• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júl 2008 II. Pridajte sa

4. februára 2014 
no moj dktor ked videl na ultrazvuku velkost maleho radsej zmeral panvu. Doteraz to neurobil lebo si myslela ze t bude normalny prod, ale asi tym ze je velky mozno uvazuje nad cisarskym, no uvidime....
13. jún 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja idem k osteopatovi pred porodom aby mi napravil zas panvu a lepsie sa rodilo... :wink:
13. jún 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babatka ale po porode maju nizsiu hmotnost ako urci lekar z ultrazvuku, ale zo 4 kil to velmi menej podla mna nebude... A tym padom najmensie vecicky nemusim ani zehlit :grinning:
ajciatko no uvidis...moznonakoniec naozaj pojdes cisarskym...teda chlapina to bude riadna :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja som tomu svojmu doktorovi povedala že EPI nechcem a on sa zasmial že však počkajte či si to nerozmyslite... :angry: No vraj aj ja mám vačšie bábo tak sa ´tešim´ :stuck_out_tongue_closed_eyes: karamelinka: ja mam dost vysoky prah bolesti,zubar v pohode aj laserova operacia oči..ale toto bude ine,lebo som dosť často mavala rezaka a bolesti obličiek tak už len to som ledva predýchavala a vždy mi antibiotika pomohli inak by som si to snad od bolesti aj hodila..a teraz si nemôže človek ani nič dať :frowning2:
13. jún 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved prave ze to asi o moc menej nebude a ak este vydrzis tyzden este mozno priberie tak mozno to zostane na tych 4kg
13. jún 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajciatko ale aj mne povedal že tá vaha neni presna + - 500g takže sa utešujem :grinning:
13. jún 2008 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bessy mne sa tiez smial ze stavime sa o flasu ze nebudete rodit do vody ale budete chciet epi? Tak dik za podporu som si pomyslela.
Inac ja uz vobec nepriberam zatial mame +12kg a uz sa to nehybe z tyzdna na tyzden.
no chcela by som urcite tyzden vydrzat na kontrolu idem az 19.6. a rada by som si dohodla uz aj pevny termin ak sa bude dat nech sa nenarodi chuda s piatimi kilami :slight_smile:
ajciatko - tak to mas riadneho valibuka. :wink:
no bessy tak to ta teda povzbudil doki :grinning: no ja som citlivka aspon sa mi zda..ved vydrzim ale toto bude ine a tak jednoznacne radsej epi...raz v noci som teiz mala akysi zachvat a ze to bol asi piesok v mocovych cestach no a mala som tiez dost...jednak som bola vystrasena ze co sa mi to robi a jednak ta bolest takze ten porod nebude asi len tak
13. jún 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala 3 800 g ked som sa narodila a moj manzel 3 400 g takze maly bude mat uz tera urcite viac ako 3 500 g ked sa narodi....
13. jún 2008 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si tiez myslim, ked je taky velky, ze pojdes mozno cisarskym. ale ty si od zaciatku mala vacsie brusko. :grinning:
mywiel to mas super ja mam +15kg ale vazim sa len v poradni tak neviem ci je to este aktualna vaha..
a teraz uz vyzerame ako maly hrosik :grinning:
13. jún 2008 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky nebojte sa to bude ina bolest s radostou na babo aj adrenalin zohra rolu, a ked uvidis ten uzlicek maly nakoniec vsetko vydrzis lebo vies ze na konci tej bolesti ta caka krasne vonave babulo. :dizzy_face:
Vieš čo mywiel oni si dosť nahanaju peniaze,EPI ,doktor k porodu,manžel k porodu, a ešte aj nadštandart izbu nukal...tak asi aj preto.. Ja som povodne chcela rodiť do vody ale som si to teda rozmyslela naši s tým nemaju take skusenosti ako vonku ani take vane..tak len preto, nerada by som ublížila drobcovi.. :frowning2:
ja mam + 11
ahojte baby,uz som tu asi 2mesiace nebola,tak neviem ci si na mna este pamatate. ajciatko a ides rodit normalne ci cisarom?
bessy neboj z mojej skusenosti ti mozem povedat,ze samotny porod neboli.mna najviac bolelo zasivanie a to nebola chyba mojho porodnika,ale doktora ktoremu asistovala pri zasivani a ten mi to neumrtvil.
13. jún 2008 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja +11 teda dokonca mi vaha klesa posledne týždne a už vari aj bruško ide dole :wink:
13. jún 2008 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak tu to s peniazmi nic nema, vana je uzasna, ale vraj aj tak 90% zien rodi normalne s epi tak neviem... :frowning2:
miminka no ja by som chcela normalne rodit, ale otazne je ci budem moct, o tom zevraj rozhodne prednotla kliniky pri porode tak som zvedava... ale pre istotu si epi zaplatim dopredu...
moje brusko je uz tiez poriadne dole....
13. jún 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki babule idem ja troska poupratovat a potom este pooddychovat :grinning: tak sa majte....papa a pekny den
13. jún 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prave som dojedla pol dyne a riadne ma prehnalo... :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
13. jún 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miminka : v to dúfam ved preto som si vybrala doktora nech sa viac stara..už som počula že to na to umrtvenie streknu niekde uplne mimo a nie tam kde maju :grinning: ved uvidime.
13. jún 2008 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja idem povesat pradlo, tak dobru chut a zatial drzte sa. pa pa
13. jún 2008 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A fakt videli ste moje nove rodinne faro? :grinning: :dizzy_face:
13. jún 2008 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zatial pribrala len 9kg ale brusko mam riadne. pri malom som pribrala 25kg 12 som nechala v porodnici a 10 mi zostalo,tak si malo babo teraz z cono brat.
uz sa aj niektora otvarate? ja som zatial "len" na stvrt prsta,ale to sa moze zmenit zo dna na den.
ale tvrdne mi brusko riadne a posledne dva dni mavam aj take krcovite bolesti v brusku,ale hadam to este niesu varovne signeli?
tasku uz mam zbalenu bo ja mam termin vyratany len zo sona bo ja som mala menstruaciu naposledy 25.6.2006
13. jún 2008 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem už aj ja ,čosi uvariť, a nakrmiť segre kocurika lebo mravči ako divý býva nad nami, včera som robila jahodove kndeliky v tvarohovom ceste obaľovane v piškotach, a samozrejme ako ja ked varím tak som nešla podla receptu ale dala dvojitu davku takže knedliky som nukala každemu na okoli a ešte som musela dať aj zamraziť :grinning: Tak sa držkajte a dobrú chuť .papa
13. jún 2008 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok