• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lučenec a okolie III

11. apríla 2017 
jejky,tak vsetko naj aj Helke :dizzy_face:
5. jún 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heli vstko naj k narodeninam :wink:

Baby tak to neuverite co sa mi stalo.tak veselo si vykracujem k nike a popritom som telefonovala.ked som videla ze do ich vchodu vchadzali ludia tak som pobehla aby mi nika nemusela otvarat.aby som mohla dlhsie volat tak som sla pekne pomaly na 8 peso.slusne som zaklopala na ich dvere ked tu zrazu stoji predomnou mlady vysportovany fesak iba v ciernych boxerkach.samozrejme ze som sa nezmohla ani na slovo len som premyslala co takmer nahy krasavec robi u niki.potom som si zacala uvedomov ajokolie a nejak sa mi nezdal nabytok.ticho prerusil on ze koho hladam.ja ze niku a on ze byva vedla.opytala somsa ho ci menili byty a on nechapavo ze nie.mne nedoslo ze hovori o vedlajsom byte a tak totalne sokovana som zaklopala na vedlajsie dvere kde ked mi otvoril maly chlap tak som pochopila ze som zle.trapas jak hrom ale mam sa na com bavit :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj heli tak seeecko,secinko najvepsieee...hlavne zdravicko......a neaky ten maly batostek nach ti uz zacne rasti :sweat_smile: :dizzy_face:
monika...to si bola dobre len ti to nedoslo....xi :grinning: :wink:
5. jún 2009 o 17:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem ze som bola dobre len ma somar nepozval na kavu :grinning:
5. jún 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....ako v reklame...cooo???
5. jún 2009 o 19:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeeeeeeeeeeeeee.ja by som len tak nechapavo nepokrcila plecami :grinning: :grinning: :grinning:

ale srandujem.co by som ja snim.mam dobreho muza.treda uz nie je dobry ale skvely.ako opadli starosti s domom tak je ako vymeneny.normalne mam pocit ako by to ani nebol on. :dizzy_face: som nadmieru spokojna
5. jún 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Heli všetko len to najlepšie k narodeninám aby sa ti splnilo všetko na čo si spomenieš :dizzy_face:

Monika aspon si si chlapa obzrela :grinning: ale asi mu to nedošlo že si chcela íst na kávu :grinning:
5. jún 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

Na zaver vecera sa aj my pripajame ku vsetkym gratulaciam :dizzy_face:
5. jún 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekne ránko Vám prajem :wink:
6. jún 2009 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink: dakujem pekne :dizzy_face: Elenka ma prezradila :rolling_eyes: :grinning:

Počasie mame krasne, typicke na jún však?
Lucií ty čo nevieš spavať? Ja som sa už na druhy bok obracala.. :grinning:

No tak pekny víkendík vam prajeme :sunglasses:
6. jún 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute fesandy.ako vykendujete?ja som bola kupit drahemu prekvapko.listky na koncert.snad sa potesi.je to na jeho oblubenu kapelu a akurat budu mat na slovensku koncert ked bude drahy doma.kupila som dva nech ide aj s kamaratom ktory ma akurat v ten den meniny :wink:
6. jún 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo nejdeš sním ty? ja sa k svojmu vždy prilepím :grinning:
6. jún 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som isla na koncert :grinning: ....chystate sa na orange fest na Ruzinu v lete???
6. jún 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna nejak to nejak nelaka.ja si radsej s drahym zajdem na romanticku veceru ale ak bude chciet tak pojdem ja.necham na neho nech sa rozhodne.zas mu chcem nechat trochu volnosti nech sa chapec zabavi.zasluzi si
6. jún 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :slight_smile:

To je ale počasie :angry: nič sa mi nechce :frowning2:

Eli na Orange fest by som šla rada ale neviem kde vtedy budeme a už vieš kolkého je? :confused:

Monika chlapom treba volnost ale na koncert by som šla aj ja :wink: a na akú kapelu? :confused:
6. jún 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

Kurnik, neni normalne aka je tu burka :angry:
6. jún 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helka, neopalatilo sa mi ist si lahnut. riso bol na polovacke. ked dojde domov, tak ma aj tak vzdy zobudi a vykecava sa
6. jún 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aháá Lucii, tak chapem :grinning: to je u nas ked, ma dlhšiu smenu v robote a príde okolo polnoci, alebo 2hej.. to tiež ma prebere a on potom sladko spí a ja dumaam a dummaa :rolling_eyes: na nervy :angry: a

akurát som vyslala ocka do obchodu, ja idem pozmyvať a pridu navštevy.. tak sa tešíím :sunglasses:
7. jún 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko bambule :wink:
Ako sa mate?
Kedy dame stretko?
7. jún 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katkáá mi zajtra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. jún 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. jún 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My tiež môžme :wink:
7. jún 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno ja zasej pracuvam... :rolling_eyes:
7. jún 2009 o 22:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ahojte všetci :slight_smile: :slight_smile:
Ako sa mate?? daaavno sme tu neboli :frowning2: :frowning2: no nejak malo času :frowning2: Adrianko nam poriadne ozil :sweat_smile: nestihacky xixi
8. jún 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte........a kedy a o kolkej sa chcete zajtra stretnut?

Janka, orange fest neviem kedy je tohoto roku, teda aj by som sa dozvedela, keby som si to vygooglila, ale sa mi teraz nechce. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ked sa dozviem, dam ti vediet :wink: Rada by som sa tam s tebou stretla :slight_smile:

janulka, pockaj ked ti maly zacne chodit, to budes mat este menej casu :grinning:

henika, ako sa mas? Babetko rastie?
8. jún 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elri už sa na to začínam pripravovať :angry: :grinning: ale teším sa ....
Heli už si sa rozhodla? či to nechaš tento rok tak? ja sa uz neviem dočkať augusta :unamused:
8. jún 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoojte, no a čo kebyže to nechame na stredu, zajtra ideme asi ku svokrovcom, ale nieje to ešte iste a rada by som sa s vami stretla :wink:

Janulka.tento rok to necham tak asi.. Rozpravali sme sa o tom s mužom, ale dohodli sme sa, že to skúsim o rok, aj ked ma to laka.. čo už.. tebe držím palce!! :dizzy_face:
8. jún 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :slight_smile:

Heli a nad čím si sa rozhodovala? :confused:
8. jún 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani nad vyškou... :slight_smile:
8. jún 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a aký odbor
:confused:
8. jún 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš