Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

sofik
autor
7. sep 2010

@helka101 ale ešte to nie je isté že príde v septembri na 100% 😉 uvidíme koncom týždna 🙂

pokračovateľa rodu treba tak tretie bude dievčatko 😀 robím si srandu 😀

sofik
autor
7. sep 2010

@sofik určite to bude dievčatko s pišulkou ako vraví Sofia 😀

helka101
7. sep 2010

@sofik hihi.. tak Sofinka ked hovori, tak isto vie čo vravi 😉 😉 😉 😉

noh lavne aby prišiel domou 😉

ajkalc
7. sep 2010

@helka101 no ja som ta spoznala asi.sedela si oproti mne.ja som bola s manzelom a zhovarala som sa s tou blondinkou,co mate rovnaky termin.ja mam hnede vlasy.

helka101
7. sep 2010

@ajkalc ja som sedela na tej stoličke hned za dverami 😀 😀 😀 😀 a mala si take červene topaaanky?????

ajkalc
7. sep 2010

@helka101 ano.moje najpohodlnejsie na svete

helka101
7. sep 2010

@ajkalc tak už vieeem.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Noo mna strašne bolela vtedy hlava, mala som migrenu cele doobedie, ledva som došla do poradne, tak som si velmi ani nevšiimala ludi okolo... 😀 len určite detaily

ajkalc
7. sep 2010

a dlho ste este boli v nemocnici?strasne je tam to prostredie.

helka101
7. sep 2010

noo vieš čo ja som o 13.15h už bola vonku aj z poradni, tak ked to ratam od prichodu doktora, tak 45minut 😉 maš pravdu za to prostredie, a ked som vošla k vam do chodbičky, kde ste sedeli sama vôna... 😅 parfemy, no hned mi hlavkou začalo triasť.. lebo ja som strašne migrenička.. auž som bola tak rozhodnuta, že si preložím poradnu, elbo som nevladala..

ajkalc
7. sep 2010

@helka101 aj ja som silna migrenicka.ale vône mi nevadia.mne takto spusta migrenu svetlo a slnko.najradsej by som byvala v jaskyni.a kolko krat pojdes do poradne?raz,dva krat?

helka101
8. sep 2010

@ajkalc no mne vadili už vône vtedy ked ma hlava bolela, lebo migrena mi začala cca o pol9 a do 12tej mi vôbec neprešla... 😔 noo podla doktora, možno už nedojdem ani raz 😀 ale som objednana na pondelok, a teoretick, by som teda ak donosím do termínu mala ísť do poradne dokopy 3x 😎

janinka3
8. sep 2010

ahoj holky mám prosbu. Ten mě malá pokadila vlnáčky a protože vlnáčkuju krátce tak se v tom ještě moc nevyznám. Vždycky jsem je vyprala a nechala uschnout a pak teprve lanolinovala. A ted jak to blbě schne mě napadlo jestli je nutný aby po praní uschly. Nebo je můžu lanolinovat ještě mokrý po vyprání?

ajkalc
8. sep 2010

@helka101 mna vcera moj gynekolog znosil pod ciernu zem,ze som pribrala 5,5 kg. a to som uz v siestom mesiaci.celu poradnu riesil len moju vahu. jedalnicek podla neho pre mna:rano uvarit kus hovadziny na ranajky a zjest len same maso.obed-vodu z hovadziny,popripade kus zeleniny v nej.a vecera,uz len zelenina.ziadny chlieb,nic sladke,ziadne maslo,ziadne ovocie....vraj mam jest menej ako ked som nebola tehotna,lebo ze teraz mam vacsi nabeh na ukladanie tuku.a popritom ja fakt jem malo,lebo ma zo vsetkeho pali zaha.asi mu preskocilo.

mirka7582
8. sep 2010

🙂 @sofik dobre malemu uz bije srdiecko 🙂 dnes som bola prvy krat u gynd. 🙂 bolo vsetko ok.vydela som maleho ma 19.7mm rastieme krasne. 28 idem do prvej poradni dostanem uz aj knizku tak sa tesim velmi 😀 malemu som vydela j tvaricku sice iba s profilu 🙂)

helka101
8. sep 2010

@ajkalc ku komu chodiš? ku orsagovi ak si pamätam???

lebo ak k nemu, tak take skusenosti som mala snim aj ja ked osm čakala maleho.. nič neriešil len moju vahu.. a pri malom som pribrala 23kg... do 5mesiaca sa mi vyhražal infuzkami, lebosom nepribrala ani deko, a potom sa to rozšuplo a šlo to... ale to naberal maly a voda svoje ...

teraz pri tomto mojom novom.. ani raz nepovedal nič za vahu, len sa zasmail lebo som chcel apribrať len 10kg.. tak si to poznačil aj s 🙂 a potom ked som to prešvihla mi s usmevom vravi, že som nedodržala limit.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale že to nevadi, že je všetko tak ako ma byť, len ma upozornil aby som menej jedla ovocia, že budem mať vela vody a aj ju bude telo zadržovať.. ale inač ani ň.. 😅

helka101
8. sep 2010

@mirka7582 mirka tak super, gratuluejem, sa opatrujte, a rychlo do ciela 😉

mirka7582
8. sep 2010

🙂 @helka101 ved sa tesime aj s manzelom mno teraz idem do 3mesiaca tak este tento mesiac kriticky ale verim tomu ze malemu je umna dobre 😉 tak vydrzime snad vsetko 🙂 aj mne gyndos dnes hovoril za vahu mno to, aby sme len zo vzduchu a vody jedli tiez chodim ku orsagovi 😉 bol mily na moje prekvapenie

helka101
8. sep 2010

bože, ako môže chcieť aby tehotna nepriberala, on je tabulkovy, 0,5kg na mesiac. .... ani o gram viacej 😠

mirka7582
8. sep 2010

@helka101 mne to nevadi hlavne nech je maly zdravi . nech si hovori co chce 🙂

helka101
8. sep 2010

@mirka7582 presne ... ako ja.. jedla som kolko som chcela, neprežierala som sa,.. ved to je hadam len vo filmoch že ješ všetko čo vidiš.. ale čo som mala na chuť som si zjedla a hotovo... nepoučvala som ho.. ked začal za vahu.. len som prikyvovala... 😀

mirka7582
8. sep 2010

@helka101 presne ked zena priberie 10kg je to normalna vaha 🙂pre tehotnu

helka101
8. sep 2010

@mirka7582 jas om pri malom dala 23kg, a vôbec ma to netankovalo, halvne že maly bol zdravučky, .. na sale som nedala skoro celu vahu 😉

mirka7582
8. sep 2010

@helka101 noa nemusia vediet . 🙂 aj knizku mi dali ako sa stravovat . sice mam uz 74 kg chi pribrala som 3kg za tri mesiace ale to som musela lezat po zakroku tak malo pohybu som mala 😅

helka101
8. sep 2010

@mirka7582 mirka kašlať nanich, ja som si neskôr upravovala vahu... nediktovala som tolko kolko som mala... a čo je koho do toho kolko priberieš, tak v provom rade je to tvoja postava, ked on rieši ukladanie tukov, ked to tebe neštve, tak čo jeho... 😠 nepvoeim čo sa tyka tej tehotenstkej cukrovky aby sledovali.. ale ked je z krvy dobre všetko, tak nech nebuzerauje...

mirka7582
8. sep 2010

@helka101 mno uvidime ako to bude dalej orsag ma novu sestricku hroza 😖 riadna truba ale aj ta stara je tam 🙂 mam ju radcej

helka101
8. sep 2010

stara je ta blondinka Anička ? 😅 lebo len tu si stade pamätam.. a ozaj.. ešte stale sa tam čaka hodiny 😀 sice on si do poradne objednaval na čas, tak to šlo vcelku rychlo 😎

mirka7582
8. sep 2010

@helka101 ano caka, ale dnes ma brali dnu skoro 🙂 ja som vzdy bola prinom dlho dnuka ostatne mali nerva 😀 nevadi 🙂 ano anicka sa vola

helka101
8. sep 2010

@mirka7582 ja som byvala cca 10minut aj s cestou dnu a von 😀

ajkalc
8. sep 2010

no mna to hneva,lebo viem,ze sa neprejedam.a doteraz som sladke nejedavala.len teraz v druhom trimestri mam trochu chut na sladke,tak si dam nejaky keks.no a toto ked pocul......ze ja sa nesmiem ani pozriet na sladke.a mala som trochu zvyseny tlak,tak ma za to vadil,ze ako trpi moje srdce a tak.taka som prisla domov nasrata,ze som si v tescu kupila ruske vajce,dva jogurty a 3 rozky.a cele som to zozrala. ☹ no hroza.lebo toto by zabilo aj drevorubaca.a vecer som bola navstivit moju naj kamosku a ta ma este dorazila strudlou.tolkoto som nezjedla.....hadam nikdy.keby ma tak doki videl.

ajkalc
8. sep 2010

@mirka7582 orsagh tam ma 3 sestricky.striedaju sa.a ked si ta objednava do poradne,tak uz necakas.stihnem sa akurat tak vycikat do pohara a uz ma beru dnu.
a srdiecko vam uz bije?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre