Košice-Sídlisko JUH spoločné prechádzky

pistek
7. júl 2008

Ahojte mamičky, predovšetkým tie, ktoré bývate v KE na Sídlisku JUH a Staré mesto. Bývam na Južnej triede a mám 4-mesačného chlapčeka Šimonka. Keďže v okolí nepoznám veľa mamičiek, veľmi rada by som sa s niektorou z vás zoznámila a prechádzala sa i s vašou ratolesťou približne vo veku môjho syna, ale nie je problém ani keď máte staršie dieťaťko. Chýba mi spoločnosť a hlavne priateľka, s ktorou si môžeme vymieňať nielen informácie o dieťatkách. Ozvite sa, ktorá máte záujem a tiež vám i vášmu dieťatku chýba spoločnosť, veľmi sa potešíme. Pokojne môžete bývať i na sídlisku a často chodievate do mesta. Ja rovnako nemám problém prísť i na nejake sídlisko.

zuzana355
9. aug 2009

jaj tak to ti vverím ale kedže už ma rok tak by si ju mohla už v pohode odnaučit lebo ona už vlastne ti nepapa len sa ukludnuje ach jaj budeš to mat tažké 😕

cmuky27
9. aug 2009

Ved to ze neviem ako muz vstava kazde rano do prace lebo robi kazdy den do polstvrtej a nema byt kto iny pri nej ked sa zobudi a este k tomu mi nechce spat v postielke ale len medzi nami
☹ ☹

junovka
9. aug 2009

ahojte 🙂

cmuky27
9. aug 2009

Ahooooooooooooj

junovka
9. aug 2009

uz som si myslela, ze tu nebude nikto, kedze som tu prisla tak neskoro, ale dnes sme mali hekticky den 😉 , aj ked je pravda, ze ja tu na MK zvyknem sadat, az ked Nely zaspi....no a dnes to bolo o 22h 😝

cmuky27
9. aug 2009

Co mas nove?

cmuky27
9. aug 2009

ja zvyknem okolo deviatej ale vtedy tu nikto nieje

cmuky27
9. aug 2009

a co sa dialo?

junovka
9. aug 2009

dnes sme boli u svokry, po dlhej dobe 😝 /mne to sice vyhovuje 😀 /, potom sme boli v Hornbachu kupit farbu do kuchyne, balila som veci, zajtra rano ideme ku svokrovi na chatu.Ja s Nely tam prespime iba jednu noc, ale Timka s muzom tam budu cely tyzden.Vybavovala som inzeraty, nakolko zacinam predavat zimne veci po Nelinke.....

Gabi, tusim, ze ty si sa pytala, ze ci este kojime,Tak, ja som kojila zial len 3 tyzdne Nely ☹ 😔 , nakolko mi zacala na vahe chudnut.

junovka
9. aug 2009

edita, a ako dlho si uz doma??Tri roky??,...lebo ja o rok, teda pokial mi skonci materska s Nely, budem doma uz 9 rokov!!!! 😝 😝 😝 😝 ....a uz duuuuuuuuuufam, ze o rok , taky cas budem pracovat 😵

junovka
9. aug 2009

vidim, ze vsetke uz spite, co??hmmmm 😒 😕

zuzana355
9. aug 2009

tu sooooooooom 😉

junovka
9. aug 2009

ja sa s vami na dnes lucim, idem pa a uvidime sa v utorok vecer 😉

rebikatka
10. aug 2009

Ahoj babenky..ja som kojila 5 tyzd.mlieko som stratila odchodom byvaleho manzela..Mala presla na sunar a poklopkat,pekne priberala,rastla a mozem povedat,ze aj choroby nas obchadzaju.Uz par dni mi cez den nespi.Dnes som ju chcela dat do skolky,lebo mam na praci balenie veci do krabic,ale neuspesne som ju nemohla zobudit..vsetko ignorovala a spala do pol 9.Takze som dnes nic nepsravila,akurat sme boli na dvore medzi mamickami a detickami a o cvhilu ideme k nasim na chalupku a o 4 pride aj priatel,tak sa tesim.Prajem vam krasny snieckovy dnicek 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

rebikatka
11. aug 2009

Ahojte babky.Je tu niekto.Mam strasne smutny den..Uz sa vam stalo,ze ste si uvedomili ze nelubite???

zuzana355
11. aug 2009

ach jaj tu pomože len pozitívne myslenie a uprimný úsmev dieťaťa to vždy rozveselý 🙂

edita33
11. aug 2009

caute vospolok,,no v prvom rade ,do roboty som nesla lebo sa mi neozvali,, 😔 .nieco k tomu kojeniu,,ja som maleho kojila dva roky,a krasne z tyzdna na tyzden presiel v pohode na flasku,ja som nemala ziadne tragikomedie,ani skryvacky,pred nim,tak to mam stastie,
a co sa tyka teba REBIATKA,, ako nelubis??nato si prisla od vcera?nemate len krizu?lebo ja mam tiez take dni ked svojho muza nemozem ani vystat,,a vela krat si poviem ze dokazem zit v pohode aj bez neho,,a tesim sa ked ide do roboty,,,mozno je to uz ponorka ,ze som doma 4 roky,,lebo nemam zleho muza vobec,,len mi nieco stale na nom vadi,,a on povie ze mam sa zavriet do jednej miestnosti a sa vyziapat,,, 😝 ale najskor uz potrebujem vypadnut z domu,,do roboty,,,tak mozno prisla na vas nejaka depka,,nie??!!!

edita33
11. aug 2009

oprava::rebikatka,,sorry.. 😉

edita33
11. aug 2009

ta kde ste vsetky??vsak prsi,,,,ja som tiez chcela ist z detmi na monster track..u nas na jazere,no ááále ked prsi,,tak budeme robit bordel doma,,, 😢 😢

rebikatka
11. aug 2009

ahoj edita33.Ja som presla tazkym obdobim..pred vyse rokom som sa rozvadzala.Byvaly manzel nas opustil,ked mala dcerka 3 mes.S priatelom to bolo fajn,ale prislo urcite obdobie,kedy som z neho veeelmi nervozna.Tak to citim,ze chcem byt sama s dcerkou

rebikatka
11. aug 2009

Ahojky edita33.My sme prisli zo skolky domov o pol 4.Myslela som,ze bude chciet ostat na hombalke,ale nie...tak sa tu salime,vystrajame,lakujeme si nechtiky..teraz sa mi pocurala,lebo som ju steklila.Ale uz mi je dlho doma..Skoda ze,prsi,hoci je dobry vzduch 🙄 🙄 🙄 🙄

junovka
11. aug 2009

ahojte

Tak my sme doma z chaty.Bolo OK, dnes sice zacalo prasat aj tam, ale dalo sa.Az na to, ze som sa malo co v noci tam vyspala, nakolko s Nely sme spali na jdenej posteli, ta sa stale roztahovala a ja malem skoncila na zemi.Muz s Timkou spali v stane vonku, pred chatou 🙂 ....ostali by aj tam nadalej, len manzel musi ist zajtra do prace rano, tak ked sa vrati k veceru, tak pojdu vraj naspat na cely tyzden.Snaaaaad, im pocasie vyjde.

Co sa tyka teba Katka, ze si som mala pocit, ze neluuuuubim?????..... 😀 😀 😀 za tych 10 rokov co som s mojim, tak hadam aj 100000000000krat, ale stale sa to upokojila a ja bola rada, ze ho mam.....aj ked je pravda, ze par mesiacov dozadu nam hrozil rozvod 😔 ......tak istom som rada obcas, ke je manzel v praci cely de, aspon mam klud...a on odomna 😀 😀 😀

rebikatka
11. aug 2009

ahoj junovka.Si zlata,ako si mi to pekne napisala..ale ja si myslim,ze ja mam tvrdsi oriesok.Ja nechcem odist z He a on nechce prist byvat d oHe..je to taka dilema..Nam tu cele poobede prsi.Som s Rebekou sama doma..ona spinka a ja sa nudim.Zacina film na markize,tak urobim kukuc ci je to pozeratelne..Rano dam malu do skolky,lebo idem urpatovat jednej znamej byt,kedze je vazne chora..brrr..tak by sme spinkali inac aspon do 8 rana..co uz. ☹

cmuky27
11. aug 2009

Ahoj Katka ja som s muzom len 4 roky a tiez mam obcas take obdobie ze ho nelubim a najradsej by som ho niekam nakopala. Uvedomila som si jednu vec velmi si rozumieme a miluje moju dcerku no nasu horsie bolo ked som mala pocit ja ze ma nelubi to bolo horsie a teraz som s toho vsetkeho pochopila ze mu to nemozem dat najavo ak mam taky pocit lebo mu to ublizuje. Uz sme to mali nahnute dva krat na rozvod ale stale pride nejaka situacia ktora nas da naspet dokopy.Nechapem asi je to osud alebo niekto z hora ktory vie ze mame ostat spolu.

junovka
11. aug 2009

Katka, pokial sa mate radi a zalezi vam jeden na druhom, tak sa vsetko da nejako vyriesit.Jednak, chapem teba, ze nechces ist KE, nakolko si HE, si tam zvyknuta mozno cely zivot, mozno sa bojis noveho , neznameho...aj to je pochopitelne, urcite by som tak jednala ako ty, ale zase musis aj ty jeho pochopit....pokial si dobre pamatam, tak on je z KE, ma tu /mozno/ pracovne zazemie, co je jedno plus na dnesnu dobu, dokaze sa o teba a o Rebeku postarat, budete mat spolocny bytik´=ZACNETE NOVY ZIVOT.Ak ta ma rad, tak ti pomoze sa v KE aklimatizovat....a my /teda aspon ja urcite , ak to bude v mojich silach 😉 / ti pomoze tiez 😎 😎 ...ze baby?? 😕 Ak nebudes vediet , kde co je v KE, tak ti poradime 🙂 😉

rebikatka
12. aug 2009

Ahojte babky.Ste take zlate.ze mi je az do placu ako mi krasne pisete.Ja do Ke nepojdem.Ja citim to od zaciatku,ale vsetko malo tak rychly spad..Je to na velmi dlhe pisanie..zhrniem to takto..Ja sa nevzdam svojho zivota kvoli Ke.Srdce mi vravi tam neist..Nevime to opisat.Radsej budem zit s dcerkou sama ako s nim..Neviem co sa mi stalo.Asi mi preskocilo,ale nedokazem to ovplyvnit.Spytala som sa ho,preco nemozme zit tu..ved aj tak ide podnikat.chce si otvorit bazar na starozitnosti..tak na tu otazku ani nereagoval..len ci sa ma vs.vzdat??A ja sa nevzdam vsetkeho.Ked nas opustil manzel,tak mi pomohla moja rodina..sotala som s nou samucka.Rebeka ma tu svoje zazemie a ja tak isto..Viem,ze ak tam pojdem poznaci ma to..a hlavne preto,lebo k nemu uz nechovam city..Baby ved ja s nim nemozem ani spat..vyhybam sa mu..strasne

cmuky27
12. aug 2009

Katka ak to tak citis potom je to spravne ja ta viem pochopit. Aj ja som sa vsetkeho vzdala a teraz to lutujem a uz mi to nikto nikdy nevrati ☹ . Ved odkial si to presne? Ak je to blizko ja mozem prist aj za tebou ak by si potrebovala sa s niekym porozpravat. Mam auto a nejako by som k tebe trafila. 😉

junovka
12. aug 2009

Katka, potom daj na hlas svojho srdca a na vlastnu intuiciu, ktora ta nikdy nesklame. ☹ 😉 A este...nechcem sa tu hrat na mudru, alebo ja neviem naco, ale pokial ho nemas rada, ako vlastne pises, ze k nemu necitis uz nic a ze uz ani nespavas s nim, tak radsej sa vzdaj toho snazilkovania o babo, nakolko ked to naozaj praskne v ZLOM,cize ty sa snim rozijdes a ostanes tehu, tak budes toho /mozno/ lutovat dokonca zivota 😒

junovka
12. aug 2009

...inak ako sa mate baby?co mate nove?Pozeram, ze uz aj tu v postate zacina stagnovat...zeby dovolenkove obdobie?? 🙂 😕 😉

zajtra sa chystam ASI opat na chatu k svokrovi, prespime tam jednu noc.....aspon sa nebudeme doma same nudit. 🙂

rebikatka
12. aug 2009

Ahojte kukucky..Moja Rebeka zaspinkala a akurat prisli pod nase okna pubertiaci a robia taky randal..hruza des..Ja som sama doma,ale je mi fajn.Dnes som pisala s asi z byvalym priatelom..vobec nic baby necitim...SOm prave naopak stastna,slobodna..citim sa skvelo..ako keby mi spadol kamen zo srdca a som nesmierne rada,ako to prijali moji rodicia.Su velmi zlati..Neverili by ste,ale mama mala 13 rokov a oco 14 rokov,ked zacali spolu chodit a su doteraz spolu a to maju 55 a 54.Takze tak sa veci maju.O babatko sme sa pokusali v zime..a da sa povedat ze od maja to hapruje..Nepritahujeme ma,nevzrusujema..nic take..som hnusna viem to..ale nebudem sa pretvarovat a zit po boku muza z lutosti..Ja som priamo z He.Mam tu svoj 2 izb.byt a skvelu rodinu a kamaratky a hlavne zazemie..Nie je tu vela prace v ponuke,ale stale sa da nieco najst.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre