• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júl 2008 II. Pridajte sa

4. februára 2014 
ja uz chodím každé 3 týždne a postupne sa intervaly budú skracovať. :sunglasses:
22. máj 2008 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
avanka, aj ja som doteraz chodila tak poriedko, ale vcera mi dr povedala, ze mam prist o 2 tyzdne, no a potom uz budem chodit kazdy tyzden..
jo a na prietoky idem 3.6 :slight_smile:
22. máj 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja uz chodim kazde dva tyzdne, uvidim, ci mi to zmeni neskor na tyzdnove intervaly. Neviem, ako je tu zvykom.
22. máj 2008 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak naše mimčo je otočené dobre. Hlavička dolu aj keď by sa nemuselo ešte tak strašne tlačiť von :confounded: .
Na poradňu som chodila tiež každé 4 týždne. Naposledy som bola teraz v utorok a najbližšie už idem o 2 týždne a potom každý týždeň. Zase mi brali krvičku na protilátky ale nechápem prečo až 3 ampulky a o 2 týždne mi budú zase brať krv na všetky predpôrodné vyšetrenia - lebo to už budeme mať 36 t. Normálne budem vycicaná!!!
22. máj 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
macicka, tak nasad cviklu :grinning:
22. máj 2008 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macicka, aj mne brali 3 ampulky, som tak vytrestila oci, ked to vytiahla :confused: :grinning:
22. máj 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maculik, čo cviklu a také fajné červené vínko :grinning: . ale veď hádam to nejako vydržím... doteraz keď som mala ísť na krv tak som sa vždy psychicky pripravovala asi 3 dni vopred a odkedy som tehotná tak som si zvykla a normálne sa na to môžem aj dívať a nič mi to nerobí..... :sunglasses:
22. máj 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak snad aj ja uz budem potom chodit castejsie aj kvoli tomu planovanemu cisaraku...mam potom lepsi pocit, ze je vsetko v pohode....
22. máj 2008 o 11:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macicka, presne, aj ja som si zvykla, je to uz taka rutina, no ale pozerat sa - to stale nemusim :grinning:
22. máj 2008 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa radšej dívam, lebo keď neviem, čo sa robí tak som viac nervozna ako keď viem...
22. máj 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macicka, foto!!! :dizzy_face:
22. máj 2008 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej - to je fotos zo soboty ocino mal 50. tak nás sestra fotila. ešte jednu vložím do albumu....
22. máj 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, a este chodite ku svojmu dokimu, ci uz do porodnice, ci ako to je? :sweat_smile: :confused:
22. máj 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja sa tiez nemusim pozerat - prislo by mi zle :slight_smile:
ja stale k svojmu, myslim, ze az do konca budem k nemu chodit.
idem papat, dobru chut aj vam :wink:
22. máj 2008 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenusha - ja som sa v utorok pýtala, že či budem chodiť do poradne k normálnemu gynošovi alebo do nemocky, a sestrička hovorila, že do poradne sa chodí k normálnemu.
maculík dobrú chuť... ja som na raňajky spucovala konzervu tuniaka tak sa mi teraz ešte nechce papať. počkám chvíľku.
22. máj 2008 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak vidím že rozoberáte branie krvi. Mne to nikdy nič nerobilo, asi pre to, že som zvyknutá mamina robí na biochémii a tak mi sem tam brala krv pre istotu skontrolovať. Tak som si zvyklo. Horšie to je keď mi majú pichnúť nejakú injekciu. To u ž nemusím. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
K svojmu lekárovi sa mi zdá, že chodíš až do konca. A keď preťahuješ týždeň tak ťa pošle do nemocnice na vyvolanie pôrodu. Aspoň tak to tu funguje.
22. máj 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj prajem dobrú chuť.
22. máj 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chodim svojej, ale na prietoky ide do porodky.. aj na velkom utz som tam bola..
22. máj 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som si akurat objednala nove veci na oblecenie, lebo chodim stale v tom istom a kedze budem v praci este vyse mesiaca, musim byt pekna :grinning: Tak dufam, ze mi to bude dobre...
Obedik bol dobry, bola som doma dojest polievku, nech sa cez vikend nepokazi, ked idem k manzelovi. dezert nebol, ale do vlaku sa chystam kupit si tu dobru karamel.zmrzku z Mc Donaldu :dizzy_face:
22. máj 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky
tak uz sme sa vratili z prietokov Vsetko je v poriadku aj plodovej vody mame dost. Bola to rychlovka nastastie tam nebolo vela ludi Akurat je drobec koncom panvovym, tak sa mu snazim dohovarat... :cry:
22. máj 2008 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som sa zastavila v nemocke v textile a konecne som si kupila matersku podprsenkuJe to umenie kupit, aspon u nas Dufam ze mi bude dobra aj po porode :slight_smile: Chcela som hned 2 ale mali poslednu...Tak mozno skusim objednat z quele
22. máj 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
indy, tak super. ale neboj, on sa mozno este otoci :slight_smile:
22. máj 2008 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diky maculik Aj ja mu verim ze bude vediet co je prenho najlepsie :wink:
22. máj 2008 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte buduce maminky, tak my sme boli dnes na tej kontrole: prietoky su v poriadku, maly sa otocil, huraaa, tak sa velmi tesime :dizzy_face: , vyzera to tak, ze sme o tyzdne a 3 dni dopredu, to znamena, ze by sa mi mal termin posunut na 3.7., ale zatial si necham ten povodny a mame, si predtavte 2100 - 2200 g :sweat_smile: , som normalne neverila, ze je uz taky velky :sweat_smile:
najblizsie idem teraz v 36 tt a potom uz kazdy tyzden :wink:
22. máj 2008 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauky som tu sama?
22. máj 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, aj ja som tu... :frowning2: len som zufala.. lebo potrebujem dokoncit baklalarku a neviem sproste formatovanie vo Worde, aby som urcite veci nemusela robit manualne :frowning2:
ty ako? resp. vy? :wink:
22. máj 2008 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeana...no chudatko ja uz mam po bakalarke..a co tam nevies?ja sice nie som priebornik ale mozno budem vediet.. :wink:

my celkom fajn mali sme teraz hrozne dva dni hnacka a zaludok nas velmi bolel ale uz je lepsie
22. máj 2008 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akosi mi mrzne konik alebo net?hmm....

inak mas skvelu foto...ako modelka :wink: :dizzy_face:
22. máj 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juujha nejaky virus? :confused:

potrebujem zistit ako a kde sa meni formatovanie textu, resp. nadpisov, aby mi to automaticky vytvorilo obsah :sweat_smile:
22. máj 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha no tak to ti nepomozem ja som si to tiez robila manualne ale mala som to krivo ale nevadi :fearful:
22. máj 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok