Koľko Levočaniek sa nájde na tomto fóre?

etuska
13. jan 2008

Ahojte!Som zvedavá koľko levočaniek sa nájde na tomto fóre 🙂

nellita26
26. aug 2008

My tiez tak. A ako bolo v sobotu?

majaff
26. aug 2008

vyborne marek bol dobry a keby si videla ako šantil len škoda že kamera prave bola preč a mi sme svoju zabudli.o 20.00sme ho odviezli domov okupany zaspal hneď ale od 01.00 bol hore rano keď sme prišli tak sa svietilo u svokrovcov v izbe pridem tam a marek na posteli spi ale svokra to zvladla ja som mala srach lebo ešte u nich nebol sam

nellita26
26. aug 2008

Ja som zvedava v sobotu, co bude robit nas chrust malý.Dufam, ze ked sa unavi a zaspi tak bude spat celu noc.Uvidime, teraz to radsej neriesim.

etuska
autor
26. aug 2008

ahojte kocky,este ste tu?
Maja-Miska k nam prileti s babkou,este su na Slovensku a my uz daleko za hranicami vsedných dni.Ale dnes sa vytesujem,bo sme konecne kupili ojazdene auticko,uz len sa naucit soferovat na opacnej strane 😀

denisocka
27. aug 2008

neli pačil,som sa bala že to bude chujovina ale zjavne dostala ine chujoviny 😀

etuska
autor
27. aug 2008

Deni 😀
Prajem vam vsetkym dobre ranko.Co nove na Spisi?Tu je zamracene 😒 ale aspon neprsi,pred 2 tyzdnami tu boli dost brutalne zaplavy,nas nastastie nepostihli,ale viem ze aj na SVK boli ,este v juli,ked sme odisli.

denisocka
28. aug 2008

dobre rano,polooblačno 😀

už som myslela že je iatok,ale ešte nie,tak musím ešte jeden den čakať 😀

katyleho2
11. okt 2008

Ahojte dievčence, som tu nová....bývam v Hrhove a zdravím Denisku, tú poznám osobne 🙂 Som v deviatom mesiaci, teda už čoskoro budem maminkou. Veľmi sa na to teším, už aby to bolo tu🙂 Ako prežívate materskú so svojimi ratolesťami?

etuska
autor
12. okt 2008

vitaj katyleho 😉
vies ci cakate chlapceka,alebo dievcatko?

adina22
12. okt 2008

Ahojte..ja som sem po dlhej dobe nakukla 🙂

majaff - odkial si?5 km od nas ktorym smerom 🙂 nemas foto,takze neviem ci ta aspon z videnia poznam 😅

katyleho2
16. okt 2008

Ahojte, áno, vieme, že čakáme dievčatko. Veľmi sa už tešíme, je to naše prvé bábätko. Máme prichystané meno Valentína.

nellita26
30. okt 2008

😉 baby kde ste?

etuska
autor
30. okt 2008

ahoj 😉
som tu len na skok,lebo idem dat malej veceru,dat ju spat a o 8-mej mam hodinu 😉

etuska
autor
30. okt 2008

Katyleho-budes rodit v LE?

nellita26
30. okt 2008

etuska ako sa mavas?

etuska
autor
30. okt 2008

Nelly-IP 😉

etuska
autor
1. nov 2008

ahojte kocky,ako sa mate?

etuska
autor
4. nov 2008

no akosi je tu ticho ☹ 😔
zdravim vsetky levocanky ,ak mate chut,rozbehnime to tu 😉
Co je nove v LE? Niekedy si spomeniem na rozne zakutia,ktore urcite po navrate domov navstivim 🙂 Najviac mi teraz chybala ta dusickova atmosfera,milujem ked je nas cintorin vysvieteny ...a tiez mi trosku chybaju tie krasne sfarbene jesenne stromy a zbieranie orechov 🙂,ale inac sa mame fajn 😅

nellita26
12. nov 2008

🙂

majaff
12. nov 2008

Ahoj nellita Ako sa mate? 😉 Ja som tu nebola už veľmi dlho.Adina22 teraz si niesom ista či si ta osoba ktoru poznam ale ak maš sestru v Spišskom Podhradi a čaka babo tak ťa poznám.Ja som z Olšavice.Ako sa vám držia vaše ratolesti .Mi sa mame perfektne.

nellita26
13. nov 2008

Ahoj majka,my sa mame tiez dobre,len nas trapia ocne zubky,ale inac pohoda. 😀

adina22
17. nov 2008

majaff - tak som to ja 🙂 To aj sestru poznas?No jej sa to krati,o chvilku ma termin.To,ze si z Olsavice som sa uz dozvedela,lebo som sa pytala kamosky,ona ma prehlad tak m povedala aj meno..ale ja na mena,nie som,skor mozno podla tvare by som ta poznala. 😉

nellita26
17. nov 2008

ahoj adina,niekde tu som citala ,ze mas sestru v SP.p,ako sa vola,lebo ja som odtial

majaff
17. nov 2008

adina- ja som ta spoznala len podla fotky a sestru poznam lebo moj manzel je kamarat s jej manzelom. dokonca poznam aj tvojho brata Vlada a on sa ma ako?Natalka uz chodi sama a ako sa ti drzi? Nelita co este vas trapia zubky.Marek ich ma konecne von ale len horne chvala bohu vysli nam bez teploty ale bol dost zly ☹ . a teraz mu asi idu spodne tak niekedy ma v puse aj obidve rucky ale to len niekedy. musime to vydrzat 🙂 😉

pajahopaja
20. nov 2008

Ahojte,

byvam v okoli levoce. zistovala som moznosti pripravy predporodnej. podarilo sa mi (na nete) najst jogu pre buduce mamicky v levoci.

mali by ste niektora o taketo cvicenia zaujem, aby sa otvorila nova skupina?

privitam aj info o inych moznostiach pripravy v okoli. velmi pekne dakujem. pekny vecer 🙂

adina22
27. nov 2008

majaff - brasko sa ma dobre,ten uz je dlhe roky v CZ,vlastne od studii.Natalka zatial sama nechodi,len za ruku..no ale hadam coskoro aj to bude 🙂 Nemas nejake foto?Lebo naozaj mne mena vela nepovedia,al podla tvare by som ta mozno spoznala,ze ked ta nahodou niekde stretnem,aby som vedela ze to ty 😉

adina22
27. nov 2008

nellita26 - IP

etuska
autor
27. nov 2008

ahojte kocky,co mate nove?
Pajahopaja-ja som bola na tej predporodnej priprave iba raz,lebo som pocas tehu este studovala v inom meste a kurz bol vo stvrtok,ale velmi sa mi tam pacilo,bolo to super,tak mi aj bolo luto,ze tam nemozem chodit.Dufam,ze najdes dost buducich mamiciek,aby sa to otvorilo,ale skus potom nieco v SNV.

nellita26
2. dec 2008

😉

etuska
autor
23. dec 2008

Mile zienky,
prajem Vam krasne Vianoce.Uzite si ich v kruhu svojich najblizsich 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre