• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové detičky 2006

15. novembra 2008 
čaute....
nika,no neviem neviem či by si mala furt "čipkovať".....aby si telo na to nezvklo a nebolo to ešte horšie :confounded:

miška,vitaj po sto rokoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: dudluje maximko :stuck_out_tongue_closed_eyes: alexik je starší :dizzy_face: hej,maxik je zavislák na dudli :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale neriešim,odnaučili sme jedného,odnaučíme aj druhého :dizzy_face:
8. aug 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte a prajem aj pekny vikend :grinning:
8. aug 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :grinning: :grinning:
no konečne sa rozbiehate žienky... :grinning: :grinning: :grinning:

miška - no ahoj teda..... že ťa aj konečne čítame :wink: :wink: :wink: ja by so mbez netu nevydržala.... :sweat_smile: :sweat_smile:

lucka - každý doktor mi povedal, že je úplne zdravá, že to je len psychika.... že velmi veladetí to teraz prežíva....
takže fakt už netuším čo bude dalej.. a v tej škôlke.. :confused: :confused: :confused: :confused:

mirka - Laure je fajn, pokial to na nu nepríde....lieta, behá.. všetko postarom, len akonáhle zacíti, tak rýchlostou blesku frčí si lahnúť aby to zmiernila...

miška - tá práca síce je istá... len závisí od mna či zvládnem školenia.... a či budem vedieť v tom fungovať
8. aug 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babule... ako výkendujete???

mám na vás dotaz... mali vaše detičky už kiahne??????? a musia tým prejsť všetky deti???? viem že proti osýpkam sa už očkuje, ale čo kiahne???
napadlo ma to, lebo teraz mi písala kamoška že jej malá s acelá vyhádzala, a že sú to kiahne...
10. aug 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika,je na slovensku vakcina aj na ovčie kiahne už :confused: doteraz bola len v čechách :dizzy_face:
a kiahnami prejde každý/teda nezaočkovaný myslím/.....či v detstve alebo dospelosti/vtedy je to vraj horšie/....
moji chalani ešte nemali....s Alexikom som aj bola u kamošky čo jej obidve dcerky kiahne práve mali "sa nakaziť",ale nechytil ich :unamused:
11. aug 2008 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte-priadala som niake fotecky :grinning: ,kiahne marek este nemal hoci sme boli s kiahnovym babatkom,ja sa ich niak nebojim-nech ich dostane co najskor.
sobota bola uprasana ,dva razy sme vonku zmokli a nedela suprova boli sme pozriet tie lietadla nad dunajom,naposledy som tolko ludi videla na 1.maja za totaca :grinning: ,ale bolo to fajn.vsetci sme ani nedychali.
11. aug 2008 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj :sweat_smile:
ako žijete...
mne moc do reči ani nie je... dne smusím vyriešiť tú prácu... už ma oficiálne prijali, ale čo bude dalej??? no novembra musím dochádzať do TT.... a čo škôlka, a stíha ťmalú zanášať aj vyzdvihovať.-.... asi ma už šlahne.... a mám pocit, že na všetk osom zostala sama.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. aug 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak poziadaj hned o upravu pracovneho casu,ozaj a nepytali sa ta nato?ved zo skolky ju budes musiet asi vyberat do 16,30-17,00,u nas bola dokonca len do 16,00. :frowning2: ,nemas niaku kamosku co by ti obcas pomohla keby si nestihala?

ale inak gratulujem :slight_smile:
11. aug 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mirka - ono teoreticky, nemám presne stanovenú pracovnú dobu... záleží kedy si ja stihnem vybaviť a urobiť, to ,čo mám za úlohu... čiže ja ked prídem ráno na 8.hod, v pohodke viem byť v Hlohovci o tej 16.hod najneskôr... len tie autobusy, a v zime.. ja proste s abojím jak .... malé bábo.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
je to niečo nové, a vlastne stále netuším ,ak osi malá zvykne... a tak...

a do toho mi prišiel jeden telefonát dnes, že zajtra má mprísť na pohovor tu v HC, je to práca pár metrov od škôlky.... tak na 12.hod idem na pohovor... keby to vyšlo, tak fakt s aneviem rozohdnúť... aj ked tu mám blízko škôlku a bezproblémov hocikedy môžem dobehnúť, keby niečo s malou, ale zase v tej prvej budem mať od jauára svoju kanceláriu v HC, a aj o dosť lepší plat.... a vela výhod...
so mtrubka, že???

a lucka, miška - čo je svami????

mirka - ešte s apamätáš ak osi zvládala začiatky škôlky a práce????
11. aug 2008 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika,my v pohodke...ani nič nového....užívame si leto :dizzy_face: a od budúceho týždna má MM dovču 3 týždne tak sa tešííím velmi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. aug 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a máš teda riadnu dilemu.....držím palčeky nech sa rozhodneš správne...aj ked ja by som brala asi radšej tú čo je k malej bližšie....tie prachy za to nestoja :unamused:
11. aug 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj...
lucka -no máš pravdu,... ale momentálne som prišla domov... a už som úplne v r...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
je to tá istá firma, a tu mi to zase rpezentovali úplne inak.. takže to čo už má znamenať??? nechápem.....alebo len jedna pobočka kydá na druhú.....

zajtra ideme do Lešnej!!! :grinning:
12. aug 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, konecne ide v pohode pocitac a net, taka som stastnaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Uz som ozaj asi zavislak :wink: Krpec sa budi, tak vecer som tu ako na koni...ja som sa chcela iba pochvalit, ze uz ficim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Pekny dnik.
12. aug 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miška - a na čom fičíš???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nika,tak podla mna je to jedna velká blamáž :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
13. aug 2008 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning:
nika - ako robota? vzala si to nakoniec alebo si sa este nerozhodla? a Laurika ako? este stale problem s kakanim? inac ma napadlo, ci to nema aj z nejakych stresov, ak si jej rozpravala, ze pojdes do roboty a ona bude musiet chodit do skolky. tesit sa moze, ale ked bola zvyknuta byt stale iba s tebou, mozno ma nejaky blok... (ci co to vlastne je :grinning: :grinning: :grinning: )

baby, uz ani neviem, k comu sa vyjadrit, tolko ste toho popisali a uz nic nie je aktualne, vsetko ste rozobrali :grinning: :grinning: :grinning: co porabate? u nas to je uzas, pomaly sa pristavuje a kazdodenne pocuvam hadky, ako to ma byt a ako nie...takze uz mam z toho hlavu ako bambus :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. aug 2008 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte...

lucka - blamáž??? tak to áno... fajnovo ma od....... , takže momentálne so mna tom, ako predtým.. bez práce...
teraz mám opäť rozbehnuté dva fleky... takže budem čakať...

miška - práca adla, teraz uvidíme čo bude dalej.... a čo s atýka malej.... kakanie, je raz vpohode, inokedy strach-hrôza... a stres - no neviem... ju ked niečo stresuje, tak ot dá úplne najavo... napr. kebyže sa bojí škôlky, tak vždy ked sa jej spomenie, tak sa rozplače... takže neviem, či je to tým...
a tú prestavbu moc nezávidím...
a čo tie prázdniny??? stále si mi neodpovedala :wink:
14. aug 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a tá zoo bola fakt nádhera...
14. aug 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj... hrozný den dnes.... trčíme doma, pretože čakám, kým sa vykaká....ináč ani von, no proste nikde... :rolling_eyes: :rolling_eyes:

lucka - ako pokračuje domček???? ked ybude tá opekačka u vás :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2008 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika,dnes sme boli v TT vybavovať papiere na stavebko :pensive: des na tých uradoch :angry: :angry: :angry:
no opekačka tak najskôr na jar.....v zime jedine jak 12 mesiačikovia na snehu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko :grinning:

na jar už bude hotový???? to je tá stavba 7-týždnová????? už aj o takej so mpočula... :sweat_smile:
15. aug 2008 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bude hotový v decembri,max.januári :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. aug 2008 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lucka -to ti úprimne závidím.... :grinning: už sa určit etešíte..
aj my sa tešíme an tú grilovačku na vašej záhradke :wink: :wink: :wink:
15. aug 2008 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika, :grinning: :grinning: :grinning:
tie burky v noci boli hrozné :confounded: :confounded: :confounded:
udrelo nám aj do domu a odpálilo všetkým televizory :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. aug 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte... nejako biedne cez výkend.... :astonished: :astonished: :astonished:

lucka - no tá búrka bola otrasná... v kuse s ablýskalo, ani nestíhalo hrmieť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
celú noc sme nespali,,, zvláštna noc to bola... a túto noc som prosí mpekne bola na žúre... prišla som ráno o 4.15 hod... no stačí vám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
malú sme mali u svokrovcov tak ja som s abola odreagovať.. a mužíček doma spinkal...
17. aug 2008 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,druhy pokus-prvu sparvu my vyhodilo a tak pisem od znova.dovolenka uletela ako voda,boli sme aj pri vode aj s kamoskami a detickami na ihrisku a v cukrarni aj som zavarala a sportovala na olympiade :grinning: :grinning: :grinning: .
18. aug 2008 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
druhy pokus sa podaril-hodila som aj niake fotecky :grinning:
18. aug 2008 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka,tak dovča ti ubehla ako voda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marek je fakt vodné dite :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme vsetci na vodu :grinning:

nikola az teraz som si to tu precitala s tou robotkou-horor :angry:
18. aug 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:
mirka - no je to na prd.... už so msi aj poplakala, lebo je to hrôza.. jak oked máš dieťa, normálne ťa diskriminujú
18. aug 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok