• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júl 2008 II. Pridajte sa

4. februára 2014 
Ozaj baby ktorá spomínala vibračné lehátko pre bábo?
28. apr 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sloniiicek :slight_smile:

sveva zabkatt ho spominala :slight_smile:
28. apr 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, ja to ohladom CS v knizke neviem najst a moj lekar mi meria dlzku hrdla, je to ono?
28. apr 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmrzka ano, to je ono..

sveva mozno ja, ale mame hojdacku, aktualne na testovani u kamoskinej dcerky :slight_smile:
28. apr 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja mam 2,5 stale ale na poslednej poradni to zmenil z tuheho na polotuhe ale uzatvorene. Som zvedava co bude 7.5. ked mam poradnu
28. apr 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmrzka v tomto tyzdni je uz normalne ze sa to postupne zacina menit, neboj :slight_smile:
28. apr 2008 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako pise alex ono sa uz v tomto tt musi zacat nieco diat nejake zmeny, ved aj babo rastie tak nebudeme stale tak pevne pokope drzat :slight_smile:

babulky lucim sa idem pripravit malej obedik a potom ju uspat...majte sa krasne neskor sa snad este zastavim ak nepojdeme na nakup. papa a prijemny dnik :slight_smile:
28. apr 2008 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sveva, ja mam CS:2 , zatvorene, dufam, ze je to v pohodke, lekar mi povedal, ze som v poriadku :sweat_smile:

inak mate typ na dobre lehatko? lebo aj ja nejake chcem kupit, najlepsie vibracne, s nejakou hrazdickou na hranie, hudbu nemusi mat...
28. apr 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee :sunglasses:
ja som sa dnes pokusala predbehnut sa u internistky, ale moc mi to nevyslo :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj sestricku som chcela ukecat, ci ma nevezme, ale zrejme budem musiet prist niekedy rano na siedmu, lebo idem na krv :confounded: poradnu mam nastastie az 19.5., tak som velice rada, ze nemusim chodit po doktoroch ako na klavir...
28. apr 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sveva ja som to spomínala prečo? Chystáš si ho kúpiť? :grinning:
Babule tak ma neznesiteľne bolí chrbát, že nemôžem ani sedieť :frowning2:
lenit a na cvičenie ešte chodíš? Ja skrz ten chrbát nemám šancu, ale na kávičku niekedy vybehnúť môžeme ešte do pôrodu čo ty nato? :grinning:
monatko a co riesis na internom?
aaaale, kvoli nedostatku zeleza, bola som tam vo februari a tak mam dojst este na kontrolu..
28. apr 2008 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka, no ...cvicenie... :grinning: naposledy ked som tam bola, tak mi bola priserna zima no a potom ma bolel ten klb, tak sa mi ani nechcelo a ani som si netrufla. s klbom je to uz teraz lepsie a od buduceho tyzdna som na materskej, tak hadam sa mi bude viac chciet dakam vypadnut. no a na "kavicku" pojdem velmi rada. ked som este pracovala, tak sa mi moc nedalo, no ale ked uz budem doma, tak to bude prijemne rozptylenie :grinning: urcite sa dohodneme na dacom. ked je taketo pekne pocasie, tak urcite sa mi nebude chciet trcat len doma.
28. apr 2008 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabkatt našla som jedno lehátko pre bábo, ale je na aukcii. Aktuálna cena je 999,-- Sk + poštovné.
28. apr 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sveva a aky typ? Ja tie aukcie ani nestiham sledovat, rovno si ho kupim v obchode a hotovo, len sa mi niektore zdaju byt dost labilne...
28. apr 2008 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
výrobca je fisher price
28. apr 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak sa tu to fajne rozbehlo, ani nestiham citat co ste popisali, fuha tolko str... :sweat_smile:
28. apr 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To záleží (cena) aj od značky a či vibruje, alebo je to čisto len lehátko a pod. :grinning:
Mňa od toho naši odhovárajú, že načo by som si malé učila na hojdanie a pod. že tá sieťová ohrádka mu stačí, tak uvidíme :astonished:
Prchám na obed pa pa :grinning:
aha, uz viem, diky, to mam zatial na tretom mieste.
Zabka ja take mam co hojda a hra melodie, da sa nastavit 8 rychlosti hojdania, su tam aj svetielka mrkni do albumu. :dizzy_face:
28. apr 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex to cs som mala take ked som bola v 29tt tak neviem, ale lekar nepovedal nic ze by bolo zle. Tak som zvedava co bude 7.5..
martinka ja som si kupila lehatko od Fisher Price vibruje ma hrazdicku a jedna hracka ma aj melodiu a je urcene az do vela kg lebo nakoniec ho mozno vyuzit ako hojdajcie kreslo pre 3-4 rocne dietatko. Bola nanho akcia tak sme ho zobrali
28. apr 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mywiel, ta menitelna postielka, co mas v albume, je STOKKE? mate ju?
28. apr 2008 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano Monatko to je ona, este ju nemam ale ideme ju objednat v tmavsej farbe. :dizzy_face:
28. apr 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co to zhruba stoji, idete ju kupovat cez net?
28. apr 2008 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monatko stoji 1000CHF ak si kupujes komplet s matracmi do 7 rokov, ja ju kupujem tu v obchode vo Svajciarsku. :wink: Ale vraj ju dostat aj vo Viedni, len to ti uz neporadim kde... :confused:
28. apr 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mywiel, dik, len este mi povedz, kolko je svajc. frank :sunglasses:
28. apr 2008 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Okolo 1CHF=20Skk
28. apr 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, dakujem, mojmu muzovi sa velmi pozdava, tak mozno niekedy nabuduce :sweat_smile:
28. apr 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello kocky :wink:
monatko tu stokke postielku maju aj v SCS vo Wien.. priamo v XXXLutz. Cena je 599 eur, mne sa to zda zbytocne vela... :confounded:
my sme vybrali klasicku velmi jednoduchu, bielu a bude kvalitny matrac :wink:
inak stale sme cim dalej tym viac domotani zo vsetkych kocikov...
teraz v piatok sice ideme opat do Rakuska.. ale no neviem... :frowning2:
28. apr 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeana, nam sa paci skor ten napad, riesenie, ze z jednej postielky spravis viacero variant..

samozrejme, aj my sme stavili na dost kvalitny matrac a tiez masivne drevo, ziadna drevotrieska :wink:
28. apr 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok