Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

maculik
autor
29. máj 2008

marse, presne, chlapom to nevadi (teda pokial naozaj nie su oni sami taki, ze aj seba stale pozoruju), ved moj manzel ani nevedel, co je celulitida, nieto este nejake strie 😀

michaela3108
29. máj 2008

Ahojtťe kočky,
Lenitke gratulujeme k malej Táničke.
Asi by bolo na mieste urobiť tabulku s názvom ,,Júlovčatká" a začať tam pripisovať naše detičky, čo sa pomaličky rozbiehajú von 😉

marse
29. máj 2008

effie ano ma aj normalne poradne, je to č. dveri 23 tak ordinuje ale presny cas ti nepoviem, lebo mna vzdy objedna u neho jeho zena a tak sa s nim stretavam

marse
29. máj 2008

ajoj Miska , suhlasim ale na to je expert Alex 🙂

maculik tak to mam u toho mojho stastie, on je typicky chlap 😀

maculik
autor
29. máj 2008

marse, ja tiez 🙂
jej, moje mimi je zase hore, vsade pisu, ze maju prespat 90-95% dna, no moje si asi vynahradza to kludne obdobie, ked len sem-tam kopkalo. Teraz citim skoro stale, ako sa prevaluje. A este ked si dam nieco sladke, ako teraz, tak to este viac 😵

effie
29. máj 2008

dakujem marse, mozno teda pojdem k nemu, ale este uvidim

sveva
29. máj 2008

Ahojte baby.
Tak blahoželáme k malej Táničke a prajeme veľa zdravíčka obom. Až mi vyhŕkli slzičky. 😅 Ja som asi taká citlivka. 😀

Tie strie mám aj ja. Na prsiach a zadku a po Eliške aj trošku na brušku. 😖

marse
29. máj 2008

maculik aj to moje sa statistike vymika 😀 ja som aj radsej ked ju citim, snad si to teraz v brusku odkope a ked bude na svete bude kludna, ale na to nevsadzam 😀 😀 😀

effie to je na tebe, mozem len povedat svoj nazor. ja som bola plne spokojna, aj teraz ked som bola v nemocke sa o mna staral, ale viacmenej na Antolskej su vsetci dr. uplne v pohodke.

ale keby si chcela ist k nemu, staci povedat a mozeme ist spolu, aspon budes vediet kedy tam je a pod. 😉

montinka
29. máj 2008

ahojte ako sa mate?

marse
29. máj 2008

ahoj montinka, este pred minutou mi bolo super, ale prave som dostala divne krce 😖 do podbruska tam dole a dost to picha

maculik
autor
29. máj 2008

marse a sveva, ked uz vas tu mam, chcem sa spytat, co je lepsie na zaciatok pre mimi na spanie - spaci vak (taky ten, kde maju volne nozicky) alebo dupacky na spanie?

sveva
29. máj 2008

Maculik Eliška odmietala spací vak. Začala v ňom spať až keď mala 13 mesiacov. Takže to závisí od bába.

montinka
29. máj 2008

no marse dufam ze ta coskoro prejdu. ja som bola v obchode a sa mi vyvrtla noha a cela som sa natiahla na chodnik ale nastastie som sa stocila tak ze som spadla na bok. som sa bala ze je nieco drobcovi lebo bol ticho ale asi sa tiez zlaklo ako ja lebo teraz sa uz toci.ale tak teraz radsej iba sedkam. maculik ja mam aj dupacka aj vak este uvidim akoto vyriesim

marse
29. máj 2008

maculik ani mne Viki nechcela spinkat v tom vaku. ona radsej dupacky a bola zakryta prikryvkou, mala radsej volnost, ten spaci vak som nikdy nevyuzila

sveva
29. máj 2008

Baby ja sa lúčim. Ideme s Eliškou pre babku do práce. 😀

marse
29. máj 2008

montinka aj ja dufam, nech idu prec bolesti jedny 😅

montinka davaj na seba pozor pane boze, mna zase vcera kusol pes do nohy 😖

marse
29. máj 2008

sveva papa a pekny dnik

a inak nemala by si ty lezat??? 😀

montinka
29. máj 2008

no ved uz budem ale take dve zlatucke tetusky mi pomohli aspon ze to. marse aky pes? cudzi? to len tak?

montinka
29. máj 2008

hm aj ty si davaj pozor marse no uzasne dni sme teda mali.

marse
29. máj 2008

susedov pes, boli u nas, a jak som sedela na zahrade a mala vylozene nohy tak som sa zrazu postavila, psa som si nevsimla ze lezi pri mne, a ako som dala dole nohy tak sa ten pes zlakol a cvakol ma do nohy 🙄

montinka
29. máj 2008

ejha no hadam ta to uz moc neboli. no dufam ze uz sa nam nic nestane.

marse
29. máj 2008

ale je to v pohodke len ma tak letmo cvakol ale aj tak mi skoro slzy vyhrkli do oci.
Mna skor umara to teplo, uz nevladzem ani dychat koniec 😝

montinka
29. máj 2008

no vsak aj ja som dosla domov a som sa rozplakala od strachu. celu cestu som sa premahala.🙂 joj no to teplo je hrozne. uz neviem co si mam obliect vo vsetkom mi je teplo a dnes som si este aj roztrhala pri tom pade take trojstvrtove nohavice co mam na chodenie so psom. hmmm som zvedava co si obleciem. inak akoze ja dychat mozem ale akosi mi rychlo bije srdce ked som vonku neviem preco. asi z oho slnka

marse
29. máj 2008

montinka to je tym teplom, viac sa telo prehrieva. Ja mozem byt vonku nanajvys hodinku a to tiez len v tieni. babulky lucim sa Vikinka sa mi zobudila, idem sa jej venovat. majte sa krasne davajte na bruska pozor a coskoro sa ozvem. papa 🙂

montinka
29. máj 2008

tak ahoj marse a pekny den a aj ty davaj pozor

maculik
autor
29. máj 2008

ja asi tiez kupim dupky na spanie a nech je prikryte. alebo bude v perinke.
to teplo vam nezavidim, tu je velmi prijemne, asi tak okolo 22stupnov teraz, uz aj tie mraky sa roztrhali a slniecko presvita. 🙂
tak sa drzte a vela vody pite, nech sa nedehydratujete....

mywiel
29. máj 2008

Holky veru davajte na seba pozor. Ja som chcela ist na bycikli na postu, lebo manzel predal svoje auto tak chodi teraz na mojom, kym nekupime rodinne. 😉 A ked som mu povedale, ze chcem ist na bycikli ze je to len po chodniku, tak mi zakazal, ze v ziadnom pripade, ze ak spadnem, ze mam ist radsej peso a budem mat prechadzku. 🙂

monatko
29. máj 2008

jeeeeeeee paraaaaada, co to citam.. gratulujeme lenitke a vela vela zdravicka zelame 😵 😵 tak to mozeme otvarat temu Julovcatka 😉

maculik
autor
29. máj 2008

no presne, ani sme sa nenazdali a prve je tu 🙂

michaela3108
29. máj 2008

Halo halo, je tu niekto?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre