Kto bude rodiť v Starej Ľubovni okolo 2.8.2012?

janus141
9. mar 2012

ahojte mamicky a tehulky ide niekto rodit do lubovianskej nemocnice ja mam termin 2.8.2012 tak sa ozvite ked mate priblizny termin budem rada ak sa niekto ozve pa pa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

petulka3331
28. mar 2012

Ahoj. Ja sa tam chystám rodiť, ale trošku skôr ako ty. Termín mam zatiaľ 28. jún. Máš už nejaké skúsenosti s tou pôrodnicou? Myslím napr. či je dobré si zaplatiť nejakého konkrétneho doktora a tak.

janus141
autor
30. mar 2012

ahoj ano rodila som tam a nemozem sa stazovat velmi myli personal ci uz ked rodis alebo na sesnedelie aj na novorodeneckom ja som pocula na tu porodnicu len same chvali ale vies ako to je stale sa niekto najde co sa mu nepaci ale ja som bola na 100percent spokojna vela zien tam chodi rodit ci uz z presova a rozneho okolia....a je tam cistota tak ako sa patri sprchy su nove aj wcko a platit si nieakeho doktora tak to je uplna blbost co som pocula pytaju si okolo200eur a primar o cosi viac tak asi tolko tak sa drz....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre