Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

miminka
17. jún 2008

ahojte je tu niekto?

karamelinka
17. jún 2008

fiha....marse tak drzime palceky juchu dalsie mimi a pozeram ze teraz to uz pojde rychlejsie...ja idem do poradne az 23.6. uz sa neviem dockat ale ja sa este nacakam no...och....dufam ze to ubehne....pekny vecer vsetkym 😀

miminka
17. jún 2008

ahoj karamelinka,neboj aspon mne tie dni ubiehaju velmi rychlo.mozno je to tym,ze mam stale co robit bo o zabavu sa mi postara maly.a ked sa narodi aj Filipko tak ani nehovorim.dufam,ze aj tak rychlo pojdu dolu kila 😀 😀

karamelinka
17. jún 2008

mimi no tak to mas zabavu...a kolko si pribrala?ja uz 15kg teda mozno aj viac... 😖 😢

miminka
17. jún 2008

pri prvom 25kg a 10 mi zostalo na sebe
teraz kolisem tak 8-9kg

no za sebou mam iba jedno a teraz cakam kedy sa prihlasi o slovo druhy.no dnes mi doktorka povedala,ze mozme kedykolvek uz rodit.tak som zvedava. 😀

karamelinka
17. jún 2008

boze ako ti je dobre ja tiez dufam ze mi doktor povie v pondelok ze uz v tom 38tt by som aj sla...no uvidim..

a tie kila no tiez sa bojim ze to nezhodim

karamelinka
17. jún 2008

ked mne tak chuti jest 😕

karamelinka
17. jún 2008

idem si uvarit aspon ten caj z ostruziny malinovej

karamelinka
17. jún 2008

oki idem sa vyvalit pred telku a pozriet kriminalku...paaaaaa

indy
17. jún 2008

Ahojky tak na poradni vsetko v poriadku stale som zatvorena ale aj tak nam to moc nepomoze pretoze buduci tyzden ak sa drobcek neotoci tak ideme na cisarsky. Anita mne tiez kazdy doktor povedal inak Doktori toho v tomto pripade nevedia viac ako my 😉 To najlepsie vedia nasi drobci v brusku preco sa im nechce otocit. V porodnici mi primar hovoril ze mali aj taky pripad ze uz isli robit cisarsky a rano bolo babo otocene. Tak ja si tiez hovorim ze nadej umiera posledna a dufam, ze sa to do posledneho dna moze zmenit. Aj ked ma mrzi ze termin mame 1 jula a sekcia bude 25. juna takze nebude mat maly na to tolko casu. Pretoze planovany cisarsky robia vzdy aspon tyzden v pred termine este kym sa nespusti prirodzeny porod lebo to by bolo komplikovanejsie

avanka
18. jún 2008

Indy, u nas robia planovanu sekciu hned, ako ukoncis 38 tt, aby sa nespustil normalny porod....aj ja idem namiesto 4.7 uz 23. 6

sveva
18. jún 2008

Dobré ránko baby.

Marse dnes držím palce nech má rýchly a bezproblémový pôrod.

Ja som bola včera pre výsledky z výteru a znovu mám tu baktériu, tak mi teraz riadne predpísal penicilin. Tak dúfam, že už bude všetko ok.

marse
18. jún 2008

Dobre ranko julovky 🙂 Este som sa zastavila pred odchodom do nemocky 😉 Drzte mi palce nech to mam co najrychlejsie za sebou, lebo ked sa mam priznat, bojim sa kao fras, citim sa akoprvorodicka 😅 uplne ani jest nemozem odvcera. Naposledy som jedla vcera o 13,00 obed a odvtedy nic, mne ani klystir nemusia davat 😀 Juj take nerviky mam tak snad to bude vsetko OK. urcite sa vam ozvem cez niekoho. mam cislo na riu, matinku a misku tak nech vam daju potom znat co a ako. 😵 majte sa papa a kym pridem tak nech je dalsie baby na svete 😀 😉

sveva
18. jún 2008

Marse neboj bude to rýchle, veď si druhorodička. Budeme ti držať palce.

marianella
18. jún 2008

marse vela šťastička prajem 😵 😵

maculik
autor
18. jún 2008

dobre ranko, tak aj ja drzim marse palce, tesim sa na novinky 🙂
kocky, mne vcera napadlo, ze kocik sme sice kupili, ale nic donho nemam. co treba do kocika? nejaku vystielku? alebo vankusik a perinku alebo deku? ja som to akosi nedomyslela 😅

mesiac666
18. jún 2008

ahojte baby ja mam uz od pondelka bolesti, ako keby som nieco zjedla, musim stale behat na zachod..neviem ci mi na nieco male tlaci alebo s coho to moze byt, neviete nieco poradit? dakuejm

gajana1
18. jún 2008

marse neboj všetko bude v poriadku držím palčeky

marianella
18. jún 2008

maculik tak to nenapadlo ani mna 😲 , fiha asi treba nejaku vystelku.... ešte dobre že to piseš 😀

maculik
autor
18. jún 2008

marianella, tak ja dufam, ze nam niekto poradi - napriklad skusena mamina sveva? 😉
mesiac, a to mas bolesti brucha? ked musis behat na zachod, tak je to mozno fakt z jedla, hm? kedy ides na kontrolu?

mesiac666
18. jún 2008

maculik: ja ti mam iba bolesti brucha v noci alebo ked sa najem, v piatok mam kontrolu tak uvidim co mi doktor povie

karinecko
18. jún 2008

Caute tehulky pod babetko v kociku sa dava plienkova osuska alebo zavinovacka .

maculik
autor
18. jún 2008

karinecko, diky. Plienkovu osusku mam, aj zavinovacku budem mat, tak je to vyriesene. a prikryt staci teraz v lete nejakou deckou? ci ked je v perinke, tak netreba prikryvat?

mesiac666
18. jún 2008

maculik: to je co plienkova osuska?

maculik
autor
18. jún 2008

mesiac, ak je to to, co si myslim, tak je to nieco ako vacsia plienka (teda podobny material), ja som min.tyzden kupila v C&A take dvojbalenie, je to take makkucke a s obrazkami. Tak si myslim, ze to je ono 🙂

mesiac666
18. jún 2008

maculik: ahaaaaa, dakujem..inak ty budes balit dietatko na siroko?

gajana1
18. jún 2008

ahojte babenky ja mam do kočika taky malinky vankušik a na spodok taku podložku

maculik
autor
18. jún 2008

no, planujem na siroko, len dufam, ze sa to naucim. tu to totiz nie je zvykom tak, ako na Slov., takze v nemocke mi to neukazu. Ale kamaratka povedala, ze mi to ukaze, a prvy august.tyzden pride mama, tak hadam si aj ona spomenie 😀
a ty?

mesiac666
18. jún 2008

ja sa tiez chystam balit na siroko, len ak budu horucavy mi bude toho dietatka luto, ale vela bab vravi ze ked davas az dve latkove plienky ze vtedy sa rychlo klby urobia

indy
18. jún 2008

Dobre ranko dievcata Vela stastia marse zelam. Co sa tyka kocika tak ja som dostala malu plachtu na gumu do postielkyAle bola mala tak mi presne pasuje na matrac do kocika A pod nu som pre istotu dala nepremokavu podlozku To si myslim ze nie je nutne ale mam ich 10 z DM drogerie tak som ju tam dala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre