• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júl 2008 II. Pridajte sa

4. februára 2014 
gogos, nedrazdim ani nahodou, ja robim este aj v juni :sunglasses:
27. máj 2008 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gogos, nemas nahodou zoznam, co treba do TN porodnice?
27. máj 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sloniiicek - v brusku mas babatko take pokrutene, ze az :slight_smile: ta chvila vo vajicku z porodnice v aute vobec pren nie je tragedia. deticky este nemaju tak vyvinutu chrbticu, aby im to vadilo. neriskuj to len v perinke. staci mensi naraz a moze ti vyletiet z ruk, zotrvacnu energiu nepremozes svojimi rukami, naozaj. navyse je za to tusim aj pokuta, ak ta uvidia policajti, ale to je to najmensie, co sa moze stat. pa
27. máj 2008 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, teraz som si precitala, ze budes mat autovanicku, tak ok, beriem spat :slight_smile:
27. máj 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minule ked manzel prudko zabrzdil, lebo jeden pako pred nami nedaval pozor tak som sa uplne rozplakala tak som sa zlakla a to mam ten specialny pas pre tehulky v aute, ale tak to na mna prislo, som sa zlakla kvoli babu, ja budem niest babo v auto vanicke kde moze lezat a bude pripasane este vo vnutri. Inac tu do nemocky netreba nic nosit vsetko nam daju (pampersky, vlozky, jednorazove nohavicky, vlozky na kojenie, oblecenie pre babo, kozmetiku pre babo) a dokonca dostanem kufrik s plno vzorkami, zlavami do obchodov a darcekmi po porode, tu to davaju v nemocke. :wink: :slight_smile:
27. máj 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta vanicka do auta musi mat popruhy na uchytenie babatka, nestaci len obycajna kocikova.
27. máj 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja ma popruhy... :wink:
27. máj 2008 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kliknut na hornu oranzovu sipku tu to pekne vidno...
27. máj 2008 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monatko mam, davala nam ho ta sestricka, ale mam ho doma, tak dodam poobede alebo zajtra. DOHOLLE :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. máj 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz som po obediku :slight_smile: , vidim, ze stale odnasate babatka z nemocky :sweat_smile: a vlozkujete :grinning:

saudi, ides zajtra? Ja este neviem, ale asi nie... lebo v tomto teple ked mam ist z prace na kramare a odtial spat, tak neviem, neviem... :confounded:
27. máj 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gogos, a chodis aj na tu pripravu?
27. máj 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodim na cicenie spojene s pripravou. Uci nas tam ako dojcit, ako sa zachovat v niektorych situaciach, ako bude prebiehat porod, ako sa spravne tlaci.... rozne veci. Je to celkom dobre. :dizzy_face:
27. máj 2008 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja idem papat teraz, tak dobru chut :slight_smile:
monatko, aj ja robim do konca juna - ale termin mam neskor, nez ty :wink:
27. máj 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super, skoda, ze to byva v takom case, ako to byva....... mozno sa tam raz pojdem mrknut, aj ked moja dr mi "slubuje" cisarak...... ktovie, mozno to nakoniec pojde aj normalne......
27. máj 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja uz som doma na pnke, som zvedava ci mi sefka v piatok zaplati vyplatu, ale musi kedze ideme cez advokatov, zatial sa mi vobec neozvala ako som doma. :angry:
27. máj 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monatko a preco ti slubuje cisarak? Ty ho chces, alebo mas nejake komplikacie??? Pochval sa ak mas este chvilku casu :confounded:
27. máj 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gogos, nie, nie, to ja nie som z tych, co si "zelaju" CR, hlavny dovod je moja uzka panva a potom nie az tak idealna poloha, co sa ale moze zmenit, ja viem..... uvidime..
27. máj 2008 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak uz viem. Uzka panva je dost dobry dovod sama o sebe a nie este ked sa k tomu prida nevhodna poloha babetka. Este sice mame trosku casu, tak sa mozno nasi krpci umudria a daju sa do spravnej polohy. Nechajme sa prekvapit. Tak sa mozno stretneme v porodnici. Teda aspon podla terminu je to dost pravdepodobne. :wink:
27. máj 2008 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tehuľky. Ako sa máte?Akosi som nemala dlhšie pristup k netu tak sa ozývam po dlhšej dobe a čítam čo máte nové :wink: Ja som od tohto týždna doma tak už pracujem ako včielka. Dnes tu máme asi 30C tak som už 3x prala a ´teším ´sa na to žehlenie. Včera som ešte pokupovala pár vecičiek pre drobca, a už mám hádam všetko potrebné pre začiatok.Už mi dlhšie chodenie nerobí dobre malý dosť tlačí. Teraz si idem po dobrom obede´/sáčkovej polievke :sweat_smile: / pospať a potom sa pustim do žehlenia. Neviete poradiť ako sa robí ten ódvar´ z ľanových semienok?Vraj aby bábo ľahšie ´vyklzlo :sunglasses: A ani ten malinový čaj nemôžem zohnať -dnes som jeden otvorila a tam neni ani kusok z malin len aroma :frowning2: tak neviem prečo sa vola malinový ked je z jablk a ibišteka atd...Akosi moje kamaratky z okolia včašie rodia tak dúfam že všetko stihnem.Majte sa krásne a držte sa.
27. máj 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je to mozne, ja mam teraz oficialny TP 10.7., tak to mam v papieroch na matersku...... ozaj, bola si uz na prietokoch?
27. máj 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bessy nazbier si listy z malin a vysus ich a mas caj, ale to je este skoro pit nie? Dobry je aj salviovy caj na otvaranie porodnych ciest... :wink:
27. máj 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monatko nebola som na prietokoch. je mi to divné,ale lekár ma zatiaľ neposlal.Na poradňu idem až budúci pondelok, už budem v 36 tt tak hádam potom. Alebo????? :unamused:
27. máj 2008 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mywiel dik,len neviem kde tie maliny najdem ked som sa prestahovala :grinning: že mesiac pred porodom sa má piť :wink: A nech Ti tá koza pošle výplatu nemá dôvod Ti ju zadržiavať. :angry:
27. máj 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V lekarni nemaju susene listy z malin? Caj s aromou by som nepila lebo to je vlastne prichuteny cierny caj. No ved mi musi zaplatit som zvedava v piatok je 30.5. a ona vzdy plati na poslednu chvilu, este mam kluc z roboty... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. máj 2008 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, ja idem do Tn na prietoky buduci utorok, tak reku, ci ta tam neuvidim :sunglasses:
27. máj 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja idem až na buduci týžden do poradne na prietoky tiež v 36tt ,na krv a na výter na streptokoka :fearful: V nedelu som mala navštevu moju bývalu spolužiačku má dvoch chlapcov 3,5 a 2r a čaká v juli tretieho chlapca ale pribrala len 3kg vidno že sa musí pri drobcoch obracať,a ja sa tu zamýšľam ako zvládnem jedno :wink:
27. máj 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte julovky!
ja som dnes bola v poradni a vsetko je ok, malicky nam rastie aj ked je pozadu s vahou, teraz ma 1600g...ale hlavne ze pribera. A uz sa otocil hlavickou dole, tak sa tesime! :wink:
27. máj 2008 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
effie aj ci nejako cvicila aby sa otocil, alebo to bolo spontanne? Aj ci citila ked sa ti otocil??? :confounded:
27. máj 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skúsim v lekárni. No veď ja si veselo pijem čierny čaj každe rano a nakoniec sa dočítam že odoberá železo z krvi a ja mám anemiu :confounded: Tak dúfam že drobec nebude musieť nič užívať :frowning2: hned po pôrode. Tak držím palce mzwiel nech ju dostaneš aj ked až 30.5. a na odnesenie trezora si zober aspon pomocnika :grinning:
27. máj 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok