Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

lenusha
16. jún 2008

meggi, aj Karolinka je krasne meno 😵

zdenocka
16. jún 2008

Ahojte dievcata.
Tak ja som pribrala okolo 15 kg, predtym som mala 45 kg a ked som sa dnes postavila, tak mi rucicka na vahe ukazala uz 60 kg. Tolko som nikdy predtym nemala, ale ja sa vytesujem, sa obzeram, ze aka je so mna gulicka 😀 . Ja viem, ze po porode to zhodim, lebo predtym som jedla velmi malo sladkeho a ked som otehotnela, tak som uz jedla sladkeho omnho viac 😝 . Ale povedala som si, ze ked odrodim, tak aj tak nastupim na inu stravu, kvoli dojceniu, lebo nechcem, aby malo babo koliky.
Som zvedava, ze ktora je dalsia na rade s porodom 😀 .

monatko
16. jún 2008

zdenocka, s tou povodnou vahou sme na tom podobne, ja som mala o 2kg menej, najprv tie prve meiace mi ani nechutilo, to az teraz som sa tak rozjedla 😝 ale nastastie vsetko mi ide len do brucha, tak hadam to rychlo pojde dole 😎

monatko
16. jún 2008

.....a vsimla som si, ze mame rovnaky TP a ze vas syncek sa bude volat ako moj mangelik 😵

karamelinka
16. jún 2008

no baby ja som tiez pribrala zatial 15kg a troska ma to aj stve a dufam ze to dam dole potom...no..

zdenocka no ale zasa ked si mala 45kg no to si mala malo...ja som mala povodne 55 😀

karamelinka
16. jún 2008

zabka a kolko?

karamelinka
16. jún 2008

no inak aj ja som zvedava ktora pojde dalsia juchu dalsie mimi...uz aj ja chcem

monatko
16. jún 2008

ozaj, neviete, co je s matinkou?

karamelinka
16. jún 2008

nie nic neviem aspon ja... 😕 😕 😕

marianella
16. jún 2008

ahojte 🙂
aj ja som mala predtým 45kg a teraz mam 59-prvýkrat tak vela 😉 , ale nevadí mi to, aj tak sa kazdý čuduje aka som chuda. dnes mi je brutalne zle, mam pocit, že mi praskne bruško, take ho mam nafučane a tvrde a bolave, asi som sa prejedla poobede melona 😝 😝 😝

marianella
16. jún 2008

😢 ja chcem už maleho von 😢

monatko
16. jún 2008

juuuuuj babulky, aj ja uz sa na maleho strasne tesim, uz aby sme boli komplet rodinka 😵

marianella, teda melon by som si dala, mnam 😝

matinka
16. jún 2008

ahojte babulky, hlasi sa po dlhsej odmlke jedna z julovych maminiek 😉 , uz sme doma z nemocky, maly je strasne zlatucky, poslucha, len spinka a papa, no poklad 😵 . Ako vidim, za tu dobu sa tu toho dooost popisalo, dufam, ze to stihnem spatne docitat, aby som vedela, ako ste sa tu zatial mavali. Idem pridat fotku Martinka do albumu 😉

marianella
16. jún 2008

monatko ja som naraz zhltla skoro dvojkilovu štvrťku a teda ti poviem, že neodporučam 😝
matinka vitaj doma 🙂 , bože ty si šťastna žena aj ja to už chcem mať za sebou, nemam z toho brucha už vobec radosť, ale akurat tak depku 🙄
asi si idem vyhladať nejake rady, aby sa malemu uračilo von ☹

marianella
16. jún 2008

matinka je nadherný 😵 😵

avanka
16. jún 2008

Matinka, maly je prekrasny.......
Tak ako to tu citam, na rade som ja a Marse 🙂
Ja uz v nedelu nastupujem na prijem a Lukasko sa narodi v pondelok 23. juna medzi 8 a 10 rano....
Velmi sa tesim, ale mam zmiesane pocity z toho, ze uz o necely tyzden budem maminka....zda sa mi, ze tych 9 mesiacov ubehlo ako voda 🙂 a to som 1. januara, ked som ostala doma na PN horekovala, ze boze, este 6 mesiacov

meggi
16. jún 2008

matinka - krásnučké bábo 🙂 Martinko je fakt fešáčik 😉
babulky, vy ste sa akosi rozrodili, ved ešte nie je jul... robí niekto tabulku narodených júloviek a planovaných juloviek? Nemam teraz akosi prehlad... pri prvej dcerke som v oktobrovkach robila tabulku ja, ale myslím, že sa už na to niekto dal...

sveva
16. jún 2008

avanka tak malý sa narodí na moje narodky. 😀
matinka malý je zlatý. 😉

sveva
16. jún 2008

matinka pridaj fotku malého aj medzi júlové bábätká. 😉 Aby tam bol fešák a princezná. 😎

zdenocka
16. jún 2008

Monatko, jeej, to je super, ze sme na tom podobne. Aj ja cakam chlapceka ako ty a moj manzelik sa vola tak ako tvoj. A ako sa bude volat? A ako sa citis? Uz mas nejakych poslickov? Ja uz by som najradsej rodila. A kolko vazi tvoj malicky, aspon priblizne?
Marianella, ani ja som v zivote nemala 60 kg. Ale neboj zhodime. Mne sa to nalepilo skoro vsade.

lenit
16. jún 2008

ahojte babule. s vahou sa vobec netrapte. ja som mala pred porodom 74 no a vcera som sa vazila a uz mam len 64.

marianela, ja som si nemohla uzit brusko v deviatom mesiaci a poviem ti, ze mi dost chybalo. teraz, ked uz brusko nemam, tak si pomyslim, ze ako by som este chcela mat brusko. no ale prave drzim na rukach Tatianku a ked vidim ako spokojne spinka, tak ten pocit je neopisatelny. casto krat na nu len tak pozeram a zacnem plakat od stastia, ze ju mame. 🙂 uzivajte si to,co prave mate, ci uz su to velke bruska, alebo babo na rukach 😵 😉

mywiel
16. jún 2008

Lenit, Matinka blahozelam no nadherne babulky. 😵 🙂

maculik
autor
17. jún 2008

Dobre ranko, julovky, kde ste dnes vsetky? 😕
matinka, maly je zlatucky. nezabudni pridat aj do julovych babatiek, aj elenitke musime povedat, nech tam prida dvojicky (ak este nepridala), aby sme mali albumik aktualizovany.
Ja zajtra koncim 35t, tak pridam brusko, boze, ako ste vsetky predomnou.... dufam, ze tu potom ostanete, kym my s neskorsim terminom porodime - ale aspon nam podavate rady 😉
ja sa tiez citim super, len ta unava je vacsia a nohy su velmi opuchnute, ale uz sa ani tak neprejedam, skor jem pomenej. a momentalne mam ceresnove obdobie, tie musim mat kazdy den 😵

gajana1
17. jún 2008

ahojte babenky ako sa mate čo mate noveho ja dnes k doktorovi tak som zvedava čo mi povie. Len je tu menši problem nechce sa mi vstať z postele

maculik
autor
17. jún 2008

gajana, tak sup sup, ved kontrola je super, uvidis mimi 😵
ja idem zajtra vecer, tiez som uz veeeelmi zvedava.

gajana1
17. jún 2008

to hej ale som nejaka unavena a ešte k tomu to zamračene počasie a rozmyšľam čo navarim tak na rychlo lebo neviem čo mam variť

marianella
17. jún 2008

dobre ránko kočky 😉 mi mame dnes s manželikom druhe vyročie svadby 🙂 , urobim mu smotanovu tortu, tu zbožnuje 😀 . no a zajtra ma narodky tak som zvedava čo vymyslim na zajtra 😀 😀
dnes vyzera, že mi bude lepšie, včera mi hrozne tvrdlo brucho, jak skala, je to neprijemne 🙄
gajana aj ja som rozmyslala čo variť a asi spravim vianočnu hribovicu,mi strašne chutí 😀

maculik
autor
17. jún 2008

mnaaam, marianella, ja by som si tak dala vianocnu polievku - my robievame kyslu kapustnicu so smotanou a vela, vela hribmi, hmmm, musim mame povedat, ked pride k nam v auguste, nech donesie nasusene hriby a uvari mi to. tak teraz si mi ine chute narobila 😀

inak kocky, vy ste kupili tu spanielsku deku? akurat pozeram na nete a vidim, ze sa to da pouzit do postielky aj do kocika. a ozaj, cim budete mimi teraz v lete prikryvat v kociku?

zabkatt
17. jún 2008

AHojky babulky, tak ja po strašnej noci sa tiež hlásim. Ledva vidím, ale keďže máme susedov akých máme nemôžem to ani dospať. Cigánčatá od rána vreštia, mamka vreští po nich, za domom zavýjajú psy, no katastrofa. Hlava ma bolí jak hovado a už som z toho normálne na nervy.
maculik neboj ja som ešte stále za tebou. Ja budem medzi poslednými.
Babule vy už budete všetky maličkých čičíkovať a mať to všetko za sebou a mňa to bude eštelen čakať. Hrozná predstava. 😒

gajana1
17. jún 2008

zabkatt neboj možno budeš ešte skôr jak mi nechaj sa prekvapiť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre