Ktoré babuľky rodia v júli 2012?

barborka1446
21. okt 2011

Ktore babulky rodia v júli 2012 ? 😎

ktore
22. okt 2011

ahojko pripajam sa lebo by som chcela rodit vjuli...snad sa to podari a budeme mat o com tu debatit...ty uz mas vysledok?

linuska1
22. okt 2011

ja cakam na vysledok... 🙂 tak uvidime..🙂 ci sa pridam...🙂

nativanativa
22. okt 2011

ja uz to opat nestiham 😠 😠 😠 😠 😀 😀

ktore
22. okt 2011

@nativanativa xi xi co nestttiiiihas????stihas vsetko.mam plodny den?

ktore
22. okt 2011

juj pomy lila som sa.....mas plodny den????ale ved si mala negat.ci nestihas pisat???aj ja som hore dolu,tu i tam

nativanativa
22. okt 2011

@ktore no ze uz by som to s mojim stastim nestihla vooobec 😀 😀 , mozno tak na august 😉

yasmin0001
22. okt 2011

Ahojte. Ja budem asi prelom jun/jul, ak vsetko pojde podla planu 😎

ktore
22. okt 2011

@nativanativa heh tak zalozime audustovu stranku.vtedy sa narodila aj moja dcera....uf tie tepla to bolo nieco!!!

nativanativa
22. okt 2011

@ktore no ja sa cítim jak balon, už len prasknúť , pichá ma v lavom vaječníku, dúfam že ovu je už niekde pred dverami 😝

ktore
22. okt 2011

@nativanativa no po clostile verim ze si jak balon.a ba mzno sa uvolni aj viac vajicok.myslela si na to?ja som mala z clostilom problemy.oooccch obrovske bolesti.vajicko velke a bohuzial za kazdym z neho ostala cysta.no tie bolesti boli katastrofalne.plakavala som aj pri cikani a ruky som mala natiahnute na dverach a tlacila so ich od bolesti.dokt(byvali)mi len hovoril ze sexovat a sexovat.aj pri tom som plakala.nedal mi ani raz pregnyl a brala som to osem krat.isla som k druhej dokt.co som predstav si nekrvacala cca 205 dni.a moj leker to ignoroval,zevraj si pocka kym pridu same.nova dokt mi hned pichla agolutin a na 212 den mi prisli kramy.potm mi dala este raz clostil ale s tam ze pridem na pregnyl.hrozne som sa bala bolesti ale neboli.no ani som neostala ani tak tehu.tak som to vzdala uz uplne fyzicky psychicky unavena a dala som si nasadit cylest aby aspon menzes prisla.ale povedala mi ze to mozem aj po dvoch mesiacoch vynechat a skusit.tak aj bolo.po dvochmesiacoch som ostala tehotna a len bohvie kedy bol plodny den lebo tyzdne mi nesedeli.bola to len nahoda a poblaznene hormony.vobec som si nemyslela ze budem tehu po uz 7 rokoch.

nativanativa
22. okt 2011

@ktore no ja som brala cilest a krvacala som z neho v strede cyklu po vyse roku a moja segra to iste , tak som zmenila hak , ja som brala vela druhov hak, ale uz by som to nechcela ... , hovorim , uvidime co bude v utorok , ci doki povoli pregnyl ...

ktore
22. okt 2011

ahojko a dobru noc.idem buvat.zajtra sa ozvem na niektorej stranke.

sarrahmichelle
25. okt 2011

dobre ranko tak aj sa k vam pridavam..dufam ze sa nam to tu coskoro rozbehne a vsetky to dotiahneme do uspesneho konca

barborka1446
autor
25. okt 2011

@nativanativa ja som tiez brala cilest, a nemala som problem .. kazda baba je ina 😉 dali sme si teraz tri mesiace pauzicku, a tento mesiac sme to prvykrat skusili a uspesne podla vsetkeho 😎

TAK VELA STASTIA VSETKYM SNAZILKAM 😵 😵 😵

nativanativa
25. okt 2011

@barborka1446 gratulujem a prajem veela sil a krasne zdrave babo 🙂

barborka1446
autor
25. okt 2011

@nativanativa Diky diky 😉 A ty si na tom ako ? 🙂 Ktory den DC ? 😝

nativanativa
25. okt 2011

@barborka1446 dnes som 13 , ale ovu by malaprist az niekedy okolo vikendu ... doki mi povedal lebo ma pozeral kvoli pichnutiu pregnylu 🙂

ludka77
25. okt 2011

ahojte tak dúfam budem ku vám patriť aj aj 🙂 ale som ešte len 10DC, a neviem či cez ovulku bude drahý doma :(

mima1983
26. okt 2011

Ahojte, mozem sa pridat? podla vsetkeho sem budem tiez patrit 🙂 vcera som si robila test, tak pozrite v mojom albume 🙂 vcera som mala 30DC, dalsi test spravim zajtra, t.j. 32DC.... zatial paa

lucinka1104
26. okt 2011

@mima1983 mima krásne dve však to su už diľnice gratulujéém ja som dnes 8 DPO sexík bol ale dva dni pred ovu no BT je vysoká tak v pondelok sa uvidí či budem ku vam patriť aj ja 😀

barborka1446
autor
26. okt 2011

@mima1983 Aj ja som zvedava na testik a drzim labky 😎 Ja asi tiez si kupim posledny zajtra 😀 Len tak, ze ako vyzeraju kolajnice 😀

jancamad
26. okt 2011

@barborka1446 tak som tu🙂)
ja som bola dnes u lekára, ešte nič nevidel, ale na 28 a na 30 DC som si robila testy a oba pozitívne, prsia bolia, chuť na jedlo mam stále, by som povedala že ešte väčšiu, sa musim krotiť🙂) často chodim na WC. Lekar ma objednal na 2.11. a predpisal mi Femibion 800. tak som zvedava či tam už niečo bude. dnes mi len povedal, že je maternica zväčšená, ja mam totižto malu🙂 tak sa tešim🙂 len aby všetko dobre dopadlo🙂!

barborka1446
autor
26. okt 2011

@jancamad Tak ta tu vitam teda 😎 No ja mam zajtra 33 DC, a k doktorovi sa dostanem az 21.11. cez osmy tyzden tehotenstva, tak ma mozes informovat potom co bolo a jak bolo a budem ti drzat samozrejme labky, a s tebou prezivat 🙂 Ja stale chodim cikat, vela pijem, stale mam suchoty, a prsia ma nebolia, len cisto bradavky, a pravidelne papam kyselinu listovu .. a este u mna je jedna zmena, ze som sa na tvari vyhadzala, vyrazky 😒 Ale nevadi 🙂

lenkaks
26. okt 2011

Caves baby,gratulujme k tehotenstvam a tiez dufam,ze sa pridam k vam 🙂

barborka1446
autor
26. okt 2011

@lenkaks Ahoj, vitaj 🙂 Ktory DC ? 😎

jancamad
26. okt 2011

ja papam kyselinu listovu už asi 4 mesiac, kedže sme babätko planovali, no teraz mi dal lekar ešte aj ten femibion 800. bolieva ťa bruško? to nie su take bolesti ako ked ma prisť mrcha ale take ine take tlaky by som povedala, abo neviem ako to mam vysvetliť. a sem tam ma tam aj pichne. ty nevieš aké vyšetrenia absolvujeme? lebo som to tu písala niektde na fore a nikto nič

nativanativa
26. okt 2011

jak vam zavidim .... 😖 😖

lenkaks
26. okt 2011

@barborka1446 Diky za privitanie 🙂 Som 24DC,mrchu cakam cez vikend,snazilkujeme poctivo 😀 tak duuuufam ,ze sa podari 😎

ludka77
26. okt 2011

@lenkaks ahoj držím päste aby cez víkend boli na teste kolajničky 🙂

lenkaks
26. okt 2011

@ludka77 Servus Ludka,diky diky,hadam to tentokrat vyde 🙂 ty ako? Aj tebe prisla minuly mesiac mrcha,ci ako ??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre