Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

sveva
28. apr 2008

Ozaj baby ktorá spomínala vibračné lehátko pre bábo?

marse
28. apr 2008

ahoj sloniiicek 🙂

sveva zabkatt ho spominala 🙂

zmrzka333
28. apr 2008

ahojte dievcata, ja to ohladom CS v knizke neviem najst a moj lekar mi meria dlzku hrdla, je to ono?

alexandra
28. apr 2008

zmrzka ano, to je ono..

sveva mozno ja, ale mame hojdacku, aktualne na testovani u kamoskinej dcerky 🙂

zmrzka333
28. apr 2008

tak ja mam 2,5 stale ale na poslednej poradni to zmenil z tuheho na polotuhe ale uzatvorene. Som zvedava co bude 7.5. ked mam poradnu

alexandra
28. apr 2008

zmrzka v tomto tyzdni je uz normalne ze sa to postupne zacina menit, neboj 🙂

marse
28. apr 2008

ako pise alex ono sa uz v tomto tt musi zacat nieco diat nejake zmeny, ved aj babo rastie tak nebudeme stale tak pevne pokope drzat 🙂

babulky lucim sa idem pripravit malej obedik a potom ju uspat...majte sa krasne neskor sa snad este zastavim ak nepojdeme na nakup. papa a prijemny dnik 🙂

matinka
28. apr 2008

sveva, ja mam CS:2 , zatvorene, dufam, ze je to v pohodke, lekar mi povedal, ze som v poriadku 😅

inak mate typ na dobre lehatko? lebo aj ja nejake chcem kupit, najlepsie vibracne, s nejakou hrazdickou na hranie, hudbu nemusi mat...

monatko
28. apr 2008

ahojteee 😎
ja som sa dnes pokusala predbehnut sa u internistky, ale moc mi to nevyslo 😝 aj sestricku som chcela ukecat, ci ma nevezme, ale zrejme budem musiet prist niekedy rano na siedmu, lebo idem na krv 😖 poradnu mam nastastie az 19.5., tak som velice rada, ze nemusim chodit po doktoroch ako na klavir...

zabkatt
28. apr 2008

sveva ja som to spomínala prečo? Chystáš si ho kúpiť? 😀
Babule tak ma neznesiteľne bolí chrbát, že nemôžem ani sedieť ☹
lenit a na cvičenie ešte chodíš? Ja skrz ten chrbát nemám šancu, ale na kávičku niekedy vybehnúť môžeme ešte do pôrodu čo ty nato? 😀

matinka
28. apr 2008

monatko a co riesis na internom?

monatko
28. apr 2008

aaaale, kvoli nedostatku zeleza, bola som tam vo februari a tak mam dojst este na kontrolu..

lenit
28. apr 2008

zabka, no ...cvicenie... 😀 naposledy ked som tam bola, tak mi bola priserna zima no a potom ma bolel ten klb, tak sa mi ani nechcelo a ani som si netrufla. s klbom je to uz teraz lepsie a od buduceho tyzdna som na materskej, tak hadam sa mi bude viac chciet dakam vypadnut. no a na "kavicku" pojdem velmi rada. ked som este pracovala, tak sa mi moc nedalo, no ale ked uz budem doma, tak to bude prijemne rozptylenie 😀 urcite sa dohodneme na dacom. ked je taketo pekne pocasie, tak urcite sa mi nebude chciet trcat len doma.

sveva
28. apr 2008

zabkatt našla som jedno lehátko pre bábo, ale je na aukcii. Aktuálna cena je 999,-- Sk + poštovné.

matinka
28. apr 2008

sveva a aky typ? Ja tie aukcie ani nestiham sledovat, rovno si ho kupim v obchode a hotovo, len sa mi niektore zdaju byt dost labilne...

sveva
28. apr 2008

výrobca je fisher price

mywiel
28. apr 2008

Ahojte, tak sa tu to fajne rozbehlo, ani nestiham citat co ste popisali, fuha tolko str... 😅

zabkatt
28. apr 2008

To záleží (cena) aj od značky a či vibruje, alebo je to čisto len lehátko a pod. 😀
Mňa od toho naši odhovárajú, že načo by som si malé učila na hojdanie a pod. že tá sieťová ohrádka mu stačí, tak uvidíme 😲
Prchám na obed pa pa 😀

matinka
28. apr 2008

aha, uz viem, diky, to mam zatial na tretom mieste.

mywiel
28. apr 2008

Zabka ja take mam co hojda a hra melodie, da sa nastavit 8 rychlosti hojdania, su tam aj svetielka mrkni do albumu. 😵

zmrzka333
28. apr 2008

alex to cs som mala take ked som bola v 29tt tak neviem, ale lekar nepovedal nic ze by bolo zle. Tak som zvedava co bude 7.5..
martinka ja som si kupila lehatko od Fisher Price vibruje ma hrazdicku a jedna hracka ma aj melodiu a je urcene az do vela kg lebo nakoniec ho mozno vyuzit ako hojdajcie kreslo pre 3-4 rocne dietatko. Bola nanho akcia tak sme ho zobrali

monatko
28. apr 2008

mywiel, ta menitelna postielka, co mas v albume, je STOKKE? mate ju?

mywiel
28. apr 2008

Ano Monatko to je ona, este ju nemam ale ideme ju objednat v tmavsej farbe. 😵

monatko
28. apr 2008

a co to zhruba stoji, idete ju kupovat cez net?

mywiel
28. apr 2008

Monatko stoji 1000CHF ak si kupujes komplet s matracmi do 7 rokov, ja ju kupujem tu v obchode vo Svajciarsku. 😉 Ale vraj ju dostat aj vo Viedni, len to ti uz neporadim kde... 😕

monatko
28. apr 2008

mywiel, dik, len este mi povedz, kolko je svajc. frank 😎

mywiel
28. apr 2008

Okolo 1CHF=20Skk

monatko
28. apr 2008

aha, dakujem, mojmu muzovi sa velmi pozdava, tak mozno niekedy nabuduce 😅

jeana
28. apr 2008

hello kocky 😉
monatko tu stokke postielku maju aj v SCS vo Wien.. priamo v XXXLutz. Cena je 599 eur, mne sa to zda zbytocne vela... 😖
my sme vybrali klasicku velmi jednoduchu, bielu a bude kvalitny matrac 😉
inak stale sme cim dalej tym viac domotani zo vsetkych kocikov...
teraz v piatok sice ideme opat do Rakuska.. ale no neviem... ☹

monatko
28. apr 2008

jeana, nam sa paci skor ten napad, riesenie, ze z jednej postielky spravis viacero variant..

samozrejme, aj my sme stavili na dost kvalitny matrac a tiez masivne drevo, ziadna drevotrieska 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre