Ktoré babuľky rodia v júli 2012?

barborka1446
21. okt 2011

Ktore babulky rodia v júli 2012 ? 😎

susi201
28. aug 2013

@nurili ahoj robim do flasky dam jej to do flasky laskat do postielky dam jej kasu a odidem a ona mi tak zaspi .

nurili
28. aug 2013

@susi201 tak to máte bajecne...náš drobec spi s nami v posteli. .pred spaním mu dám mlieko poskrabkam po chrbatiku a drobec zaspi....dokina mi povedala že pije Veľa mlieka. ..

nr_martinka
29. aug 2013

@nurili
@susi201 no to mate super mi zaspavame len na cecu à v noci sme hore aj 4 krat dudlik nechce à vodicku alebo cajik ked mu dam tak cucne à odhodi.a zadpavame po desiatej nikdy nie skôr.

susi201
2. sep 2013

@nurili
@nr_martinka ahojte ja som sa tak naucila pri prvej starsej snou som musela zaspavat lebo som si ju tak naucila a nemohla som nic robit . ale terz je to o to narocnejsie ze mam dve babi a som na vsetko sama tak spavat chodievaju o osmej aby si zvykli sak aj teraz aby mi chceli stavat ked ideme do skolky zaniest starsiu . a aj ja potrebujem svoj klud takze preto som i tuto druhu dominiku naucila tak ze nech zaspava sama . j to lepsie . nebude moc na mna velmi naviazana a este aj kojim raz denne . mam toho dost cez den a keby musim byt s nimi hore do desiatej tak to uz fakt nic nespravim a ani si neoddychnem pree mna je oddych si spravit aj nieco pre seba a to robm vadsinou vecer moje zaluby a tak .

nr_martinka
12. sep 2013

@susi201 no tak to mas pestre.ja si neviem predstavit jak by reval jak tur ze ho tam necham sameho.neviem ako ho na to naucim 🙂

susi201
13. sep 2013

@nr_martinka hm no ja tak robim od zaciatku a si zvykla . a dieta treba niekedy nechat poplakat si nech sa nauci ze mama nepride hned ako zamrnka .

strasska
14. sep 2013

@nr_martinka ked pride jeho cas nauci sa ... ja som to mala u vsetkych takto a Jurko to ma aj teraz tak, ale viem, ze ked pride jeho cas, tak to pojde lahko 😉
asi keby mi to velmi vadilo, tak to poriesim aj nasilu, ale zatial sa da 🙂

nr_martinka
15. sep 2013

@strasska
@susi201 ja ho nechcem nechavat velmi plakat lebo este stale ma pupocny pruh.pockame casom sa to hadam nejako vyriesi. 😀

strasska
15. sep 2013

@nr_martinka no ved to, ze ja nikdy nemam silu ich nechat vyplakavat, takze mi to asi az tak nevadi aby som pristupila k drastickym metodam
ale nikdy nehovor nikdy, mozno keby som bola zufala 😅

nina4
16. okt 2013

Ahojte maminy chcem sa opýtať tých čo ešte kojíte aj vaši krpci majú obdobie že hryzú ak šľak.Adamko ten má niekedy také obdobie a vtedy aj uvažujem či ho budem ešte kojiť no žabiak ked sa predomňa postaví a začne mamíííí ham meko 🙂 🙂 tak sa len usmejem a cucká .popri tom pije už z pohára ,papá všetko no mliečko to si nevie odmyslie.

nr_martinka
17. okt 2013

@nina4 ahoj tak mi uz mame 12 zubov a este stale sa ceckujeme.postavi sa predo mna a reve daj di.no a musim mu dat.inak mi aj tak zaspavame.

nina4
17. okt 2013

@nr_martinka ono je to tak najlepšie aj my večer si ľahneme a do pol hodky spí a v noci sa síce budí ale to sa už obslúži sám .len to hryzenie 😖

nr_martinka
17. okt 2013

@nina4 malinky spi v postielke lebo on v posteli pochoduje bojim sa ze spadne z posteli.tak preto po🙂 stielka.aj my sme hore v noci aj tri krat.

nr_martinka
17. okt 2013
nina4
18. okt 2013

@nr_martinka krásnučký 🙂

strasska
18. okt 2013

@nina4 moj nehryzie ale kebyze ano, tak skusim po zahryznuti hned odpojit a mlieko nedat, nech si spoji, ze ked bude hryzat, tak mlieko nebude 😉
@nr_martinka aj my sa este kojime a nocne zobudenie .... uprimne? zavidim , ze iba 3x, ja radsej nepocitam 😒
maly je krasny 😵
@nina4 u nas na potvoru, prestalo nocne uspavanie na prsniku fungovat, takze ho nakojim a on sa este hodinu pri mne na posteli prevaluje, kym zaspi 😠 😠 😠

nr_martinka
23. okt 2013

Baby co maju vase dietky obute doma?ja som mu kupila papucky u Batu a po mesiaci som zistila ze sa mu tam urobili fliacky vo vnutri a pripominalo mi to plesen.tak behnem na reklamaciu do predajne.najskor mi to nechcela zobrat ze urcite bolo v nich chodene po vonku ze su usuchtane.tak ma nasr..... Poriadne som jej vynadala ze co si ona mysli ze som nejaky debil ze dam malemu von papuce.krava jedna.normalne som mala chut ist pre maleho do auta a obuchat jej tenisky maleho o hlavu nech vie v com chodi von.tak nakoniec mi ich zobrala s poznamkou ze aj tak to asi neuznaju.Tak som si povedala ze koncim s tou predajnou a v zivote si tam nic nekupim.

nina4
25. okt 2013

@nr_martinka tak to ti verím ,že ťa naštvali ako by to stálo 1euro.Náš malý nosí bud papučky alebo topánočky ale snažím sa mu dávať na tvarovanie chodidla.

nina4
30. okt 2013
nr_martinka
31. okt 2013

@nina4 no nakoniec mi volali ze to uznali a vratili peniazky.medzitim som mu kupila v daichmane ale idem objednat od raka hned dve cisla a mam pokoj.mala som aj topanocky od tade a tie boli super.

nurili
2. nov 2013

Ahojte baby, spia vaši drobci celú noc? Moj sa budí ešte na mliečko nad ranom...je to v poriadku?

nurili
2. nov 2013
nr_martinka
2. nov 2013

@nurili ahoj tak ten moj sa budi aj tri krat na mliecko.

nurili
2. nov 2013

@nr_martinka ale ty kojis však. ..

nr_martinka
2. nov 2013

Ahojte baby.dali ste ockovat teraz proti rubeole a tomu ostatnemu?nieco som citala ja blb a teraz mam obavy ho dat kedze aj neterka je autista. 😢

nr_martinka
2. nov 2013

@nurili no kojim stale.

nina4
5. nov 2013

@nr_martinka My sme sa akurát včera očkovali a bez teploty bez reakcie.Ja neviem ale zas keby to bolo len o tej vakcíne tak sú všetky deti choré ja si myslím ,že je to aj o dieťatku akú má imunitu .
@nurili u nás sme tiež hore aj 5 X ale tiež kojím no ked najstarší bol na UM tak sa ako 1,5 ročný napapal o 20 hod. a budil sa o 5 ráno na mlieko vypil v polospánku a spal do 10 😝 😀 júúúúj to boli časy 🙂 🙂 no to sem tam pil ešte aj čajík v noci ale ten som mala pri nás tak to som nemusela vstávať.

nr_martinka
5. nov 2013

@nina4 ahoj tak uz to mame za sebou uvidime ako to bude znasat.ale drzal sa hrdinsky.najskor sa skeril na sestricku a zistil ze nieco sa udialo az ked mu lepila ranku.trosku zaplakal ale v pohodke🙂

nina4
6. nov 2013

@nr_martinka Moja láska malá tak ste tokrásne zvládli Adamko tomu stačilo,že som ho posadila na lehátko a sadla si k nemu dok. a spustil taký plač až sa zachádzal tak sme mali tam trampoty ho unormálniť aby sa nadýchol ☹

nr_martinka
6. nov 2013

@nina4 malému sa u lekárky páči.Stále sa tam škerí na lekárku a aj sestričku.Sú to mladé baby.Lepšie som si vybrat nemohla.Strasne su milé k dietatku 😀 To ti nezavidim ze maly sa tak boji hadam z toho vyrastie🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre