Koľko Levočaniek sa nájde na tomto fóre?

etuska
13. jan 2008

Ahojte!Som zvedavá koľko levočaniek sa nájde na tomto fóre 🙂

majaff
13. mar 2008

Ahoj Etuška nie som priamo z Levoče Som mamina z hor ako to volaju niektory Levočania.Takých 25 km od Levoče.Vôbec som nevedela že take niečo je až kamoška mi včera volala že ma fotky dcery na tejto stranke a tak som večer hľadala a našla som super stranku .Len škoda že v tomto obdobi nemam veľmi času na internet nakoľko končim vysoku školu a mam syna ktory sa najde vždy tam kde nemôže .Ale aj tak mam s neho veľku radosť 🙂 😅 Majaff

etuska
autor
13. mar 2008

Ahojte kocky,ani som neverila,ze sa na tejto teme otvori aj druha stranka-no no konecne 🙂
Majaff-hmm,tak to ti nezavidim,ale ja som tiez koncila VS ked mala dcerka skoror rok,tak viem ako Ti teraz je 🙂 Neboj,zvladnes.
Ahoooj Rybecka,co nove?Poslem IP 🙂

nellita26
31. mar 2008

Caute Levocanky.Ako tak pozeram dlho ste neklebetili.Ale po poriadku.Ja som tu nova, no nová ako nová,tuto stranku sledujem uz dost dlho,ale nemohla som sa dostat k tomu, aby som napisala,pretoze mame velmi aktivnu dceru.Ak sa niekto ozve napisem viac.Tak zatial... 🙂

etuska
autor
31. mar 2008

Ahoj Nellita 😉 -konecne to tu trosku ozilo.Byvas priamo v LE?

nellita26
31. mar 2008

Ahoj etuska,nie som Levočanka, zatial byvame v Spišskom Podhradi.

etuska
autor
31. mar 2008

..stahujete sa,ked pises,ze zatial? 😉

etuska
autor
31. mar 2008

Baby,mate v LE nejake oblubene miesto? 😉

nellita26
31. mar 2008

prepac, ze pisem az teraz,ale nase aktivne dieta ma dnes svoj den,takze trosku trvalo kym zaspala.napisala som zatial,lebo este nemame vyriesenu bytovu otazku.nevieme sa akosi dohodnut kam pojdeme byvat.

etuska
autor
31. mar 2008

teraz byvate u rodicov?

nellita26
31. mar 2008

ano u mojich, manzel je z Prešova

etuska
autor
31. mar 2008

Podobne 😉 Kedy a kde sa chcete odstahovat?

nellita26
31. mar 2008

pisem strucne,lebo mala este poriadne nespi a kazdu chvilu sa cosi hybe

etuska
autor
31. mar 2008

Ani moja nespi,ale uz si k nej ide lahnut manzel,ona potom zaspinka

nellita26
31. mar 2008

ten moj sa prave vratil z prace, idem mu nachystat veceru, ale hned sa vratim.este si mozme popisat, aspon si oddychnem

nellita26
31. mar 2008

uz som spat, este si tu?

majaff
1. apr 2008

ahoj nellita26 pozrela som si fotky tvojeje slečny su super hlavne ta posledna.ja neviem prist na to ako sa zmensuju fotky niekedy ma to naucis.Marek je trosku soplivy a Nelka sa ako drzi.Kde ste ostatne baby.Ahoj etuska co mas nove? MAJAFF 😅 😅 😅 😅 😅 😅

etuska
autor
2. apr 2008

Ahojte baby,
majaff-veeela prace 😉

nellita26
2. apr 2008

ahojky babenky.ako sa mate? vies co majaff,Nellka sa drzi,ale ja som nejaka nie najzdravsia.dnes mam teplotu cely den a drobcek nie a nie zaspat.zaspala az o pol stvrtej a vstala o pol siestej tak neviem kedy teraz zaspi.

majaff
2. apr 2008

ahojte tak to je zle ze si chora.len nech ta mala nezlosti a prajem skore uzdravenie.Ja som vcera bola taka vselijaka ale zobrala som paralen a dnes som fit.Drz sa Nellita.Etuska uz niekde pracujes alebo mas vela prace okolo svojej dcery .A co druhe neplanujetes?

nellita26
2. apr 2008

ahoj majaff, uz je to lepsie, tiez som si dala paralen a hned to kleslo.mala dnes bola max.zla,ale zaspala ukazkovo.uz sa jej vybili baterky.ja som uz tiez bola v posteli len ma este napadlo, ze som mala manzelovi precitat postu. on ma totiz uz druhu nocnu za sebou.ani som ho poriadne dnes nevidela.

etuska
autor
2. apr 2008

ahojte,islasom uspat malu a zaspala som tiez 😉
Ja pracujem uz 3-ti rok v kuse,ziadna MD nebola 😒 uz by sa aj zisla,no nejako si to nemozeme dovolit,takze to 2-he babo asi az ked pojde mala do skoly

baby,liecte sa 😉

nellita26
5. apr 2008

ahojte baby je tu niekto

etuska
autor
5. apr 2008

Nellita-ja,ale teraz uz asi kazdy spi 😉

etuska
autor
6. apr 2008

ahojte baby,
Co dnes porabate?My sme s Miskou prave prisli z prechadzky.Mrknem vecer,ci sa niektorej chcelo pisat 😉

nellita26
6. apr 2008

ahoj etuska,ja mam chvilu cas tak pisem.mala mi uz 2x zaspala a manzel odisiel do prace a ostatne maminky co? 😀 😀 😀

nellita26
9. apr 2008

caute baby, no kde ste? to tu som zase sama? ☹ ☹ ☹

takco
9. apr 2008

kukuk nellita 🙂

nellita26
9. apr 2008

tak predsa niekto 😀 😀 😀 uz som to chcela zabalit? si priamo z LE?

takco
9. apr 2008

ano aj nie 🙂 som levocanka ale sme prerobili domcek po rodicoch MM tak byvam teraz asi 10km odLE. 🙂

nellita26
9. apr 2008

ako tak pozeram, vo fore mas pestry prinos.ja som tu casto,len nie stale sa mi podari reagovat,lebo mala je strasne sidlo,ale som velmi rada,ze ju mam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre