• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lučenec a okolie III

21. februára 2017 
@maggie37 no ja tak viem ze su tie tri doktorky, Fulajtarova, Kozikova, Pancikova a potom su Krizo, Varga Tomasovic, Braunstein a chodi aj pan doktor Plasienka
10. jan 2013 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rebeka25 On chodí ešte rodiť? To mi ani nehovor :frowning2: :frowning2: :frowning2: No tak snad ma nepotrestá nikto tak, žeby som jeho vychytala k porodu... Snád ten Braunstein, verim tomu! :dizzy_face:
10. jan 2013 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka25 primár nechodí rodiť?
10. jan 2013 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronika81
@maggie37 - na neho som zabudla :slight_smile: Ano este aj prima. Koho mas teraz na mysli , ci chodi este k porodu?
10. jan 2013 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka25 ja som nevedela či chodí Bielik, len sa pýtam :slight_smile: Mne to z @maggie37 príspevku vychádza, že sa bojí Plašienku :sweat_smile: Alebo Tomašoviča?? :confused:
10. jan 2013 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronika81 hmm ja som pocula ze ano ale na isto to neviem
@maggie37 Nemusim sa bat ani jedneho obaja su velky profici :slight_smile:
10. jan 2013 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rebeka25
@veronika81 dievčatá Plašienku som myslela. No ja mám nepríjemnu skusenosť s ním, jeho doslova a do písmena nechcem.
10. jan 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maggie37 chnapem .... Ono vzdy maju sluzbu dvaja tak ja som napr. rozmyslala ze kebyze vychytim nejaku pani doktorku co teda ja by som velmi nechcela, a mala by sluzbu s nejakym doktorom, tak by som poprosila ci nemozem rodit pri nom ..Ak budu mat sluzbu dve zeny tak som v prdeli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jan 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka25 nechcem byť indiskretna ale prečo u ženy nechceš? :sweat_smile:
10. jan 2013 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maggie37 mam radsej chlapa medzi nohami :grinning: Ale vazne, aj po mojej skusenosti s vysetrovani zenou aj s vypocutych skusenosti (a teda napr. v takom detskom klube si ich povieme dost) s vysetrovani a porodou pri zenach - doktorkach vacsina sme mali velmi bolestivu skusenost. Je to cudne ale ty muzi - doktory su ovela citlivejsi ako zeny. Ako som uz pisala hore pri pani doktorke Pancikovej pri vsetkej ucte k nej ma dobre ze nebolelo pri mandliach a vela zien sa stazovalo ze po jej vyseteeni v terminovej poradni trosku krvacali detto u Mudr Kozikovej (tak isto pri vsetkej ucte k nej a k je praci ) Ked ma vysetroval v terminovej doktor (Varga, Braunstien, Tomasovic) tak tam o bolesti nemohla byt rec.
10. jan 2013 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@rebeka25 ahaaa chápem, noo tak uvidíme kto sa nám pošťastí :slight_smile:
11. jan 2013 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, chodite niektora k Petrovi Bielikovi? Ake robi 3D sono? Dokladne ci len tak narychlo?
19. mar 2013 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
3. aug 2013 o 13:25 • asfodelka
autor
Ahojte. Neviete kto robí v okolí Lc dobré narodeninové detské torty? :slight_smile:
31. jan 2014 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE BABY robim gelove nechty v Lucenci 15€ komplet a 11 € doklad, volne terminy od 12.marca prosim IP :slight_smile:
22. feb 2014 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofik velmi pekne a kvalitne fajne robi jedna znama my tiez ku nej zvykneme vzdy ma zlate ruky!!!ak estte nemas poslem c.
22. feb 2014 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofik mne robila uz svadobne, na krst...krasne
22. feb 2014 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potrebuje niekto pocas prace opatrit dieta?
23. júl 2014 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chystame sa v lete na tyzden do Hrinovej. Viete mi, prosim, poradit zaujimavosti, ktore sa oplati ist pozriet tak v 50-70km okoli. Staci vymenovat napr. Zvolensky a Pusty hrad,...Podrobnosti si najdem na nete.
5. feb 2015 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: poradíte prosím tehotenské cvičenia, kto ich robi a kde? Kontakt veľmi pekne poprosím :slight_smile: Ďakujeeem
20. okt 2015 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika0123
Monika0123 bola si už na 5D? Hoc to trvá niekoľko minút ale zážitok fúúúú boli sme na návšteve v KE a v Auparku sme boli na : https://www.youtube.com/watch?v=2uZt59va3Ss
:astonished: Bolo to niečo fantastické, horror bol celkom fajn až na efekty.... voda, pavúky ti behajú okolo hlavy, a potkany ti behajú okolo nôh, že ich cítiš..... :wink:
1. máj 2016 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá robím.slane torty a Obložené misy 0949560047 alebo na Facebooku Miroslava Mokosova Moravcikova :blush:
21. feb o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok