Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

matinka
30. apr 2008

sveva, a je to medzi vami v poriadku? Trosku mi je divne, ze byva takto dlho vonku... skus prezistit situaciu, aby si vedela, preco s vami netravi viac casu a preco je radsej zahruzeny do inych debat.

sveva
30. apr 2008

Matinka je to medzi nami v poriadku. Dokonca nejde ani na cvičenie aby bol s nami, keďže sa mi skracuje ten krček. Bude s nami na OČR-ke aby som to vydržala aspoň do toho 37 tt.

michaela3108
30. apr 2008

Dobré ránko dámy.
Matinka, tak siporedstav, že susedka bola včera na poradni, je v 34tt a doktorka jej povedala, že už nemá krčok. Má ho síce zatvorený, ale úplne stratený. To je paráda. Tak ja idem dnes cvičiť a ona ide na Kramáre so mnou ale o poschodie vyššie do ordinácie na UZV a dohodnúť púrod 😀 a to sme mali ešte tolko plánov

sveva
30. apr 2008

Vieš on je taká dobrá duša, že pomôže každému kamošovi. Bez ohľadu na to, čo hovorím ja.

sveva
30. apr 2008

Ozaj baby neviete mi poradiť nejakú stránku. Zháňam zmenšovací vankúš do autosedačky - vajíčko. za nejakú rozumnú cenu. Včera som totiž prepásla aukciu a neviem už nájsť iný.

michaela3108
30. apr 2008

Sveva, tot p oznám, moj manžel je tiež taký, teda bol. On aj na úkor nášhočasu,a lebo svojich povinností by sa rozdal. Ja som mu hovorila, že on nie je ochotný a dobrý, ale on už je normálne ,,sprostý" aký je dobrý. ale chalan sa ponaučil a už teraz je to lepšie. Musíš ísť na neho psychologicky. 😉 Ja si na ňom skúšam teoretické poznatky zo psychológie a funguje to. On o tom samozrejme nevie 😀

sveva
30. apr 2008

miška on vie, že sa mi to nepáči, ale aj tak to urobí. On už bol v norme, ale teraz nanovo začal. Ja mu to neberiem, lebo ten kámoš nám dáva auto do poriadku keď niečo je zlé. Ale už by mohol pochopiť, že ja mám len jedny nervy. Som tehotná a bábu to neprospieva, ale aj tak to urobí.

sveva
30. apr 2008

Ozaj nehovorila som vám, že sa pohádal s jeho mamou kvôli mne.

sveva
30. apr 2008
michaela3108
30. apr 2008

Svevi, ja ťa úplne chápem. My sme sa tiež včera pohádali, a v podstate som ja vybuchla. On proste nechápe moje myslenie a potreby a ja zas jeho. Ono je to v podstate normálne, veď sme každý iní, ale treba ho prinútiť to akceptovať, tvoje potreby a názory aspoň do určitej miery a tak isto aj ty budeš rešpektovať jeho. proste obyčajné kompromisy. Inak to nepojde. Skús mu to takto vysvetliť. Možno to pochopí. na mojho to zabralo. Normálne sme si sprosto stanovily mantinely.

gogos
30. apr 2008

sveva a na co sluzi ten vankus? To pocujem prvy krat. 😒

gogos
30. apr 2008

aha uz viem, diky za odkaz 😕

lenit
30. apr 2008

dobre ranko...ja som mala tiez vcera dost nervy, ale co narobim...snad to, co manzel pomaha svojim kamaratom raz pomozu aj oni nam... 😉

gogos
30. apr 2008

ako sa spieva v jednej pesnicke - pozicane, sa vrati...... takze babulky verte ze vsetko dobre sa vam urcite raz vrati. Sme teraz na vsetko trosku citlivejsie a nase polovicky by nam mali venovat maximum casu. Ale oni to zjavne vidia inak ☹

matinka
30. apr 2008

sveva, uz mi je to jasne... no moj je taky isty, ale chvala bohu, v BA nemame skoro nikoho, tak sa tu nema komu rozdavat, len nam 😵

michaela3108
30. apr 2008

Matinka, to máš super, ale nelezie ti niekedy na nervy? Sú chvíle. kedy ho ja posielam, aby sa išiel bicyklovať, nech na chvílku vypadne 😉

michaela3108
30. apr 2008

Dávajú reklamu na kávu, a ja že čo mi chýba, že som ako mechom udretá! Káva. Idem si uvariť 😀

lenit
30. apr 2008

mne sa dnes nejako nic nechce robit 😒 esteze je zajtra volno... 🙂

sveva
30. apr 2008

My chceme ísť zajtra grilovať a opekať, ale hlásia dážď. Dúfam, že začne až okolo 5 večer pršať. Aby som si dala klobásku a živánsku.
Keď sme potrebovali pomoc pri sťahovaní, tak nám to 4 ľudia odriekli v piatok večer a v sobotu sme sťahovali, manžel sa nasral, že končí s pomocou iným. A sme znova na začiatku už pomáha.

sveva
30. apr 2008

Idem do obchodu na nákup tak sa ozvem potom.

gogos
30. apr 2008

my mamae dnes v praci branno sportove popoludnie, takze sa v praci konci o 11.30 a potom by sa malo ist niekam cvicit,ale ide sa domov. Takze mam nastastie kratky den a potom dlhy vikend. Vychadza slniecko, jupiiiii 😀

lenit
30. apr 2008

sveva, tiez som zvedava kto nam bude pomahat ked budeme stahovat. manzel cely vikend nebol doma lebo bol kamaratovi pomahat na stavbe...tak som zvedavaaaaa.
v poslednom case mam take divne myslienkove pochody. napadaju mi totalne hluposti...viem, ze to neni pravda, ale teraz mi to pripada take logicke 😒
gogos, tu je pod mrakom a dazdu vysia nohy... 🙄

gogos
30. apr 2008

bambulky nezda sa vam, ze mate cierne myslienky a kazite si tym naladu aj den. Ved po kazdom dazdi zasa vyjde slnko a nie vsetko je vzdy tak ako to na prvy pohlad vyzera 😉

ria.riuska
30. apr 2008

lenit, tie myslienky, mam to aj ja... Ale kasli na to, zabudni, lebo si to privolas 😒

Inak, dobre ranko zelam...

michaela3108
30. apr 2008

baby to asi patrí k nášmu stavu. Máme také pocity väčšina. no nič, nejak to zvládame. Asi máme veľa času premýšlať.
Držte sa, ahojte

ria.riuska
30. apr 2008

Ano Miska, tym to bude... Absolutne suhlasim... Ale ako sa zamestnas, ked si rada, ze sa skotulas z postele 🙂

lenit
30. apr 2008

michaela, tiez dufam, ze je to len tym stavom. teda ja si to nahovaram a preto si to az tak moc nepripustam 😉

gogos
30. apr 2008

babulky nebudte smutne, oni nas lubia a zasa bude vsetko OK. Idem hladat nejake DIA recepty,aby som mala co cez vikendik papkat, ked mam mierne zvyseny ten cukor. Ale este sa potom kuknem ci mate nacat nejaku temu a snad sa stihnem aj pridat. CAFTE 😎

zabkatt
30. apr 2008

No babulky nič si z toho nerobte, my máme doma to isté 😀 Ale ja som nervák jak hovado, takže nič nič a keď vybuchnem, tak nám potom sused vyzváňa 😀 No prišiel 2x v nevhodnú dobu, takže skoro dostal aj on 😝 Od vtedy už nezazvonil a ja sa snažím nebúchať dverami 😎

alexandra
30. apr 2008

Kocky, klidek. Kym sa v tehu nerozvadzate, neviete co su to nervy 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre