Júlovky 2014

slnecnica00
4. feb 2014

Ahojte baby neviem ci je tu taka skupina vytvorena ak ano tak sa ospravedlnujem nevedela som to najist......Vytvorila som ju aby sme sa mohli podelit s infomaciami....Ja som 16tt+2....Ako sa citite ?

ala1312
15. máj 2014

@mariet24 Ahoj noo ja pôjdem cisárskym.... no čo už. A čo budeš mať ? chlapčeka či dievčatko ? 🙂

mariet24
15. máj 2014

@ala1312 chlapcek - Andrejko 🙂

ala1312
15. máj 2014

@mariet24 My budeme mať tiež chlapčeka 🙂 Šimonko

lglivia
28. jún 2014

Ahojte. Mohli by ste ma pridat do skupiny? Mam sice termin 29/06/14 ale voobec to nevidim na junove babatko. pri tomto tempe budeme rodit v septembri :D dakujem xx

mamulka19
29. jún 2014

Ahojte...budem mat dalsie 2 babetko,bude to chlapcek.termin mam zatial 23.jula a budem rodit v trnave 🙂.

1307radka
30. jún 2014

@luckaajanko Ahoj mamina 🙂 my mame termin 13.7. a tiez to bude dievcatko 🙂 uz sa velmi tesime.

luckaajanko
25. aug 2014

ahojte žienky🙂tak mala sa nakoniec narodila 23.7:)))))))) a co vy???🙂

1307radka
26. aug 2014

@luckaajanko Nasa mala prisla na svet 10.7 🙂 cize 3 dni pred terminom. Porod mi vyvolavali. Povedali, ze je prilis mala a uz neporastie, ze ma len okolo 2900g a ze bude lepsie pre nu ked bude na svete a bude sa kontrolovat a papat mliecko. Na nase prekvapenie ked sa narodila mala 49cm a 3100g 🙂

luckaajanko
27. aug 2014

@1307radka tak to mala pekne🙂mne ju ties vyvolavali🙂nechcelo sa jej ist ani na druhy termin🙂tak isla 2 dni po termine🙂a aky si mala porod???mne dali vyvolavacku rano o pol 8 a mala sa narodila poobede 14.05:)

1307radka
27. aug 2014

@luckaajanko to si mala celkom dobry porod potom 🙂 mne dali gel na vyvolanie porodu nad ranom o pol 3, ten mi hned zabral, zacali kontrakcie.este ze nebola az take silne ale spat sa teda nedalo. tak ma nechali do rana do pol 9 a potom mi prepichli plodovu vodu. Mala sa narodila 12:22 poobede.

luckaajanko
3. sep 2014

fuuu to ta dlho nechali trapit:(((((((((

marienmarhula
22. okt 2014

Dievcata ahojte, chcela by som sa pripojit do diskusie. Dcerka sa mi mala narodit 14.7. No praskla mi plodova voda a narodila sa v 36 +1. Bola ale velmi malicka, len 2150g. Tiez mi museli porod vyvolavat, lebo som nemala ziadne kontrakcie. Dali mi cipky o siestej a o jedenastej uz bola na svete. Vsetko prebehlo bez komplikacii. A ako sa vam dari tri mesiace po porode?

lienockalenka
6. mar 2015

Predávam plienky Dada.
Veľkosti:
mini - 78 ks - váha: 3 - 6 kg
midi - 64 ks - váha: 4 - 9 kg
maxi - 54 ks - váha: 7 - 18 kg
junior - 46ks - váha: 15 - 25 kg.
Plienky sú bez chemikálií, z vlastnej skúsenosti na dieťati sú kvalitnejšie ako plienky Pampers a majú zapínanie na suchý zips. Vyrábané sú v Českej republike. Dovoz je možný v rámci Prešova, Košíc, Žiliny a Bratislavy. Cena za 1 balenie je 10,- Eur.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre