Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

karamelinka
18. jún 2008

no uz sa mi len zemiacky uvaria a bude mnam

zabkatt
18. jún 2008

A akú polievočku si varíš? Mne tato robil mliečnu s karfiolom a brokolicou, takže nemusím variť 😀

karamelinka
18. jún 2008

ahoj zabka moju momentalen najoblubenejsiu kapustovu 😀 😀 😀 zabka my budeme posledne 😔

karamelinka
18. jún 2008

ked vidim tie nase tt

fazuliatko
18. jún 2008

cavko babky...no mozno nebudete posledne,ved vidite,ako sa tie babatka ponahlaju na svet... 😅 uz nas je tu cim dalej tym menej a menej... 😀
inak zabka mas moju oblubenu polievocku...mnam...si mi narobila chutky,zajtra skocim do obchodiku a urobim si aj ja... 🙂

karamelinka
18. jún 2008

fazuliatko no ved moze byt ale ked ja uz nemozem vydrzat 😔

karamelinka
18. jún 2008

a polievocka sa uz dovara 😀

fazuliatko
18. jún 2008

no tak ani mi o tom cakani nehovor...mam pocit,ze uz nie je na mne kusok tela,ktory by ma nebolel... ☹ no tak uz sa tiez neviem dockat.

karamelinka
18. jún 2008

niekedy ale stale neverim ze budeme mat minco...stale sa mi niekedy zda ze je to len krasny sen..juchuuuu budem hoasi stale stiskat 😀

fazuliatko
18. jún 2008

no to aj ja stale hovorim,ale mamina ma presviedca,ze ma to rychlo prejde... 😀 ale ja mam o dost mladsieho brata,no a ten bol na mne stale ako opicka... 😀

karamelinka
18. jún 2008

fazuliatko... 😀 😀 😀 😀 no aj ja mam ovela mladsiu sestru a tiez je ako opicka...och a teraz pribudne dalsia a mojaaaaaaaaa

karamelinka
18. jún 2008

idem kuk panelak 😉

fazuliatko
18. jún 2008

no ved asi tak...tak to poznas...no a segra ma maleho ten sa narodil pred rokom 27.7.tak budu mat este aj skoro robnako narodky,len o rok inak...sa mamina smiala,lebo aj segra jej to pred rokom cez vianoce povedala a teraz zas my..tak sa smiala,ze co ju caka na buduci rok... 😀

sveva
18. jún 2008

Ahojte baby.
Marse blahoželám k malej Laurinke a prajem obom veľa zdravia. 😀

Ja som za nosič. Aj Elišku som nosila v klokanke a je zdravá. Ono keď je dieťa balené na široko tak ten nosič vôbec nevadí a Elča od 1 mesiaca pevne držala hlavičku hore.

sveva
18. jún 2008

Idem pozerať dr.Housa.

num7976
18. jún 2008

ahojte babulky, stale vas tu sledujem,len sa nestiham pripajat,tak aspon citam!gratulujem aj ja marse k malinkej laurinke,nech su obe zdrave a malicka nech robi len radost a poslucha!
to ja uz tiez chcem mat za sebou,v noci sa mi tiez uz neda spat,je to horsie z noci na noc,ale zase ja okrem obcasneho tvrdnutia bruska nemam ziadnych poslickov ani bolesti,takze u mna to tak skoro este asi nevyzera..uvidime v pondelok mame kontrolu,tak som zvedava,,aka je malicka uz velka..

michaela3108
18. jún 2008

Ahojte,
takze pridávame Laurinku do tabulky. 18,6,2008 o 14,35, 3100g a 47 cm. GRATULUJEME!!! 😉

sveva
19. jún 2008

Dobré ránko baby. 😀 Dnes nám krásne svieti slniečko tak mám až lepší deň. 😀

maculik
autor
19. jún 2008

dobre ranko, marse, gratulujem k malinkej 🙂 a tesime sa na foto.
ja som bola vcera na kontrole, mimi ma nieco cez 2200g, otocene je dobre, len skoro nic nebolo vidno, nechcelo sa predvadzat, len nam vyplazovalo jazyk 😀
akurat mi nasli tie streptokoky, tak budem musiet dostat pri porode antibiotika, dufam, ze to pomoze ☹
idem pridat do juloviek foto bruska z 35t

sarica
19. jún 2008

Dobré ráno-ja som tiež ešte v jednom kuse 😝
Včera dr.povedal,že ma to môže chyytiť hocikedy,lebo že malá je ako dyna vyzretá a moje telo že je pripravené na pôrod 😀
Malá 3700gr.-neviem si predstaviť koľko bude mať na termín 😅
Údajne by som nemala mať nejaky ťažky pôrod,lebo tam dole mám všetko mäkké 😨 ,ale aj tak sa neskutočne bojím 😔

Moja váha už klesá-mala som na sebe 15kg-teraz13kg 😲

marianella
19. jún 2008

Dobre ránko 😉 , gratulujem marse k babatinku 😵 😵 😵
No ja neviem, ale mam taký pocit, ako keby som mala isť každu chvilku do nemocky 😕 , od včera rána ma chytaju čudné bolesti až si lahnuť musím, a v noci som mala prvý krát krče v križoch - doteraz ma chrbát takmer vôbec nebolel. Ak mi to dnes doobeda neprejde tak asi brnknem doktorke.

marianella
19. jún 2008

sarica to mas ozaj velke babatino 😉

maculik
autor
19. jún 2008

no teda, kocky, to mame ocakavat v blizkej dobe dalsie prirastky? 🙂
inak, dufam, ze vsetky, co budete "junovky", ostanete julovky, lebo to tak vyzera, ze v julovkach by sme ostali len ja, karamelinka a zabka, prip.mywiel, ak to aj tu nechyti skor 😀

jeana
19. jún 2008

gratulujem marse... 😉

maculik a mna neratas? ja sa nechcem chystat uz teraz v juni... 😀

zabkatt
19. jún 2008

Babule ako sa to prejavuje tie bolesti? Ja mám bolesti krížov už dva dni a chytajú ma také bolesti, že si musím masírovať chrbát, alebo manžel, včera mi tvrdlo bruško aj nad ránom ale chrbát ma stále bolí, neprestáva ako keby som bola poprechládaná, ale nemám byť z čoho. Nemôžem sa zohnúť, je mi až do plaču, celú noc som nespala a chudák manžel so mnou. Neviete čo by to mohlo byť? 😢
michaela a ako to budete riešiť so psíkom? Necháte si ho? My sme našej kúpili už postielku novú, takže už s nami nespáva v posteli, tak s nami 2dni nekomunikovala chudiatko 😀

maculik
autor
19. jún 2008

jej jeana, aj Teba 🙂 A myslim, ze aj viac nas tu je, len ja mam na ociach len tie kocky, co sme chodia teraz 😉
a jeana, ty sa ako citis, na porod to nevyzera? Lebo mne vcera povedal, ze vobec, ze mozem zatial pocitat s porodom na termin 😅
zabka, ja mam nehorazne bolesti panvy a klbov, neviem sa postavit z postele, pravdaze chodit musim, ale boli to. a dnes ma aj brucho boli, ale tak, ako pri menzese. tvrde ho sice niekedy mam, ale necitim, ako tvrdne, uz az ked je tvrde.
jeeeej, mne uz naskocil 36t, tak uz len 5t 😵 😵

marianella
19. jún 2008

zabka no ja neviem ako by sa mali prejavovať, ja iba badam na sebe to, čo doteraz nie, kedže som ešte žiadnu bolesť ani problem"okrem krčov do nôh" počas tehu nemala 😉

jeana
19. jún 2008

dakujem maculik 😀
ved aj ja sem chodim aj teraz, ale nestiham aj pisat.. lebo sa ucim a ucim
a preto sa nechystam rodit, lebo potrebujem naozaj stihnut este statnice 30.6.
citim sa inak vyyyborne.. ako cele tehotenstvo.. teda klop klop..
zatial ziadne bolesti, len obcas stvrdne brusko a doki nic nehovoril pri poslednej poradni ani o krcku ani nic podobne..
vraj tie statnice teoreticky podla neho stihat mozem, ale neviem preco sa tak uskrnal pri tom 😠 😀

maculik
autor
19. jún 2008

jeana, to mas bakalarske ci uz inzinierske? ja som mala bakal.minuly rok, ale kedze uz som robila tu, nestihla som jednu skusku, takze v juni som na statnice nemohla a robila som ich az v novembri. no a inziniera si asi dokoncim tu, ale to az o rok
tak drzim palce, nech ta to tam nechyti 😀

marianella
19. jún 2008

http://www.tommyswindow.com/downloads_slovak_01...
baby tak tieto slideshows sa oplati pozrieť 😵 , fakt su pekné 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre