• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Košice Furča. Pridá sa niekto?

17. decembra 2014 
Ahojte :slight_smile: Joj dnes je krásne počasie :slight_smile:
28. apr 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ingrid ja som tu :slight_smile: Dnes sa chystame do cirkusu :slight_smile: Co je nove na furci?
30. apr 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No neviem, kedze som zatial v BA ale chystam sa domov v juni :slight_smile: Idem kuk tvoj album ci ta nahodou nepoznam, ked si na fabnryho byvala a na Exnarku ZSku chodila :slight_smile:
2. máj 2008 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bosorka a kde ty vlastne teraz byvaš? Vo Zvolene, Ako casto chodis na vychod?
2. máj 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Ingrid.Teraz byvam vo Zvolene,tu ma manzel pracu a tu sme si kupili byt.Na vychod chodim tak raz za rok :frowning2: kedze casu mam stale menej
2. máj 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dlho som tu ne bola , akosi nieje cas.
dankaa-Byvam na Kurskej.
bosorkabb- byvala si v Malackach ? ja som sa tam narodila a zila 24 rokov :slight_smile: :wink:
2. máj 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
gio,ja bývam na Tokajíckej,to je nahoda a nepoznas nahodou maminu Mirku s dvojčatami dievcatkami?
2. máj 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gio,manzela mam z Malaciek.Ja som tam zila len jeden rok.
2. máj 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby.
Mozme sa pridat? :slight_smile:
Teda Dankaa ja som nevedela, ze si z Ovrucskej a mozno poznas aj mojho manzela. :sweat_smile:
On tu toitz aj vyrastal. :wink:
2. máj 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adrica poznam :slight_smile: ako inac?mate sa?
5. máj 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu v ZV prsi,hroza :frowning2: A to som chcela ist z Kikom kreslit na chodnik
5. máj 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dankaa-nejaku maminu s dvojcatami som nedavno pri nas videla, mozno to bola aj ona. A kde byva ?
6. máj 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..........zase ste vsetky z druhej strany :grinning: :grinning: ja byvam na P.C.L :wink:
6. máj 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, no clovek sem pride po dlhom case a co nevidim,tema ze Furca :grinning: :grinning: :grinning: No super,to mozeme dat hromadne Furcianske stretko :slight_smile:

Dankaa spominanu Mirku s dvojcatkami poznam, lezala so mnou na sestonedeli a dokonca sme sa stretavali aj na plavani.Davidko sa narodil 17teho a jej bambulky okolo 20teho :slight_smile:
6. máj 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeej ...to aj taka "miestnost" tu existuje?????? som si az teraz vsimla...ja jaaaaaa som z Furce....... :slight_smile:
6. máj 2008 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mate vsetky babatka? ... ja este len cakam ...08.08.2008... byvam na zupkovej je tu niekto z okolia? ..teda blizkeho myslim...
6. máj 2008 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj oraia,ja som byvala od narodenia na ovrucskej :sweat_smile:
8. máj 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dankaa-pozerala som tvoj album a mam pocit, ze vcera som ta videla. Mínali sme sa akurat pri smetiakoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Mas tmave dlhsie vlasy a šedy kocik, tusim Peg perego ?
8. máj 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
myslis pri ktorých smetiakoch?lebo ja bývam na Tokajickej...
8. máj 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isla si z Kurskej smerom na tokajicku ? /a isla tade akurat aj tá mamina s dvojickami/
8. máj 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fuha,je to možne,ale vcera poobede som sla bez kocika s manželom a dcerou,...ale to je jedno,ja som Ta asi nezbadala...
8. máj 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
,...ale dievcata sa zdaju byt "podarene" z fotiek..
8. máj 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to teda su podarene, teraz ma starsia Dia hrozne obdobie :stuck_out_tongue_closed_eyes: , da poriadne zabrat.Az mi z tych nervou bije srdce starsne rychlo./az som na tabletkach :confounded: /
8. máj 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale nesranduj,to važne???a co sa deje?
8. máj 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dost som sa rozculovala. Mala som aj nizky tlak a zavrate. Na stastie beriem tabletky, tlak sa mi uz upravil, zavrate zmizli.Je to lepsie , srdce bije sice rychlejsie , ale pomalsie nez predtym. :confounded:
8. máj 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja taketo stavy mavam casto,beriem lieky na stitnu zlazu.aler myslim,si,že si skvela mamina,netreba sa až tak rozculovat...
8. máj 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte furcianky, vidim v albume, ze ste mali stretko pri Lidli. Prechadzali sme okolo vas cez parkovisko :slight_smile: :wink:
19. máj 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano gio,spominam si....a dnes sme boli u jednej z furcaniek na navsteve-pozri fotky "vzajomne navstevy":slight_smile:
20. máj 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ja som tiez z furce od narodenia
teraz byvame na KVP
ale na furci som casto u rodicov
:slight_smile:
20. máj 2008 o 22:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vy ste dnes mali stretko? V takej koseeeee, brrrrr. Doobedu som len povesala pradlo na balkon a mi ruky zmrzli, poobede to uz bolo lepsie ked aj slniecko vyslo :wink:
20. máj 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok