• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júl 2008 II. Pridajte sa

4. februára 2014 
no akoze co ja viem ja sa bojim jedine toho zasivania ak budem rodit normalne. ale mas pravdu ked budem mat v rukach malu alebo maleho bude mi to jedno uz.:slight_smile:
19. jún 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to.to presne strasi aj mna,ale to je vsetko uz potom a to uz budes myslou uplne inde... :grinning: ...moja segra rodila minuly rok 27.7. a maly ju zacal trhat,tak ju nastrihli a mala 14 stichov a povedala mi,ze ked uz videla maleho,tak jej bolo jedno,co s nou robia.a ani si nejako neuvedomovala,ze ju siju.ale no tak isto to dost boli,ale ved vic nie je zadarmo a pre tu chvilku bolesti to stoji... :dizzy_face:
19. jún 2008 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O jéje 14? Ja si ich neviem predstaviť ani 5 a nie 14. :frowning2: Bojim bojim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jún 2008 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lenze ju nechceli do poslednej chilky strihat,az ju maly zacal trhat.to preto tak vela...ale nemyslite na to najhorsie,myslite na tych chrobacikov,co nam podaju...boze mna uz ta zvedavost zabije... :dizzy_face: ...
19. jún 2008 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej maly mal 4200g a 52cm a to sestra je krpec ako ja...no segra ma myslim 163centi a ja 153... :grinning: ale ona ma aspon o cosi sirsiu panvu ako ja...tak som zvedava...
19. jún 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fazuliatko, to mala riadneho valibuka :sweat_smile:
ja som tiez pocula, ze to meranie podla hlavicky moze byt nepresne, ak je mimi nahodou zle natocene, tak sa to neda poriadne zmerat, hm? a vsetky deticky su ine, takze tabulky su fakt len orientacne. Mne napr.vcera na uzv povedal, ze vahu ma nieco cez 2200g, no ked meral nozicku a brusko, tak sa zobrazil uplne iny termin (az 10.8. ci ako), tak som sa ho na to spytala, no a on hovoril, ze tie merania su orientacne, lebo babo moze byt mensie.
No som zvedava, ake bude nase mimi :slight_smile:
Montinka, vam sa stale neukazalo, ci sa nechavate tiez prekvapit?
19. jún 2008 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved prave.aj vam blbne net?teraz som sa nevedela asi 10 minut dostat na konika.mi to cele spadlo...no des... :angry: ...
19. jún 2008 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v takomto počasí mi je fakt na figu :frowning2:

neviem si nájsť polohu na ležanie,ani sa pohybovať a ani sa nevpracem do kože :angry:
19. jún 2008 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to mi ani nehovor...no a ty este o 2tyzdne vacsie brusko...chudiatko... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jún 2008 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maculik nie nebolo vidno a ani to vediet nechcem.:slight_smile: bude prekvapko.
19. jún 2008 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
montinka,vies,ze si tiez zilincanka ako ja? :grinning: som teraz nahodou zistila
19. jún 2008 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemáte pocit,že sa tu už tieto posledné tyždne iba sťažujeme? :sweat_smile:
19. jún 2008 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to je ale na tom najlepsie...ze sa mame kde... :grinning:
19. jún 2008 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sarica, co ja viem, ja sa citim celkom fajn, musim povedat, ze 1. trimester bol pre mna narocnejsi.........
19. jún 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ja viem mne je tiez fajn mna len strasne deptaju ti lekari. fazuliatko naozaj? a odkial si?
19. jún 2008 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa necítim dáka veľká alebo nemotorná,len si neviem nájsť miesto-a už mi je dlho :zipper_mouth:
Posledné 2tt,akoby sa zastavil čas :unamused:
19. jún 2008 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som z bulvaru,priamo z centra.a kde sa chystas rodit?ja zijem v anglicku,takze tu,ale aj tak by som nesla do ziliny,mam zlu skusenost z minuleho roku,ked mi zomrelo babo,tak ma tam trosku dorobili na poriadok,no tak teraz som az kym malicky nezacal od 20 tt kopkat ani riadne nespavala...
19. jún 2008 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby som bola doma,tak idem do martina.a ty si odkial presne?
19. jún 2008 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm no aj ja som potratila ktoreho si mala doktora fazuliatko? na bulvari mi byvaju bratranci a no rodit idem asi v Ziline.a ja obcas nespavam ani teraz vies ked male spi a nekope a tak. a ja som zo Soliniek
19. jún 2008 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babinca.no to je magor...uz je stary a nemozny...ale celkovo zalezi na koho tam natrafis...dost je to tam desne...a ty si mala koho?
19. jún 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ten pocit nespavosti a strachu poznam dokonale...
19. jún 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky...no ja sa citim uz zle..mne je v noci zle na zaludok pali ma zaha a este mam aj bolesti ale cez den mi je celkom v poho
19. jún 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no este ze uz to mame zapar... :grinning:
19. jún 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hlavne mam pocit ze ta vaha mi zacina robit fakt problemy...
19. jún 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja medovarskeho ale na tej prijmove ambulanci ma doktor prijal s vetou: ja sa cudujem ze ste vobec ostala tehotna pri stitnej zlaze. no tak sa divam ze dik
19. jún 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to mi ani nehovor.ja si pripadam ako slon...ale hlavne posledny mesiac.doteraz sa to celkom dalo,ale aj muzik mi hovori,ze nam akosi babo narastlo... :sweat_smile:
19. jún 2008 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fazuliatko ved to ale akosi pomaly to ide hrozne nieco...ja si dokonca odskrtavam dni v kalendari
monti boze to je teda ohladuplnost isto..ze lekari no dakujem pekne
no tak to my mame na dverach urobeny velky kalendar a tiez poctivo skrtame
:grinning:
19. jún 2008 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazu...och ten moj tiez hovori ze si papkam za dvoch tak sme akysi velki no co uz este chvilu a dufam ze to pojde dole bojim sa ze nie
19. jún 2008 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok