Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

gergi7
2. sep 2010

@sofik , chcem ju dat do kolektivu. Tu u nas nie su ziadne deti a takto by bola aspon s nimi. Papulka jej ide paradne, niekedy mi rozum nad nou zastava, ze co vsetko si dokaze zapamat a povedat 😅 . Sme uz bez plienok, tak nevidim problem, ze preco by nesla 😉 . Vies ja som dieta, ktore chodilo do jasli od 10 mesiacov 😀 . No a kebyze nemame Aďka, tak by uz aj ona bola davno v nich

sofik
autor
2. sep 2010

@gergi7 kolektív jej určite len prospeje, vidím to na malej aká teraz chodí šťastná 😉

sofik
autor
2. sep 2010

ideme sa navečerať a pomaly spinkať lebo o 7 máme budíčka 🙂

gergi7
2. sep 2010

@sofik, tiez som toho nazoru 🙂 . Ak sa jej bude pacit - ostane. Ak nie, tak ju necham doma a nebudem ju silit 😉 a nechame to potom na neskor.
Sofina pojde dnes od radosti aj spinkat??? 🙂

sofik
autor
3. sep 2010

@gergi7 včera zaspinkala hned pred 20, únava ju premohla a to chcela pozerať Talentmániu 😀

mirka7582
3. sep 2010

ahojte ako babenky 😀 ako sa tu mate?

sofik
autor
4. sep 2010

@mirka7582 ty sa nám pochváľ ako sa máš 😕

pačasie mi už lezie na nervy, ja chcem slniečko a teplo ešte 🙂

mirka7582
4. sep 2010

@sofik ahoj ja ako sa mam ? dobre? v pondelok idem do kosic konecne na sono uz by malo srdiecko bit tak som zvedava 😕

mirka7582
4. sep 2010

ano pocasie je hrozne museli sme si zakurit, lebo to sa neda ked mas v dome 18 stupnou 🙂

sofik
autor
4. sep 2010

@mirka7582 aj ja idem v pondelok do Košíc ale pre sestru na stanicu má prísť z Nemecka 🙂 a s tým kúrením máš pravdu, my sme tiež už trocha prikúrili ale naštastie dnes aspon slniečko svietilo 😉

mirka7582
5. sep 2010

@sofik fiha trak budes mat nastevu 🙂)

sofik
autor
5. sep 2010

@mirka7582 to nebude návšteva ona sa vracia domov lebo tam už skončila pracovný pomer 😉

mirka7582
5. sep 2010

@sofik aha 🙂

ajkalc
6. sep 2010

Ahojte maminy. Dnes sme boli na sone. A budeme mat doma riadny patriarchat....cakame chlapceka. Maximilianka. Aspon vyuzijeme vecicky po Jakubkovi. A Zuzanku budem mat nevestu,vnucku....

helka101
6. sep 2010

@ajkalc o kolkej si bola Ajka na sone? v nemocke či u doktora??? 😅

ajkalc
6. sep 2010

@helka101 bola som v nemocnici o dvanastej.aj ty?

pascalka
6. sep 2010

@ajkalc gratulujem 🙂

ajkalc
6. sep 2010

@pascalka dakujem

helka101
6. sep 2010

@ajkalc aj ja som bola na dvanastu 😅

gergi7
7. sep 2010

@helka101 mozno ste aj s ajkalc vedla seba sedeli v tej poradni 😀

helka101
7. sep 2010

@gergi7 luci je to dosť možne... 😅 na jednu sa mi Ajka aj podobala z foto, ale ta bola v takom tyždni ako ja... tak to ona isto nebola 😕

sofik
autor
7. sep 2010

@helka101 pekne sa ti to kráti 🙂 tešíš sa už na maličkú? 😉

helka101
7. sep 2010

@sofik jani tešime tešííme a hlavne nato, že ma nebude paliť zaha.. a bolieť kriiiže 😅 😀 už aby to bolo tuuuu 😵

sofik
autor
7. sep 2010

ale ti to aj závidím v dobrom, ja by som už tiež chcela malé bábo 🙂 Sofinka chodí do školky a ja som sama až do 15 😒

sofik
autor
7. sep 2010

@mirka7582 a ty si ako dopadla v Košiciach? 😕

helka101
7. sep 2010

@sofik poznam to Jani, chod za kus do prace.. ti to prospeje 😉 my sa tešíme..aj maly je natešeny, len ja nejako neveim si stale predstaviť, že taky mrnavy človiečik zase k nam pribudne.. a halvne ako to zoberie maly... a ako zvladnu čas ked budem v pôrodnici 😅

sofik
autor
7. sep 2010

@helka101 neboj chlapi to zvládnu 😉 určite pojdem do práce, už som začala aj hľadať tak som zvedavá ako to pojde 🙂

helka101
7. sep 2010

@sofik noo ja viem že zvladnu, ale ako to ja zvladnem bez maleeeho.. 😔 mi bude tak chýýbať.. ☹ strašne sme na seba navyknuty, ved teraz ked šiel do škôlky, tak on neplakal ale mne v aute vyšli slzy, čo mi prišlo luto, že zase budem bez neho...

Noo najdi si na spestretnie, nejaku v butiku alebo taaak 😵 a ked sa sem presťahujete do hotoveho a svojho, tak šup na potomka 🙂 oazj polovička bude ešte ako dlho chodiť vonku?

sofik
autor
7. sep 2010

@helka101 už dlho nie, možno už aj teraz ku koncu septembra skončí 😉 aspon bude mať trocha času na domček pretože teraz cez dovolenku ani nevládal robiť, chcel oddychovať a dovolenkovať tak sme toho nestihli toľko koľko sme chceli 🙂 ale nevadí, ked príde domov tak bude mať času dosť 😉

on by chcel potomka hned, hlavne chlapca 😀 ale mne by ani dievčatko nevadilo, to by som brala ešte skor 😀

helka101
7. sep 2010

@sofik noo tak super, ja že ešte ostava vonku, tak super, tak šup nato... nech pride a hor sa do toho, ved po strechou ho mate, ak aj cez zimu tam viete čo to robiť 😉 a na jaar sťahovanie 😀

Nooo dievčatko maš, tak treba aj chlapčeka vyskuušať 😵 hihi... ber si priklad zomna 😀 len či sa nam nenarodi dievčatko s pipikom 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre