• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové detičky 2006

15. novembra 2008 
autor
ahoj..

lucka - stretko..no to už áno... :grinning: ale aj školenie bolo fajn..dostala som prvé povýšenie,a ktomu šampanské -Huberta...tak sa teraz vytešujem z môjho prvého úspechu v práci..... :wink:
len škoda už,že doma som si nemala ani s kým pripiť... :confounded: malá bola u svokrovcov -teda jej by so man iendala z toho huberta :slight_smile: a manžel pozeral fotbal...... tak osm sa rýchl odotešila,okúpkala a išla buvať.... a teraz idem pracovať,kým tu nie je malá....nech mám zajtra volnejší dník...

papa pekný zbytok výkendu
9. nov 2008 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak sobota bola trosku uprsana,no vcera sa dalo! :slight_smile:
10. nov 2008 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika,tak ty už "fičíš"vo velkom :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mirka,veru,včera to už bolo lepšie....ale dnes je zas nejak akoby pred daždom :angry:
10. nov 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko :wink:
to počasie je teda bomba..... :unamused:
malinká je už v škôlke,a ja za chvíľk uletím do kancelárie....ťažko pracovať :sunglasses: :sunglasses: ale nie pohodička je to.....zatiaľ ma to úplne baví a žere :grinning: uvidíme dokedy....

pekný dník vám prajem...aj ked upršaný :confused:
10. nov 2008 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte..
babule kde ste :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

u nás všetko po starom...akurát tá škôlka už konečne začína :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už si konečne zvykla,ani neplačká, pekne tam aj spinká......tak sa z toho vytešujem... :dizzy_face:
ja zarezávam v práci..aj ked piatok so msi urobila volno....je to dosť náročné.....ale zase oplatí sa to "prekusnúť" a prežiť,a po takom pol roku už bude super......

ako s amáte?????ako výkendujete???
15. nov 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Nika....
presťahovali sme sa sem.....teda tu sa píše málo tak Mirka založila túto temu:
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=76080&vOffset=90&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end

super že už sa vám darí....bolo načase :grinning: :grinning: :grinning:

my sa máme o.k.,dnes sme otočili Bratislavu....boli sme trochu po obchodoch pobehať :dizzy_face:
15. nov 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok