Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

montinka
26. máj 2008

gajana alebo v tych nemocenskych potrebach u nas sa ten obchod vola sanitas

monatko
26. máj 2008

gajana, aj ja som to balenie odkladala, az kym nebudem mat vsetko pokupene, ale uz pomaly mozem zacat...... odkial si?

gajana1
26. máj 2008

aha ok a ta už maš pre pripravene všetko? aj pre babo?

macicka
26. máj 2008

montinka Ďakujem - sú to šaty - mám ich od kamošky požičané.... som zatiaľ posledná v partii, čo je tehu tak som podedila nejaké tie veci a niečo som si kúpila.
gajana ja to kupujem normálne v obchode kde predávajú tehu oblečko - majú to tam všetko. kočky koľko vložiek si mám zobrať do pôrodnice?? mám 1 balík originál popôrodných a 1 balík librese bude stačiť alebo mám ešte skočiť kúpiť???

gajana1
26. máj 2008

ja som zo Svitu a ty?

macicka
26. máj 2008

montinka - bude to dievča - tak to aspoň bolo pred 3 mesiacmi dúfam, že sa to nezmenilo - keď som vyplňala MK tak som to ešte nevedela a zatiaľ som to nechala tak ako je to tam, lebo pri poslednej kontrole sme mali prekrížené nožičky a nebolo nič vidieť.

montinka
26. máj 2008

macicka aj ja sa chystam kupit si pre istotu dva baliky tych poporodnych vloziek

montinka
26. máj 2008

aha tak super lebo to nase to vraj neukazalo alebo mi to doki naschval nepovedal. ale nevadi ja som aj tak chcela prekvapko.🙂

macicka
26. máj 2008

ja som sa iba opýtala, že či už je vidieť čo to bude a doktorko hneď: " na 90% dievča" takže bolo po prekvapku, ale vôbec mi to nevadí, aj tak kupujem všetky vecičky v neutrálnych farbách, tak aby sa hodili pre obe poprípade....

montinka
26. máj 2008

vsak aj ja. inak mohla by si dat nejake fotecky do albumu myslim z oblecka pre drobca

monatko
26. máj 2008

gajana, z Noveho Mesta - mam to v pase 😉 ja uz mam nastastie vsetko, dnes sme dokupili posledne veci a vecicky, uz som aj rada, ze je koniec, lebo za chvilu by ma to chystanie vybavicky uplne zruinovalo - vzdy, ked som len isla kupit jednu, dve veci - tisicka v keli 😨 😒

montinka
26. máj 2008

no veru monatko tie tehu veci a vsetko co sa tyka tehotenstva su dobre drahe

gajana1
26. máj 2008

monatko to maš pravdu pre takeho maleho drobca je to strašne drahe ale čo už aj to treba a čo si už pekneho pre babo kupila?

monatko
26. máj 2008

no tak jasne, ze kocik, postielku aj s prislusenstvom, nejake vecicky (vela sme podostavali), kozmetka, plienky..... naozaj, ked tak nad tym uvazujem, len tie zakladne veci, nemame ziadne lehatka, monitory dychu, ani samostatnu detsku izbu, ale aj tak toho bolo moc moc.......

mywiel
26. máj 2008

Ahojte, uz chystate? 😀 Ja som dnes kupila kojenecke vlozky do podprsenky. 🙂 Tiez uz pomaly chystam tasku... 😵

montinka
26. máj 2008

no babule ja uz s vami rozlucim idem vyvencit psicka. tak ahoj a pekny vecer a potom dobru noc

gajana1
26. máj 2008

monatko ja už postielku mam komplet nejake vecičky čo mi dala švagrina ale nemam cuť nakupovať asi iba manžela pošlem

macicka
26. máj 2008

monatko, ani ja nekupujem žiadne lehátka ani monitory dychu - sa stresovať, keď sa mimčo odkotúľa mimo podložky a začne to revať, že nedýcha???? no mám to zapotrebí??? max ešte chcem kupiť babyphone,lebo máme poschod. dom a keď zostane mimčo ráno dlhšie spať, aby som nemusela lietať po schodoch hore-dolu... lebo mi síce máme izbičku ale nejako zvlášť ju nepripravujeme, ešte to je malinkaté a bude spávať s nami v spálni v postielke a budúci rok ho skúsime dať samé do izbičky, aby si zvyklo ale žiadne maľby na stenách a pod..... mne sa to nechce a manžel je rád, že nemusí plniť moje preneho nezmyselné túžby...

sarica
26. máj 2008

Dievčatá,ja mám pripravené doma všetko.Nakoľko som na rizikovom, v noci ma vždy chytal strach,že ostanem v nem.a neviem si predstaviť toho svojho akoby všetko zháňal,tak som to vyriešila po svojom.
Ja som z tých praktických žien,ale tentokrát to neriskujem.Pri prvom tehu sme všetko na posl.chvíľu chystali.Po malej som si neodložila nič,tak som musela kupovať všetko 😀

alexandra
27. máj 2008

Kocky tie poporodne vlozky zalezia na Vas, ako casto ste zvyknute si menit i tie klasicke. Ja som hrozna a tak si beriem 3 balenia 😅

zabkatt
27. máj 2008

sarica moja reč. Ja nie som síce doma, ale nakúpila som už skoro všetko kôly problémom s tvrdnutím bruška, a keď sme utekali na pohotovosť tak manžel stresoval tak, že si ho naozaj neviem predstaviť ako by išiel do lekárne niečo kupovať 😀

karinecko
27. máj 2008

Ahojte dievcence neviete mi poradit vcera som bola na kontrole a Dr.mi napisala do zaveru OP 140.Co to je? 😒

alexandra
27. máj 2008

karinecko tak to teda naozaj ani len netusim..

maculik
autor
27. máj 2008

dobre ranko 🙂
ja tiez si beriem 3 balenia tych vloziek, sice v nemocke vraj davaju, ale to som nevedela, ked som si ich kupovala. a ja si ich zvycajne aj nadstavim (2 spolu), neznasam, ked mi to pretecie. takze myslim, ze miniem vsetky 😀
inak, ja idem kupovat tie zakladne male vecicky (kozmetiku, plienky, manik., oblecko,...) zajtra a manzel nakupi tie vacsie (postielku, atd) a nieco nam pozicia aj jeho kolega.
Neviete, z akej stranky by som mohla objednat nejake kvalitne obliecky do postielky a to makke okolo postielky? Tu sa mi to nechce zhanat, maju sice rozne, ale dost drahe. A alex, aky material je najlepsi - bavlna?

matinka
27. máj 2008

dobre ranko,
maculik, pozri do mojho albumu, ak sa ti nieco take paci, je to dostat aj tu http://www.babymarket.sk/index.php?page=product.... Mne sa zdaju byt velmi prijemne a je to 100% bavlna

karinecko, ja tam mam to iste, myslim, ze je to tep babatka 😉

baby, mamina mi bola kupit tie vlozky do nemocky a rovno 6 balikov 😀

maculik
autor
27. máj 2008

matinka, dakujem 🙂
to si pekne zasobena, chybat Ti urcite nebudu - mne tak sestra kupila tie jednorazove nohavicky - rovno 3bal po 5ks - tak to mozem menit fakt kazdu chvilu 😀

matinka
27. máj 2008

ozaj, alex ty asi budes vediet... lekar mi vypisal tlacivko na MD, leeenze u nas v praci je to trosku komplikovane, pracujem pre jednu skupinu, mam hlavny kontrakt a so sesterskou spolocnostou mam len symbolicky... mame 1 personalne, ale chcu odo mna 2 tlaciva na matersku. Kvoli tomu sa znovu trepat do nemocky a nahanat dokiho? Neviete mi poradit, ako to berie socialka?

sloniiicek
27. máj 2008

ahojte babule. tak co mame nove? ako sa vam vsetkym dari?

sveva
27. máj 2008

Dobré ránko. 😀

marianella
27. máj 2008

čaute kočky, mi sme boli včera na poradni a vo stvrtok ideme na prietoky 🙂), tak som zvedavá a ešte aj na predoperačné vysetrenia na interné 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre