Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

helka101
9. okt 2010

@marcaradko marči ja to nechcem zakrííknuť, ale včera ked sme prišli z pôrodnice, prespala cely den... ledva som ju zobudila o 14tej na papanie, aj to s cici len kus potiahla a tak som jej zarobila kusok Beby.. a spala do 19Tej.. musela som si cici odsavať, elbo som myslela, že prasknem.. o 19Tej sa zobudila, pomaznali sme sa.. Minušo ju vystískal, vybozkaval, vyhladkal.. 😵 a zase zaspala... zobudila sa asi o 21tej, aj to som ju ja prebrala, lebo som ju davala do inej perinky a zaspala o 22Tej, do 4tej.. 😅 potom sme sa napapali a o 5tej zaspala ešte do 8mej... 😕

dnes sme boli už dlhšie hore, asi od 8mej do 10tej, a potom si zdriemla, ale hned bola hore, a zaspala až o pol1 a spí doteraz tedazatial do 14tej... 😅 uvidíme aká bude dnešna noc.. 😵

Mliečko zatial mame... ak je velmi nervozna, tak som zarobila Bebu na noc, ale chcem sa aj tomu vyhnuť... pekne nech plne kojíme.. uvdíme ako to pôjde 🙂

Marči tak maly ti super pribral... my sme mali pri pôrode 3300g, prepuštali nas 3kg... a uvídme ked pôjdeme ku lekarke, či sme dačo už nabrali 😵 ale mala je spokojnučka, kludnučka... tak hadam jej nič nechýýýba 😉

lesonok
9. okt 2010

@marcaradko ahojte!! tie fotky som videla,aj som komentovala🙂 sú zlatí!!! my tiež teraz v pondelok budeme mat rok!!!! aj zo spánkom u nás teraz rapidne zhoršilo,je načasie prestať kojiť 🙂 už fakt ma ma na miesto cumlíka,čo nikdy nechcel 🙂
@helka101 dik za radu a gratulujem!!! a koľko rokov máš rozdiel medzi detmi? ja mam dvoch chalanov a vždy som snívala o dcére..

lesonok
9. okt 2010

@danabel ahojkaj!!! ako sa vam dari? ako sa ma Lesia??

danabel
9. okt 2010

@helka101 pripájam sa ku gratulantom 🙂 🙂 🙂 no koonečne že ste na svete...nechcela ísť medzi nás 🙂
... maličká Vanda je mierami presne ako naša Lesi... Pekne papajte a dobre spinkajte... Držím palce, aby ti takto spinkala aj naďalej - aj u nás sa vtáva 1x za noc 😵 ...horšie je to cez deň, lebo nosenie na rukách je super vec... naplno využívame fit loptu a šatkujeme...
Uvidíme aké budeme mať budúce dni počko na to kočíkovanie... vy si musíte ešte trošku počkať, kým nebudete takí čerstvo narodení...
@lesonok ahooooj 🙂 Pošlem ti IP 😉

sofik
autor
10. okt 2010

@helka101 malá je rozkošná, ešte raz gratulujem. Nech len spinká takto krásne aj nadalej aby si si oddýchla 😉

My sme znova na ATB, pretože sa malej pre istotu zapálili obe ušká ☹

helka101
10. okt 2010

@lesonok dakujem.. rozdiel mam zhruba 4roky 😵 ale aj tak musíme byť v strehu, aj ked maly je velky chlap... tak by ju chcel stískať a bozkavať, že ju silno stlača 😅

@danabel noo zatial som spokojna s našim režimom, aj ked zaspavame večer okolo 22Tej, ale spinkame do rana,, aspon tato noc bola od 22tej - do pol7 😎 dufam, že to nezakrííknem 😅

@sofik dakujeme 🙂 maly sa čuduj svetu drží.. 😵 zatial len pokašlieva

lesonok
10. okt 2010

@helka101 ahojte!!! ja mam tak tiež medzi chlapcami 4 roky, a mne to vyhovuje!!! 🙂 uz teraz sa aj pobláznia spolu 😀 ale starší mi aj pomôže,keď že nemáme nášho ocka vždy pri sebe,je taký zodpovedný,ale nikdy nevieš ,že čo mu napadne tak tiež som v strehu 🙂
aj s tým spánkom nech vám vydrží !!! moj tiež krásne spinkal ked bol menší...

pascalka
10. okt 2010

@danabel no tak už by si mohla ist aj ty 😀 😀 😀

pascalka
10. okt 2010

no kočky ja sa už do temy nejak nechytam 😀

petulka_1
10. okt 2010

@helka101 Gratulem k malickej!!!! No ale riadne dlho si prenasala. Hlavne nech vam to takto vydrzi to spinkanie.

lesonok
11. okt 2010

Ahojte kočky!! dnes my mame sviatok!!!!
dnes ráno keď sme sa zobudili s detmi v manželskej posteli tak starší syn sa pýtal či dnes Ervinko už ma rok,som povedala že áno a on na to : ale hlavu ma takisto velku ako včera (že nepodrástol za noc)
tak do teraz sa nad tým smejeme

mirka7582
11. okt 2010

@helka101 tak helus vela zdravicka zelam obom 😉 tak pekne na facebooku 🙂

mirka7582
11. okt 2010

@lesonok zlate su tie deturence 🙂

helka101
11. okt 2010

@mirka7582 dakujeme 🙂

helka101
11. okt 2010

No niektoré z vas nemam na FC.. tak tu je mala Vanduška 😵

danabel
11. okt 2010

@helka101 Krásna je maličká ... tiež má toľko vláskov ako naša 🙂

petulka_1
11. okt 2010

@helka101 Jej, zlatucka je. A ma taku perinku ako mal nas maly... 🙂 😉

zuzulask
13. okt 2010

@helka101 ...je krásna...gratulujem

helka101
14. okt 2010

@zuzulask .. dakujem

ives77
14. okt 2010

@marcaradko ahoj som tu zas dávno nebola ,čítam že máte ešte stále perné noci,zasranko malý už by ťa mohol nechať trochu pospať 😉 ale priberáte krásne,len tak dalej a budete ako my v 9mesiacoch 11kg 😀 držkajte sa ahlavne budte zdraví....
@helka101 blahoželám k babulke a trošku závidím,kedže aj ja som velmi chcela druhé dievčatko...nech ste zdravučký a tebe prajem vela mliečka 🙂 ja sem chodím málo,takže sa velmi nepoznáme,ale niekedy si vás stihnem aspon prečítať,to viete ja mám už doma perno,malý je už všade 😅

sandy2
21. okt 2010

Ahojte žienky, som tu nová a potrebovala by som poradiť....som prvorodička, takže sa ešte nevyznám 😉, začiatkom decembra by som mala rodiť v lučenskej pôrodnici. Vidím, že ste tu niektoré čerstvé mamičky. Chcela by som sa popýtať, ako to tam je, či je napr. dieťa s vami stále na izbe, aké vecičky zobrať malej na oblečenie a koľko asi. A ešte či je dobré zaplatiť si doktora, alebo sú tam všetci dobrí? Ďakujem.

sofik
autor
21. okt 2010

ahojte 🙂

dávno som tu nebola, Heli ako malá? 😕 🙂

Moja je stále doma lebo mala obojstranný zápal ušiek tak pre istotu pojde až na budúci týžden 😉

helka101
22. okt 2010

@sofik ahoj Janka, malá fajn, klop klop.. 😵

Aj maly je chory, pokašlieva, a soplíkuje, ale v pondleok už ide do škôlky.. sme boli u dokyny. a ta vraj hrdielko aj dychanie uplne čiste... že len soplíky mu zatekaju.. tak tych sa musíme zbaviť... 😠

Tak Sofinku maš už dlho doma však?

sofik
autor
22. okt 2010

@helka101 no už v pondelok bude 3 týždne čo je doma 😒 ale nevadí radšej nech sa to úplne vylieči ako ísť pár dní do školky a dostať to znova ako predtým ☹

danabel
22. okt 2010

Ahojte, no už tu budeme mať obdobie prechladnutí a chrípkových stavov, tak sa neteším ani ja - si neviem predstaviť, že ma niečo teraz lapí, lebo mám čo robiť s malou aj zdravá. 😒
@petulka_1 ahoj, videla som ťa v téme kolika - aj my sme to schytali a poriadne ☹

pascalka
25. okt 2010

no kočky nejak to tu viazne 😕 tušim všetkym začina obdobie chripok.. ☹

ives77
26. okt 2010

@sandy2 neboj všetky potrbné informácie ti dajú v poradni a teraz sú tam celkom dobrý doktori nemusíš si nikoho platiť toť môj názor 🙂

vlastusss
26. okt 2010

ahojte mozem sa k vam pridat???vy tu uz asi vsetky mate deticky vsak?? 😨 😨

helka101
27. okt 2010

@vlastusss vitaj 😵 😵 😵 😵

vlastusss
27. okt 2010

@helka101 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre