozicky napravo dolu a doktor mi povedal, ze ved on sa este moze otocit, do porodu vraj casu dost, tak sa nechame prekvapit 🙂

zabkatt
11. máj 2008

No my sme v utorok až 30tt, a malý vystrája až teraz. Doteraz to bolo kľudné bábätko a zajtra ideme kôly tomu oslabenému krčku do nemocnice, tak dúfam že všetko bude v pohode a nenechajú si nás tam 😝 Takže poobede, alebo v utorok ráno napíšem ako sme dopadli 😀 Cez víkend sme spravili vea roboty, vypratali všetken bordel, čo bolo treba, a poodnášli zmluvy čo bolo ešte treba doložiť a všetko je nachystané k prerábke, len peniažky ešte nie sú nabehnuté, tak čakáme 😒 Tak zatím 😀

matinka
11. máj 2008

no moj maly sa tiez menej hybe, mozno ani nie menej, ale inak. Doteraz to boli kopance a teraz su to skor take pohyby tahom a mykanie sa 🙂

mywiel
11. máj 2008

Mne zacali teraz opuchat nohy, super mi zaberaju octove zabaly a zaroven nohy vylozit. 😉

ajciatko
12. máj 2008

dobre ranko, je tu neikto?

dandy05
12. máj 2008

Ajoj 🙂

ajciatko
12. máj 2008

ako sa mas? poctivo oddychujes?

alexandra
12. máj 2008

Ahoj kocky.. Za sebou narocny vikend, pred sebou narocny tyzden.. Ale snad uz predposledny pred definitivnym nastupom na MD 🙂

dandy05
12. máj 2008

aaale oddychujem 🙂 v robotke som, ale iba tak pozvolna. vzdy sa snazim okolo obeda odyst a ist domov lezat, cize tak pol na pol dodrziavam prikazy 😀 . chodis na tie cvicenia? ja ked som bola v nemocke, tak sme boli u Jandovej na prednaske o kojeni a dohodli sme sa, ze aspon tie dychacie cvicenia by sme mohli ist kuknut, kedze cvicit ee. no, ale nejak som sa odvtedy k tomu nezmohla, tak mam teraz haluz, ze nebudem pri porode vediet dychat ☹
a vy sa ako mate?

alexandra
12. máj 2008

dandy neboj sa, telo presne vie co ma pri porode robit 😉

ajciatko
12. máj 2008

ja som este nebol a ani raz alle chcela by som skusit.. Kedy byvaju tie cvicenia? Zajtra nestiham ale rada by som sa isla pozriet....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre