Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

rebeka25
10. jan 2013

@maggie37 no ja tak viem ze su tie tri doktorky, Fulajtarova, Kozikova, Pancikova a potom su Krizo, Varga Tomasovic, Braunstein a chodi aj pan doktor Plasienka

maggie37
10. jan 2013

@rebeka25 On chodí ešte rodiť? To mi ani nehovor ☹ ☹ ☹ No tak snad ma nepotrestá nikto tak, žeby som jeho vychytala k porodu... Snád ten Braunstein, verim tomu! 😵

veronika81
10. jan 2013

@rebeka25 primár nechodí rodiť?

rebeka25
10. jan 2013

@veronika81
@maggie37 - na neho som zabudla 🙂 Ano este aj prima. Koho mas teraz na mysli , ci chodi este k porodu?

veronika81
10. jan 2013

@rebeka25 ja som nevedela či chodí Bielik, len sa pýtam 🙂 Mne to z @maggie37 príspevku vychádza, že sa bojí Plašienku 😅 Alebo Tomašoviča?? 😕

rebeka25
10. jan 2013

@veronika81 hmm ja som pocula ze ano ale na isto to neviem
@maggie37 Nemusim sa bat ani jedneho obaja su velky profici 🙂

maggie37
10. jan 2013

@rebeka25
@veronika81 dievčatá Plašienku som myslela. No ja mám nepríjemnu skusenosť s ním, jeho doslova a do písmena nechcem.

rebeka25
10. jan 2013

@maggie37 chnapem .... Ono vzdy maju sluzbu dvaja tak ja som napr. rozmyslala ze kebyze vychytim nejaku pani doktorku co teda ja by som velmi nechcela, a mala by sluzbu s nejakym doktorom, tak by som poprosila ci nemozem rodit pri nom ..Ak budu mat sluzbu dve zeny tak som v prdeli 😝

maggie37
10. jan 2013

@rebeka25 nechcem byť indiskretna ale prečo u ženy nechceš? 😅

rebeka25
10. jan 2013

@maggie37 mam radsej chlapa medzi nohami 😀 Ale vazne, aj po mojej skusenosti s vysetrovani zenou aj s vypocutych skusenosti (a teda napr. v takom detskom klube si ich povieme dost) s vysetrovani a porodou pri zenach - doktorkach vacsina sme mali velmi bolestivu skusenost. Je to cudne ale ty muzi - doktory su ovela citlivejsi ako zeny. Ako som uz pisala hore pri pani doktorke Pancikovej pri vsetkej ucte k nej ma dobre ze nebolelo pri mandliach a vela zien sa stazovalo ze po jej vyseteeni v terminovej poradni trosku krvacali detto u Mudr Kozikovej (tak isto pri vsetkej ucte k nej a k je praci ) Ked ma vysetroval v terminovej doktor (Varga, Braunstien, Tomasovic) tak tam o bolesti nemohla byt rec.

maggie37
11. jan 2013

@rebeka25 ahaaa chápem, noo tak uvidíme kto sa nám pošťastí 🙂

lavyrle
19. mar 2013

Baby, chodite niektora k Petrovi Bielikovi? Ake robi 3D sono? Dokladne ci len tak narychlo?

asfodelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sofik
autor
31. jan 2014

Ahojte. Neviete kto robí v okolí Lc dobré narodeninové detské torty? 🙂

monikanails
22. feb 2014

AHOJTE BABY robim gelove nechty v Lucenci 15€ komplet a 11 € doklad, volne terminy od 12.marca prosim IP 🙂

monikanails
22. feb 2014

@sofik velmi pekne a kvalitne fajne robi jedna znama my tiez ku nej zvykneme vzdy ma zlate ruky!!!ak estte nemas poslem c.

monikanails
22. feb 2014

@sofik mne robila uz svadobne, na krst...krasne

branicko
23. júl 2014

potrebuje niekto pocas prace opatrit dieta?

veronique_1
5. feb 2015

Ahojte, chystame sa v lete na tyzden do Hrinovej. Viete mi, prosim, poradit zaujimavosti, ktore sa oplati ist pozriet tak v 50-70km okoli. Staci vymenovat napr. Zvolensky a Pusty hrad,...Podrobnosti si najdem na nete.

larus9
20. okt 2015

Ahojte 🙂 poradíte prosím tehotenské cvičenia, kto ich robi a kde? Kontakt veľmi pekne poprosím 🙂 Ďakujeeem

visitorazet
30. apr 2016

@monika0123
Monika0123 bola si už na 5D? Hoc to trvá niekoľko minút ale zážitok fúúúú boli sme na návšteve v KE a v Auparku sme boli na :

https://www.youtube.com/watch?v=2uZt59va3Ss


😲 Bolo to niečo fantastické, horror bol celkom fajn až na efekty.... voda, pavúky ti behajú okolo hlavy, a potkany ti behajú okolo nôh, že ich cítiš..... 😉

mirka7582
21. feb 2017

Ahojte dievčatá robím.slane torty a Obložené misy 0949560047 alebo na Facebooku Miroslava Mokosova Moravcikova 😊

citronius
11. apr 2017

Ahojte dievčatá z okolia Lučenca. Chcela by som sa vás spýtať ako je na priehrade Ružiná. Ja som z Košíc a chcela by som sa tam ísť v lete pozrieť, len neviem či sa mi oplatí rezervovať ubatovanie. dá sa tam kúpať s 3 ročným dieťaťom?vdaka za info

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre