Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

marianella
29. jún 2008

aj moj mužík ma meniny, aj malinký bude mať ak mi ho dnes vyberu z bruška 😕

zmrzka333
29. jún 2008

Moj manzel mal vcera narodky tak sme trosku oslavovali vonku. Moj zlaty stale cakal ze vcera porodim a dam mu darcek ale nestalo sa

zmrzka333
29. jún 2008

neboj sa marianel, mysli na to ze ho uz budes mat pri sebe, ides na cisarak?

mywiel
29. jún 2008

Mari neboj uz budes mat aspon svoje babo pri sebe. 😉
Uz sa to tu pekne zbiera tie tyzdne... 😉 😵

lenockaaa
29. jún 2008

marianella neboj drzime palceky a vecer uz si budes mozno drzat svoje babatko pekne v naruci 😉

monatko
29. jún 2008

marianella, aj ja drzim palce, nech to vsetko super dopadne 😉 to by boli oslavy, keby mal malinky aj meniny aj narodky v 1 den 😵

ja som inak spala mizerne, isla som po pol noci, zobudila som sa o 4, isla som na wc a potom som uz nemohla spat, tak som si asi do piatej citala, no a potom sa mi nejak podarilo, tak som potiahla do deviatej 😒 a to nie kvoli brusku, ale kvoli festivalu topfest, co sme tu mali cely vikend a strasne to hulakalo 🙄

fazuliatko
29. jún 2008

ahojte maminky a maminky cakatelky... 😀 ste tu niekto?

fazuliatko
29. jún 2008

moj milacik ma tiez dnes meninky ale chudiatko musi hajkat,lebo ide do robotky,je po nocnej a este ma nocnu aj dnes aj zajtra... ☹ ☹ ☹
chudiatko moje....tak sme boli len rano sa prejst,kupili sme malickemu nove dva uteraciky,spaci vak a uz mame aj tu satku,ale taku pevnejsiu,akoby s vystuhou,takze robi aj oporu malinkemu na chrbatik...tak mame aj klokanku na brusko aj satku... 😀 len neviem kde uz mam tie veci davat a hlavne oblecenie... 😀 😀 😀

fazuliatko
29. jún 2008

jupi,sme vyhrali baby monitor dychu....konecne... 😵 😵 😵

jeana
29. jún 2008

jeeej fazuliatko gratulujem.. to sa vam ako podarilo vyhrat?
juuuj tak rada by som sla trosku slnit na slniecko ☹ ale tu musim zavreta posledny krat aspon prebehnut materialy, nech si zajtra aspon na nieco spomeniem..
priznam sa ze sa ale budem pred komisiou spoliehat aj na sarm 😀 a krasne bruseno 😀 😀

fazuliatko
29. jún 2008

no tak to hej.... 😀 aj ja by som isla rada na slniecko,ale nam tu prsi... 😢 no ale zas aspon sa nepotim ako teliatko...neboj to zvladnete...budeme ti drzkat prsteky... 😉

lenockaaa
29. jún 2008

jeana ahoj drzim palce zajtra na statnice, neboj brusko urcite trosku pomoze 😀 ...baby ja uz ani na to slnko nemozem vyjst....by som dala vsetko za to keby trosku zaprsalo...dnes mam inak hrozny den, na kazdeho som uplne zlaaa, doma len same vrrrr vrrrr na kazdeho, neviem cim to je 😅 😅 vy niekedy nemate podobne naladicky 🙂

fazuliatko gratulujem k vyhre...to sa do tej drazby moze zapojit hocikto??alebo len v ramci krajiny? ja som sice na tom ebay nikdy nebola, tak neviem

monatko
29. jún 2008

jeana, no tak ty sa zajtra drz, neboj, ako tehotna mas imunitu 😅 😵 nikto nebude mat odvahu trapit ta, ja som mala taku spoluziacku, co mala na statniciach uz dost velke brusino a chovali sa k nej maximalne slusne, aj ti najvacsi rypaci dali pokoj 😝

monatko
29. jún 2008

lenockaaa, tak to si dnes mozeme podat ruky s tou naladou, aj ja som vrcava o 105, manzel ma obskakuje od rana, aj modre z neba by mi zniesol, len ja som proste nervna, ach jo ☹

jeana
29. jún 2008

babulky vy ste zlate.. dakujem za psychicku podporu.
😉

fazuliatko
29. jún 2008

no na ebay sa drazi z celeho sveta,ale neviem ako by si to platila zo slovenska.ja drazim tu na anglickom,ale mame tu aj ucty,takze neviem,ako by si to drazila ty.ale su aj slovenske aukcie,ja som tak kupila kociarik.
😀

fazuliatko
29. jún 2008

haloooo...
ste tu niekto? 😀

fazuliatko
29. jún 2008

asi sme tu zas sami...ako vzdy... 😀

sveva
29. jún 2008

Ahojte.
Jeana neboj zvládneš to ľavou zadnou. Budeme ti zajtra držať palce.

Lenocka aj ja mám takú istú náladu.

Baby mne je dnes strašne divne. Je mi akoby som mala dostať kramy. Som zvedavá kedy to na mňa príde. Bruško mi riadne tvrdne a aj to dosť bolí. Ale od normálnej kontrakcie je to dosť ďaleko.

fazuliatko
29. jún 2008

no aj mne je vseljako,akurat sa mi okrem toho bruska a bolesti zacala aj strasne tocit hlava,som ako z kolotoca... 😝

jeana
29. jún 2008

fazuliatko, ja som tu, ale tak sporadicky..
lebo sa teda tvarim ze sa este ucim, ale som u svokrovcov, cize neustale odbieham,
lebo svokra sa o mna prikladne stara a nonstop mi sem nosi vselijake maskrty alebo ma po chvilach vola za nimi na terasu a stale nieco ponuka...
to sa mi paci 😀 😀
bol tu tiez manzelov brat so synom a maly cely cas uplne odignoroval vsetkych okrem mojho manzela a mna a stale sa len s nami jasil, hlavne s drahym 😀
tak vsetci su uneseni ako to on vie s detmi 😀

jeana
29. jún 2008

svevi, no ja sa v tom zatial velmi nevyznam, ale dufam ze uz si zbalena a nachystana na vsetko 😀

fazuliatko
29. jún 2008

no aj moj je ako magnet,ale hlavne neskutocne trpezlivy... 😀 😀 😀 to uz ja som na tom horsie... 😅 myslim s tou trpezlivostou...

sveva
29. jún 2008

Jeana zbalená som od pondelka. 😀

sveva
29. jún 2008

TAk ja má dosť trpezlivosť, ale v poslednej dobe som strašne výbušná. ☹ 😖 Asi sú to hormóny. Hovorí sa, že žena pred pôrodom je nervózna a má zmeny nálad. 😅

fazuliatko
29. jún 2008

no tak to ja som nervna a naladova skoro od zaciatku...ale to tie hormoniky s nami siju... 😀

jeana
29. jún 2008

a ako dlho pred porod maju na mysli? lebo u mna to plati uz 9 mesiacov 😀 😀 ale musim uznat ze zatial mam dnes zo vsetkych dostupnych spoluziacok najlepsiu naladu a tu im rozdavam cez telefon 😀 😀 sice vcera boli asi hodinku uplne depresivne stavy, ale nastastie mam takeho uzasneho manzela 😉

fazuliatko
29. jún 2008

no presne viem jeana o com hovoris...
😀

jeana
29. jún 2008

nechcem predbiehat cas ale uz sa normalne tesim ako si dame po tom vsetkom kavicku v oblubenej kaviarni tu v TN po dlhej dobe, pojdeme k nasim na obedik, ukazat brusko skoro po 2 mesiacoch a malinkej nieco za odmenu kupit 😉 😀

fazuliatko
29. jún 2008

heh...no tak to hej...ja som nebola s nasimi uz tri mesiace,ale v sobotu mi prilieta mamca aj s malym brachom na mesiac a pol,tak sa neviem dockat... 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre