• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júl 2008 II. Pridajte sa

4. februára 2014 
Miška tak pozdrav Matinku a blahoželáme jej k malému, nech sa držia a sú zdravučký, nech veľa oddychuje a neberie sily. :sweat_smile:
6. jún 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja som zvedava ktora bude dalsia ale bude to asi naozaj elenitka..ale clovek nikdy nevie... :grinning:

no marse dufam ze to zbadam aj ja no...och idem si lahnut lebo ma akosi maly kope....uff asi mi je nejako zle ci co

papa julovky
6. jún 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem
6. jún 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja si idem asi konečne dať na kopku veci do porodnice, lebo to len odkladam a nakoniec to ani nestihnem :slight_smile: :confused:
6. jún 2008 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bruska :wink: tak som zapla pc, ze idem porobit nejake faktury, tak si hovorim, ze este kuknem konika, ci nieco nepribudlo - a oplatilo sa :dizzy_face: gratulujeme MATINKE a drobcekovi, nech su zdravucki, spokojnucki a nech su skoro domka.............. a nech rychlo pridaju fotky, som hrozne zvedava :grinning:
6. jún 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja som zvedava na fotky :slight_smile:
Tak zatial sa lucim, idem pracovat, a vy pekne oddychujte :wink:
6. jún 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja dalsia v poradi asi nebudem, podla toho, co mi hovori moja dr, vyzera, ze porodim az v auguste :confounded: maly je este hodne vysoko, takze vraj casu dost........
6. jún 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monatko neboj august ti až nehrozí. :wink:
6. jún 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooooooo v tom duuuuufam :sunglasses:
6. jún 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bruska, tak to su super spravy bambule to uz maju za sebov. Gratulujem Martinke a veeellla zdravia prajem
6. jún 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no nestiham sa cudovat.. :sweat_smile:
Gratulujem Matinke!!! Uzasne! Hlavne nech su zdravucki. :wink:
Ale naozaj zacinam mat obavy ci tie statnice stiham, kedze Matinka mala termin 3 dni predo mnou :grinning: :grinning:
Inak doslova MY sme toho dnes tiez vela nenaspali, lebo malinka buntosila do pol 4, tak sme to museli dospat teraz do 10 :sweat_smile:
6. jún 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani sa nenazdame a budeme na vzdychacke vzdychat aj my :grinning:

jaj idem varit kuraci perkeltik a budem sa tu motkat na konikovi, rozmyslat ci zajst do mesta poobede na nakupy lebo ma opat chyta ta moja nalada ZE SI NEMAM CO OBLIECT :grinning: :grinning: zo vsetkeho mi uz takmer trci brusko aj z tych najdlhsich triciek :sweat_smile:
6. jún 2008 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte julovky! jejda to su teda spravy!!! Gratulujem Matinke, nech su zdravucki a nech malinky rychlo narastie!! ved ona mala termin priblizne ako ja :confused: to aby som si uz zbalila tasku pre istotu..stale to odkladam..
6. jún 2008 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj effie, ano veru, matinka prekvapila ale hlavne ze su zdravucky a v poriadku :dizzy_face:

no ako si na tom s tym dr. na antolskej??? uz si si vybrala??? kedy tam ides??? ja som uz objednana na 10.6 tak ak sa dovtedy tiez nerozpadnem :grinning: :grinning:
6. jún 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj marse..ja idem 10.6. este k svojej dokotorke uz naposledy do poradne a potom uz mam ist tam kde budem rodit. rozmyslala som nad Dr. Niznanskou lebo som citala o nej len same dobre veci, ale stale nie som 100% rozhodnuta..pojdes tam aj ten dalsi tyzden? ci ako casto budes mat kontroly?
6. jún 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,
no skoro som odpadla. Matinke a martinkovi blahoželáme veľa zdravíčka prajeme a nech sú čo najskôr doma...
Ešteže mám tú tašku pripravenú v izbe - no mám teraz pocit, že budeme asi na termín lebo nám je spolu strašne dobre, len keby sme si tak nožičky nenaťahovali smerom do boku, lebo potom vyzerám ako parožtekové bruško... :grinning:
Ja sa tiež v posledné dni cítim veľmi dobre - stále mám ten prebytok energie a včera som nakupovala ako som písala a poobede som bola u kaderníčky na nový zostrih - uplne kratučké vlásky mám, nech sa s tým nemusím trápiť, veď prvé mesiace po pôrode asi nebudem mať čas myslieť na vlasy a kaderníčku.
6. jún 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
effie ano kazdy tyzden tam mam chodit, takze potom aj ten dalsi, aj ja som o nej pocula len dobre referencie vela bab si ju chvali cize tiez velmi dobry vyber :wink:
6. jún 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj macicka , presne sme na tom rovnako, ja tiez len energiou prekipujem az zo seba nechapem :sweat_smile:
uplne mi hovoris z duse s tymi vlasmi, v albume starsej dcerky mam fotku s dlhymi to bolo niekdy v 4. mesiaci a tiez som sa dala ostrihat na kratko, je to praktickejsie, jak ku babatku takaj na leto :wink:
6. jún 2008 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak, ja mám strašne jemné vlasy takže sme trochu zaexperimentovali s kaderníčkou a teraz to vyzerá tak, že mám ľavú stranu dlhšiú tak po ústa a pravú a vzadu krátke aj ofinka je do šikma strihaná a kratučká... sa teším, lebo nebudem mať veľa práce s úpravou.
marse hovor mi o tom, včera som celý deň behala, v stredu som umývala skrine, v sobotu drhla podlahy v celom dome a tak - len dúfam, že to nie je ten sydrom hniezdenia, čo zväčša býva pred pôrodom. moja kamoška totižto tiež mala veľa energie, umývala okná v byte a o 2 dni už aj išla....
6. jún 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macicka nestras, ja radsej nebudem umyvat okna :grinning:
6. jún 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojko, no ja mavam obcas v noci falosne kontrakcie, uz sa musime pripravit, ze to moze prist kazdu chvilu... :slight_smile:
6. jún 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte julovecky :slight_smile:

srdecne blahozelam MATINKE a aj malickemu MARTINKOVI :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hlavne vela zdravicka a aj mliecka pre malinkeho....
ja mam rovnaky termin porodu s matinkou - no aky strach ma chytil...asi sa musime viacej sanovat a nic tazkeho nerobit...

inak k tym oknam - ja som sa tiez chvalila kamoske ako v 38tt uz koonecne od jesene umyjem okna (manzel tvrdi ze cez ne vidi naco umyvat) a ona ze nech to nerobim ze vtedy sa zvykne pupocna snura zamotat babetku....tak teraz neviem - asi sa na ne vykaslem :wink:
6. jún 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzanka veru nerob nic pricom by si sa musela natahovat a dvihat ruky to naozaj moze byt nebezpecne lebo skutocne hrozi zamotanie babatka do pupocnej snury :unamused: takze na toto babulky pozor
6. jún 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MACICKA a ty kam ides rodit?
ostanes v NR? ja asi ano...
6. jún 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzanka, neviem, či je to pravda s tou pupočnou šnúrou alebo len taká povera si myslím, ja som umývala skrine a malinká je v poriadku :sweat_smile: .

no ja dúfam, že príliv energie nebude mať nič spoločné s pôrodom lebo manžel nemá ešte hotové skúšky a neviem ako by to zvládol, pretože nejako moc sa teší na bábo a stále o ňom rozpráva, že ako ho bude obrhryzkávať :grinning: .

idem prvý krát robiť brokolicovú omáčku tak uvidíme či sa mi podarí alebo to vylejem do wc-ka.... :astonished: . držte mi palce :wink:
6. jún 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky uz mozme pomaly zakladat novy fotoalbum julove babatka 2008, aby mohli kocky donho dat fotecky... :slight_smile: :dizzy_face: Blahozelam Matinke. :wink:
6. jún 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzanka, nie nitra mi nehrozí. rozhodla som sa pre topoľčany - spôsob pôrodu normálka len nechcem ísť do nitrianskej pôrodnice.... ja sa nemocníc bojím ako čert svätenej vody a na nitru som nepočula nič dobré, možno budem sklamaná z tých topolčan ale som si povedala, že vyskúšame....
6. jún 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marse, fakt je to pravda s pupočnou šnúrou?? :confused:
6. jún 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macicka - svagrina rodila dva krat v TO a bola spokojna...a mala chlapcov 4400 a 4600g velikanskych a ona taka 50kg ked nieje tehu...takze jej sa pacilo - ja pochadzam z okr. TO.....ale zase ak nastanu problemi vsetko vozia do NR a babetka do NZ - takze matinkin Martinko je v dobrych rukach - v NZ su najlepsi pediatri z celej SR....
.....teraz byvam v NR tak snad nejako bude - ale chcem si vybavit protekciu - inak tiez nemam odvahu ist do NR porodnice... :unamused:
6. jún 2008 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď práve, keď nemáš protekciu a vybaveného lekára tak je to hrúza - to mi potvrdilo viac báb, ktoré boli v nitre rodiť.
viem, že ak nastanú komplikácie všetko vozia do nitry, ale keď vydržíme ešte min 2 týžden tak to budeme mať 38 a už by nemali byť nijaké komplikácie, jedine počas pôrodu. Ja lekára vybaveného nemám ani v TO a vybavovať nebudem, keď to zvládli iné kočky tak musíme aj my....
6. jún 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok