Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

marcaradko
11. máj 2009

diki 😵 😉

gergi7
12. máj 2009

no kocky, to tu fakt nik nebol??? 😕

My sme dnes boli na nakupe u susedov 😀
Marus, to je super, ze hafan sa z toho dostal 😉
Nika, ako pokracujete s chodenim?
Jani, aky bol prichod do Lc . svokra ta privitala???
Katušky sa ako maju? 😉

marcaradko
12. máj 2009

no dievcence takaaato praaazdnota tu uz velmej daaavno nebola 😲 😅
no na imunologiii mam vsetky vysledky v norme,ale aj tak mi dal imunolog neake imunologicke/neviemco,ale zaujimave je ze sa to sklada z bielych krviniek prasiatok 😲 😀 😖 ....no uvidime co za zazrak to je 😅

marcaradko
12. máj 2009

....kroch kroch 😀 😀 😀 ..........zatial nic.....to mi len tak vybehlo 😀

marcaradko
12. máj 2009

http://www.break.com/index/pregnant-girls-gone-...
....nu a son zvedava co na to povieteee 😕

pascalka
13. máj 2009

dobre ranko...kde ste všetky?? 😕
Maruška ha ha tak detičky mali riadnu žurku,narodia sa a budu breakovat 😀 dobre som to napisala 😝 ?
my nič nove očka lepšie...

henikav1
13. máj 2009

marcaradko 😀 😀 😀 zeby som to o par mesiacov vyskusala 😀 😀 😀
uz to vidim, ako mi manzel vola psychiatra

sarica
13. máj 2009

marči 😀 ´

Gergi,dáko sa tu obchádzame 😠 ☹
Katky moje dlllllllho sme sa nevideli ☹
Janka,no ako?Stretko? 😕

Ja mám momentálne doma o zábavu postarané vdaka Pučidlu-už ju môžme volať Ručidlo 😠 .Rozčuľuje sa ked na nu nemam čas...stále chce chodit...sranda proste u nás 😒

marcaradko
13. máj 2009

ahojte,no heni a mozes uz aj zacat,nech si mimi zvykaaa 😀 😉
no ja som dnes bola s tym mojim hrdlom na krcnom,bo ma tam poslala obvodna a tam som sa dozvedela,ze to neni len neaky zapal hrdla,ale ze uz mam zapalenu aj priedusnicu,tak mi dala prosimpekne pani dr.krizova ATB 🙄 ,nu a som jej povedala aky ja mam problem s uzivanim ATB a kolko som ich uz za poslednu dobu pojedla,a ona mi na to ze co sa tohto tyka nenii tam ine vychodisko,ze ona tiez nieje zastanca stopania ATB za kazdu cenu,ale ja to tam v hrdielku a hlbsie mam horsie nez zle a,aby uz potom nebolo pozde...,.tak tak a teraz tu mam pred sebou jedny z tych fajnot na moj zaludok a zlcnik,a teraz nevien co mam robet.bo horucku siiice nemam ani telo ma neboli,len neskutocne hrdlo a citim este take neidentifikovatelne palenie v hrudi-to je vraj to ze mi to uz chyta priedusky.ja nevieen,ale co mam robet,mam aj tak stopat zasej tie ATB do seba? 😒 ☹ .....a tiez som sa zebudla opytat ci to mozem s tou imuno-liecbou 😒 .....do ritky 😠 .....no v kazdom pripade som si uz pre istotu zaobstarala aj probiotika.....ozaj neviete ake su najlepsie?....len nedavno som sa dozvedela,ze som ich uz mala daaavno zacat uzivat .....,vzdy ked beriem ATB 😅
.....nu a hafan,uz tak ozil,ze sa na dobrom nezastavy....trha co mu do cesty vojde 😠 .....a uz sa mi zda ze nilen pribral,ale je uz aj tucny 😅 .....ja nechapem ako sa moze nikto takto rychlo zregenerovat,...kurnik co by som ja dala ze taky organizmus ..... 😠 😀 🙄

monika0123
13. máj 2009

preboha marus.ked ta citam tak mam pocit ze si na teba dakto zasadol a ta svina obtazuje aj mna 😠 vypatram,vezmeme palice a ani svatena voda mu nepomoze 🙄 takto nas zaklinat a nestastie privadzat na nas 😠 😠 😠

sofik
autor
13. máj 2009

Ahojte. ja len tak na skok 😉

Zajtra okolo 15 by vám vyhovovalo? 😕 V piatok okolo obeda odchádzame.

Eli má moje číslo tak mi napíšte či to platí, rada vás uvidím 🙂

sarica
13. máj 2009

My môžeme 😉

monika0123
13. máj 2009

no babenky ak to nie je len pre staru partiu tak by sme dosli aj mi 😉

helka101
13. máj 2009

My neprídeme,- je nam luto 😢

gergi7
13. máj 2009

Ahojte kocky 😉

My mozeme 🙂 . Na starom mieste???? 😕

pascalka
13. máj 2009

aj my môžeme 😉
Monika každy je vitany 😀

monika0123
13. máj 2009

ok dak dojdeme.stare miesto je pri brane?

gergi7
13. máj 2009

Tesime sa na Vas 😉

marcaradko
13. máj 2009

a mna bol niekto dneska kuknuuut......janka aj so sofinkou....vlastne sofiou...tak mi mala povedala ze sa vola 😅 😉 😵 😵 😵 ....juuj ci ste ma potesili,radko vravi ze prisla ta pozriet neaka pani ci slecna z modreho konika a ja isto monika a skoro mi oci vypadli ked som vas zbadala,a taka som rada,akurat som nike pisala,ze ma mrzi ze zajtra nepridem na stretko,bo ktovie kedy vas uvidim...zas len o rok,tak sa vytesujem este aj teraz,ma ani nedrglo malu ukazat radkovi,bo je taka zlata-komunikatyvna,nemaznala sa a hned kecala 😵 ....no a este ma mrzi,ze som si ju nezobrala aspom na chvylu na ruky,.....no nestela som ju nakazet.....,ale sa mi ziadalo....juuuj ale je strasne zlata....a hadam cim starsia tym viac 😉 😵
ozaj a aka radina su ti krnacovci,vzdy sa ta to zabudnem opytat 😕
a ako bolo v pizzerkke?mala sa vysantila?.....nu,sak je to tam v pohode,ozaj by mohli aj ostatne dievcence dojst a tam sa deturence v pohode prehraju aj par hodin a z tade nemaju kde ujst....,ni 😕 😅

gergi7
13. máj 2009

veru Marus, v pizzerke je super 😉 . deturence by sa vysantili.
Skoda, ze nemozes dojs, zatrubim ti , ked pojdem okolo 😉

marcaradko
13. máj 2009

ok....xi 😀

mtsl
13. máj 2009

čaute babule,
škoda že vás nestíham čítať. rada by som vás zas videla. maruška asi máme podobný problém, moje hrdlo je tiež čaves spolu s hlasivkami. v robote som na decká akurát tak mohla pískať a mali s toho ohromnú srandu, takže budem 2 dni doma a musím čušať čo je pre mňa strašné týranie.
asi už všetky spinkáte, tak si zas nepokecám

marcaradko
14. máj 2009

mtsl...myslim ze dva dni ti bude malo,bo ja som aj dva dni doma "cusala" 😅 ....a aj tak mi to preslo na priedusky.....no ja som to v robote prehnala,bo dva dni som robila s odydenymi hlasivkami,....no a v krcme nerozpravaj,ked si casnik,tak tak.....nacisto som sa odfajcila,vcera ma cely den palilo za hrudou a ked mi krcna videla hrdlo,tak hned na mna preeeboooha,ved to vas musi strasne boliet,a ja jej na to so skromnym hlaskom "aj boli"....ved co ti budem hovoret isto vies ako fasacky to boli 😖 😔
na tebe sa aspom deti smiali,no na mne chlapy....a este volaco povedz" a mna islo rozdrapit od nervov 🙄 😠
tak sa mi lieckaj a davaj pozor,aby ti deturance neochoreli,bo asi to je neaky vyrus,lebo niesme jedine co sme takto chore 😕

gergi7
14. máj 2009

Baby, u nas prsi 😠 . mozno neprideme 😒

sarica
14. máj 2009

tu zatial neprsi...tak čo? pojdeme?

monika0123
14. máj 2009

tu obcas nieco kvapne ale ok.my idemevsak ak daco schovame sa do labuti 😉

sarica
14. máj 2009

tak ok

monika0123
14. máj 2009

ked nie inak tak aspon si mi dve po dlhom case pokecame 😉

marcaradko
14. máj 2009

to co je monika??? 😕 ....ja som to pochopila tak,ze to nasi prebrali od toho chlapiiika.....,ak hej to bude riaden pruser...ni? 😲 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre