Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

karamelinka
21. jún 2008

a jeje chvilu sedim a uz nejdem vydrzat strasne ma boli chrbat

montinka
21. jún 2008

karamelinka aj to nase sa obcas malo hybe to asi spinkaju 😉

marianella
21. jún 2008

ahojte, no bola som dnes v tej nemocke a sme na 1cm otvorený, maly je pekne dole a v pondelok rano mame prisť zas 🙂 a mame sa vela motkať, chodiť kolko vladzeme aby sme asi čim skôr vypadli z bruška 😀 😀 , a doktorka dnes pripustila, že to všetko krasne vyzerá a možno by ma este nechala rodiť aj prirodzenou cestou, ak sa nič nezmení.... ale to by som musela stihnuť do stredy 🙂 , tak som zvedava či to stihneme, asi si dam nejaký prekažkový beh 😀 😀 😀

marianella
21. jún 2008

karamelinka aj mna posledné dni strašne bolia kríže, ale že je to celkom normalne... 😉

sveva
21. jún 2008

Ahojte baby.
Marianella tak šup šup na schody, veľa chodiť hore dole a malé pôjde vonku. 😉
Kara moje bábo je asi výnimka ono tak strašne silno kope a prevaľuje sa až ma to bolí.
Tie kríže bolia aj mňa, ale nie je to až také strašné. Keď som čakala Elišku tak ma boleli, že som nemohla ani ležať a malá bola na svete. Takže pokiaľ ťa nebolia po ležiačky tak je to ok. 😉

marhar
21. jún 2008

ahojte júlovky,

aj my sme júloví, ale presne to, čo teraz prežívate vy, sme prežívali pred rokom... 😵 😵 😵 a vidím, že riešite schody....baby, ak vám môžem poradiť, tak na tie babské recepty kašlite, ja som robila možné-nemožné...schody, umývanie dlážky kolenačky, ľanové semienka, ku koncu a decko vína...absolútne nič nepomôže, verte mi, radšej oddychujte a naberajte sily. prenášala som osem dní a pôrod mi vyvolávali, takže viem, o čom hovorím, bábenko rozhodne... 😉 😉 😉

veľmi, preveľmi vám držím palce!! ešte to nejako vydržte, hoci viem, že teraz je to už riadne na nervy... 😎

mywiel
21. jún 2008

Ahojte, tak v noci od 3h30 do 5h30 som si uzila pekne kontrakcie, po polhodine mi fajne tvrdlo brusko a vsetko bolelo aj chrbat, ledva som sa vedela na posteli odbratit, ani babo nespalo. ☹ Nastasie nad ranom som znovu zaspala a kontrakcie presli, takze asi to este nebude tento vikend. 😉 Ale aspon som zazila co to je a pritom to este neboli porodne kontrakcie ale asi len tie co skracuju trosku krcok, no neviem neviem co to zvladneme bez epi ako si predstavujem... 😕 😨

miminka
21. jún 2008

ahojte ja sa poctivo hlasim,ze som stale tehotna ale citim sa tak vseliak.cez den bolo dobre a teraz na vecer sa to zhorsuje.som zvedava ci to sa to ukludni bo nie.
tak sa majte idem vegetit.

karamelinka
21. jún 2008

ahojte babulky tak zasa som prisla na chvilu...no lebo ten chrbat je nieco strasne...

sveva to ti zavidim ze kope lebo ja sa niekedy bojim ze co je....

monti no to si ma upokojila asi spinkaju..ja som mozno zla ale niekedy ho budim aby sa aspon pohol nech vem ze je oki...

fiha marianela sa mas...tak drzim palce aby ti to vyslo a a by babatko uz na seba nenechalo dlhocakat...joj dalsie babanko....

mywiel no ja som toto mala dva dni po sebe a mala som dost ale teraz zasa dva dni klud nechapem..ale uz som sa vtedy aj bala ze idem rodit alebo co...

karamelinka
21. jún 2008

mimi no aj mne sa vzdy skor na vecer zhorsuje..ale teraz mam klud dva dni az na ten chrbat

montinka
21. jún 2008

karamelinka ja som taka ista lebo potom mam depky ze mu nieco je.🙂 no pekny vecer vam prajem

marianella
21. jún 2008

karamelinka, ty si ako môj manžel aj ten sa ma pýta, že či je maly hore a ked poviem že nie už dlhšie spinka tak sa naplaši a hned mi chce triasť bruškom, že aby sa pohol 😀
mywiel aj ja som to mala pred dvomi dnami a tiež v noci, od pol jednej do tretej... dnes som to vravela doktorke a ta povedala, že to je dobre, lebo že babo sa tak pripravuje von 😉 , takže si z toho netreba nič robiť 😉
sveva po schodoch sa nabeham za den dosť, lebo mame na poschodi izbu 😵 , len keby ma noha nebolela od krču tak by to bolo ok 🙂

zmrzka333
21. jún 2008

tak babule podla toho co pisete o bolestiach tak ja budem rodit o rok mna nic neboli nemam ziadne kontrakcie ani tvrdnutie brucha

jeana
21. jún 2008

zmrzka to je v pohode.. sme na tom rovnako.. ale ja mam na to naozaj este cas do 16.7 😀

fazuliatko
22. jún 2008

pekne nedelne ranko,babulky.no tieto kontrakcie mame aj my,akurat ze cez den,ked dlhsie chodim...ale to sa neda,ja som clovek co musi stale niekde aspon chodit... 😀 a tiez mame izbu na poschodi a tak si trosku zabeham dost aj po schodoch... 😀

fazuliatko
22. jún 2008

ste tu vobec niekto?

fazuliatko
22. jún 2008

asi nie,tak ideme nieco spapat a na prechadzku.potom sa ozveme.pekny dnik zatial prajeme... 😎

avanka
22. jún 2008

Ahojte babuky, tak ja sa s vami na cas lucim, dnes idem na prijem do porodnice a zajtra rano medzi 8 a 10 mam napanovanu sekciu....
Drzte sa a opatrujte bruska 🙂

marianella
22. jún 2008

ahoj, ahoj, ahoj 😀 mi sme tu.
zmrzka tie bolesti ti môžu prisť každu chvilu ani mne doteraz nič nebolo, len pár poslednýh dní 😉 , myslim, že to začína podla spravnosti vtedy, ked sa žena ačne pomaly otvarať... potom si to až treba uživať 😅 😝 -bolesť

marianella
22. jún 2008

avanka tak sa drž!!! a potom daj vedieť o babenku 🙂 😉 ozaj to ti naplanovali len tak alebo sa už otvaraš???

zmrzka333
22. jún 2008

ahojte avanka drz sa, budem na teba mysliet. nech to dobre dopadne

avanka
22. jún 2008

Marianela, mam naplanovanu sekciu kvoli zlemu ocnemu pozadiu a u nas sa robi hned po ukoncenom 38 tt, ktory som ja ukoncila v sobotu

zmrzka333
22. jún 2008

avanka zajtra uz budes mat babo 😀

karamelinka
22. jún 2008

ahojte mamicky.... 🙂

ja pomaly dovaram obed a budem asi oddychovat dnes...

avanka no talk drzim palceky..boze baby ved to leti...dalsie babo...ideme ako na pase...ja som vysadila magnezko tak dufam ze sa to bude rychlejsie spustat...ja by som sla uz v takom 38-39tt keby sa to tak dalo povedat si idem vtedy a vtedy a isla by som 😀 a isto ako naschval pojdem mozno este aj po termine....

karamelinka
22. jún 2008

monti no ved ja sa tiez bojim kazdu chvilu tak ho buntosim chudacik moj a ked bude na svete tak budem rada ked bude spinkat 😀

karamelinka
22. jún 2008

marianela a ten moj zasa ked maleho budim tak mi povie ze ved ho nechaj pospinkat chudacika ho budis stale... 😀

monatko
22. jún 2008

avanka, drz sa zajtra - myslime na teba 😵

jeana, zmrzka, tiez sa pridavam do klubu, nic mi nie je, nic ma neboli, kontrakcice nikde - je to nejake podozrive 😨

babulky, krasny letny dnik prajeme s bruskom 😎

montinka
22. jún 2008

karamelinka ale ked uz budu vonku to bude ine.🙂 budeme isto vediet ze su drobci ok.🙂

karamelinka
22. jún 2008

monti to ano.... 😉 ale asi pridu zasa ine obavy 😒 joj ale uz nech su von...

karamelinka
22. jún 2008

monti a nemas tusaka co budete mat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre