Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

zuzulask
31. aug 2010

@danabel ...no ušlo to.....aj nám zapršalo ale aj slniečko zasvietilo.....

sofik
autor
31. aug 2010

@danabel tak to by bol pekný dátum a najkrajší darček k narodeninám pre nastávajúcu babičku 🙂

ajkalc
31. aug 2010

@danabel ok.tak si pocvic.popripade zasexuj.nam toto pekne spustilo porod a potom to slo lahko.myslim,ze to radia aj niektori lekari

sofik
autor
31. aug 2010

@ajkalc ano sex to spustí určite, radí to veľa ľudí 😉

sofik
autor
1. sep 2010

Ahojte 🙂

Počasie pekne na prd ani von sa nedá ísť ☹ Zajtra ide Sofina prvý den do školky tak som zvedavá ako to zvládneme 😉

ajkalc
1. sep 2010

@danabel no ako?este nerodite?

danabel
1. sep 2010

@ajkalc Jáááj nič sa nedeje ☹
Baby poraďte ešte dačo..... už mám toho plné zuby, taká načatá... že ani koza ani cap 😒

henikav
1. sep 2010

@danabel aj chodit po schodoch vraj pomaha, no neviem, ale podla mna nestresuj, malicka pride ked sa ona rozhodne, radsej maximum oddychuj, kym sa da

ajkalc
2. sep 2010

@danabel tak pridajte este trochu viac "zabavy".ved potom uz dllllho nic nebude.ale sme rozny,nam to pomohlo.a ja som chodila vela plavat.ale teraz sa asi v LC neda nikde.akurat,ked budem mat termin ja,tak by sa malo otvarat zas nieco v Keramike vo Vidine.no dufam,aby som to v januari ja vyuzila.

ajkalc
2. sep 2010

moja kamaratka si teraz otvorila nieco pre babatka. www.husatka.sk je to sice trochu dalej od LC,ale pozrite si.ak mi tento komentar niekto nestiahne

sofik
autor
2. sep 2010

@ajkalc pekná stránka 🙂

Sofia je v školke a mne je tu bez nej smutno, také ticho odrazu nastalo ☹

baby ako detičky zvládli prvý školský den? 😕 😉

henikav
2. sep 2010

@ajkalc zaujimava stranka, keby som mala babatko iste by som tam sla, aj Mike zboznuje vodu, take male husatko 😉

@sofik nebud smutna aj moj krpec je v skole a ja si tu leniviem na marodke az do 15.9, prve dni ujdu, uz to poznam, ale potom bude hroznaaaaaaaaaaaa nuda. Uzi si trosku slobody, neboj, malej sa bude v skole pacit, bude mat nove kamosky.

sofik
autor
2. sep 2010

@henikav som rada že sa tam naučí veľa nového a hlavne bude v kolektíve, len doteraz som s nou bola každý den a dnes je tu také zvláštne ticho ale určite si aj ja zvyknem 😉

a ako s domčekom? kedy sa sťahujete? 😕

danabel
2. sep 2010

@ajkalc Ja už asi prestanem čokoľvek robiť pre to, aby sa narodila lebo vidím, že je to zbytočné a potom som ešte viac frustrovaná.
Len sa cítím taká nanič, že ani nič robiť poriadne, lebo som totálne unavená stále, spím v noci a ešte aj cez deň, mám presilenú ruku, čo sa stále dvíham ľavou rukou z postele( máme aj dosť nízku posteľ) aj v noci niekoľkokrát na wc-ko, už so rozmýšľala, že prehodím mm na moju stranu, lebo sa už nevládzem zodvihnúť - dosť som pribrala 16- 17 kg, čo som ani nerátala, lebo zo začiatku nič a potom sa to spustilo.
Tie plavecké jasličky sú super 🙂 , ja som chodievala so segrou s prvým malým na výstavisko do Relax centra, keď to ešte fungovalo, lebila to jedna baba z Pg-čky a bolo to perfektné, aj plno pesničiek sa naučil. Len je to dosť ďaleko z Lc. To aby sme sa dohodli, napratali plné auto a tak chodili...
Inak aj Dudince robia niečo podobné, len neviem, či je to len ako pobyt alebo pravidelné plávanie ako kurz.

@sofik Ja som tiež zvedavá hlavne na moju sestru, lebo najstaršieho má oddnes prváčika a dvojičky išli prvý krát do škôlky. Robili ráno roznos detí 😀

danabel
2. sep 2010

@sofik To ticho treba niečím vyplniť.... 😉

henikav
2. sep 2010

@sofik v skolke je prve dni tazko aj dietatku aj maminke, je to prve velke odlucenie, ja si pamatam ze maly plakal v skolke a ja pred skolkou, ale ja som plakala dlhsie, maly si po 2-3 dnoch zvykol a po nejakom case nechcel ani domov odist, ze este sa hrat.... No a maminka si tiez rychlo zvykne na chvilku oddychu. Teraz som rada ked ja maly v skole, veru neviem co by som robila keby skoly neboli a mat deti 24h denne doma.

Stahujeme sa vikend 11. a 12.9; teraz ako som na marodke, aspon stihnem vsetko pekne pobalit a pochystat, len som este v dome nebola predsalen je to dost soferovania, stacilo mi prist do be, hned na druhy den mi chceli dat nohu do sadry, tak mi opuchla :( tak si tu len tak leniviem

@danabel veru, nerob nic iba oddychuj, mala tam navzdy nezostane, raz sa pekne rozhodne ze jej je tam uz velmi tesno 😉

sofik
autor
2. sep 2010

@danabel len oddychuj pekne a malá sa vypýta v ten správny čas 🙂 potom si už tak skoro neoddýchneš 😀

@henikav tak to už za 2 týždne sa sťahujete? 😕 super 🙂 aj ste niečo stihli porobiť tam na dome?

sofik
autor
2. sep 2010

konečne si idem pre chrústika, som zvedavá či bude nadšená alebo ju do školky dostanem len s plačom, som zvedavá na zážitky...... 🙂

gergi7
2. sep 2010

@sofik aj my pojdeme este tuto jesen do skolky 😵

henikav
2. sep 2010

@sofik nestihli sme nic, budeme si ho prerabat nad hlavou 😀 aspon budu nejake adrenalinove zazitky
no a mala bude prvy den iste rada ze prides, nemysli si ze si hned prvy den zvykla, zajtra rano to bude horsie, bude plakat, lebo uz vie ze bude odlucenie, ale potom to uz bude stale lepsie

ajkalc
2. sep 2010

Moj Jakubko neplakal v školke ani raz. Byvam oproti skolky a chodili sme sa tam hravat,tak vedel,do coho ide. Ale on bol nauceny uz od narodenia. Ked ma 2 mes,tak ostal u mojho brata na 3 dni.lebo my sme sli so psami na vystavu. Ale ja som ho nedojcila,tak bolo v pohode. A tam som sa super vyspala bez maleho a potom som mu to vynahradila. Lebo nieje nic horsie ako vynervovana a unavena mamina. Mali by uzakonit v ustave, povinny oddych pre maminky. Kupele na 2-3 dni. Pod hrozbou pokuty 🙂.
Moj Kubko siel dnes do deviatky. A bolo mu smutno,ze je to uz posledny rocnik. Na buduci rok uz zacina tvrdy zivot stredoskolaka.

henikav
2. sep 2010

@ajkalc pamatas ako sme si niekedy do pamatnickov pisali, kazdy den nieco pekne zacina a nieco pekne konci. Iste to uz bude ine ked bude stredoskolak

danabel
2. sep 2010

@sofik No ako? Daj nám vedieť ako to zvládla a či ti zajtra nepovie, že v škôlke už bola a stačilo... 🙂

ajkalc
2. sep 2010

@henikav ved tak je. ale ide na pedagogicku skolu,tak sa tesi na babinec.tu na ZS kde chodi,tak maju v triede len 2 baby.

sofik
autor
2. sep 2010

baby neuveríte ale malá mi povedala že nechce ísť domov, že ona ostane v školke 😀 a doma mi vraví že už sa teší na ráno že tam znova pojde 🙂 aj učiteľka ju chválila že sa správala ako keby už jeden rok odchodila v školke, nemala problém s papaním ani so spánkom, tak som rada, ona je dosť prisposobivý typ 😉
@gergi7 fakt? Kajka začína dosť skoro 😕

gergi7
2. sep 2010

@sofik , preco si myslis, ze je to skoro????? 😕

sofik
autor
2. sep 2010

lebo pre mna bolo skoro aj v 3,5 roku 😀

ale určite to bude pre teba lepšie ked budeš mať viac času na malého a na seba, ale ty si to vieš zariadiť, ty si šikula 😉

sofik
autor
2. sep 2010

@gergi7 ty aj pri 2 deťoch stíhaš všetko, klobúk dole 🙂

gergi7
2. sep 2010

@sofik , veru stiham... dokoca este stihame aj dom riadit 😀 Pri pc si polezat 😀 😀 😀 😀 a este k tomu aj muzovi nosit jest do roboty 😀 😀

sofik
autor
2. sep 2010

tak to ja som pri malej nestíhala nič len pri počítači občas posedieť 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre