• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lučenec a okolie III

21. februára 2017 
autor
no cvičím každý večer počas správ :wink: to zvládnem po taked dlhej pauze len aby on vládal :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: dobre :grinning:
baby budu rano mino :grinning:
Jani, za ten Lucenec a okolie mas u Moniky cerveny bod :grinning:
Jani, tak mozno aj on cvici.... :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved aj ja som okolie :slight_smile: tak to aj preto a tiež je nás tu viac z okolia Lučenca a nechcela som nikoho vynechat :wink:
21. apr 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika, tak super, ved iste, ze sa neda vsetko naraz, a postupne si to prerobite podla svojich predstav. A zvykli ste si?
21. apr 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fu aj dva cervene :wink: pozeram ze mi nepridalo prispevok tak som zacala pisat zas a potom kukam ze mame dalsiu stranu :grinning: .....uz som skoro napisala ze si idem kupit blond farbu ale nechcela som sa nikoho dotknut :grinning:
21. apr 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som okolie :grinning:
21. apr 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
on určite nie, je až velmi lenivý na to :slight_smile: v práci z kondičky nevyjde tak skoro, tak niečo také zvládne :grinning:
21. apr 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ked pride domov, ani nevyleziete z postele Janka, aby ste dohnali zameskane dni :sweat_smile: :grinning:
21. apr 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre baby, ja letím lebo brigáda nepočká a dúfam že to prežijeme v pohode, lebo berieme aj malú a ta nám namiesto sadenia bude tie zemiaky vyberat určite :unamused:
21. apr 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
malá nás nenechá a hlavne jeho ked ho tak dlho nevidela :slight_smile:
21. apr 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zemiaky zasadite a budete mat rovno aj vybrate :grinning: aspon vam zle pocasie neponici urodu :grinning:
21. apr 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobrú noc a sladké sníčky :pensive: :pensive: :pensive:

Pa paaa :slight_smile:
Dobru noc Janka :slight_smile:
Jani - papa :slight_smile:
21. apr 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elri a ty si z kade?maly si velmi dobre zvykol.1-2krat tazsie zaspaval vecer 2krat cez den ale teraz je to ok.ma radost z vybehu.nesadime takze sa moze blaznit.ja som bola dnes zas na bicykli v tescu a zistila som ze este od minula mam bolavy zadok :unamused:
21. apr 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru jani :dizzy_face:
21. apr 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak asi vsetkym dobru noc :wink:
21. apr 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co to,...tak ja som tu hadam aj daka padesiata piata :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....ja nic novo,vlastne aj hej ale u mna je to uz take monotonne...,bola som na to sono u tej badurovej a srdco vraj sice nemam velke,ale ze naka strieska ci co,je trochen zdeformovana a ta mi moze sposobovat aritmiu,co som uz par krat zazila,je to take busenie srdca,nic prijemne,ale klop,klop,nie az tak caste .nemalo by to predstavovat,ziadne komplikejsn,no aj ked bude zatial secko v pozontku mam dojst o dva roky na kontrolu,ze ako sa to tam tvary :unamused: ....no a ten zlcnik stale boli,takze neviem co s nim,...ja som uz zufala,dr. nechcem vidiet ani v civile :rolling_eyes: ...a tak inac sa mam fasa :sweat_smile:
seckym gratulujem k novym zubkom a pokrokom vo vyvijaniiii :dizzy_face:
cmuuuk....jaj a vitam aj ked opozdene dalsiu clenku klanu :wink:
21. apr 2009 o 23:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky :wink: :wink:
jeden večer sa tu človek neukááže a čo to tu stvááárate :grinning: manželík je po večeroch doma, tak mam absenciu - netu :grinning: :grinning: :grinning:

roashi asi maš pravdu za tie kosti, ale badam že len vtedy plače ked mi na obed nespí, ak spí tak mame kludnú noc :grinning:
Eli sa ani neozveš?!!! :angry:
Janka ocííka mate doma? som nestíhala všetko čítať, len tak zbežne.. takže posadte zemááky a nejaky 2-3 vrecia na vajanskeho 3.. doručiť prosím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Veronika sa zas na aute večer naváážala, dokym sme my s Katuškami šlapali pešo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Monika si as aktívne zapojila do temy. :wink:
Marči, tak šup do snažilkovania nie? A ten žlčník nemôžeš mať aj v genoch, či to maš ešte od tej "dovolenky" ? :confused:

No my sme hore od 7.00hod tak super.. maly počul húúkačku, tak si myslel že idu ponho do polepšovni :grinning: novy vylepšovak na jeho neslušne spravanie :wink:
22. apr 2009 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ste sa rozbehli :grinning:
krasne ranko prajem :wink:
22. apr 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,cicušky-ideme vo štvrtok do parku??
Ja by som šla...Vy? :confused:
22. apr 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko.tak ja aní neviem kedy mi fagan vstal.zobudila som sa na tom ze mi kvace porche vlasy :astonished: drobec sa hral vedla mna s autickami :dizzy_face: .musel byt uz dlho hore lebo boli pootvarane vsetky dvere na poschodi.vecer zas zaspal v postielke.ani plienku som mu nestihla dat a tak som si pomyslela ze vyskusame dnes bez plienky ze ked sa zobudi tak s nim pojdem na zachod.akurat som vypinala pc ked som pocula cudny zvuk.mlady pan ocural postel tak som si ho musela vziat k sebe :angry:

teraz si zapol tv a kino a pozera rozpravku.ani mu nevadi za mu to zaplo s anglickym dabingom.aspon nemusim vstavat este.este mam 5 min cas kym bude jest pytat :dizzy_face:
22. apr 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukam ze sa predbiehate ktora bude posledna v starej teme :grinning: :wink: taaaaaaaaaaaak sa mi nechce vstat ale dosiel termix takze maly sa nevie na ranajky obsluzit sam :unamused:

dnes idem pozerat nabytkarstva.mam vybrat nejaku manzelsku postel ako pozeram tie rozmery tak si budeme musiet dat robit namieru.baby kto z vas a kde ste si dali robit postele?
22. apr 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej ahojte :slight_smile:
ja som vás ledva našla :sweat_smile:
22. apr 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heli Katka včera som vas videla :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani treba na nas kričat :grinning:
ja ešte neviem čo vo štvrtok ,ale asi pracujem... :confused:
22. apr 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sofik,včera dr.hovoril,že je akcia na vakcíny proti kliešťom-teraz stoja okolo 420sk a ja som dala skoro sedemsto :angry:
22. apr 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ako so stretkom? Zajtra o pol tretej pri hlavnej bráne do parku? :confused:
22. apr 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok