Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

sofik
autor
12. jún 2009

Maruška tak si aspon s radkom trocha oddýchnete 😉

Gergi tá baba stará nechala dlžoby a myslela že to nechá vám ale nech si to platí sama 😀

Monika najlepšie by boli vodomery lebo takto by ste platili aj za to čo nespotrebujete 😒

Heli a vy ako?

helka101
12. jún 2009

Jani ako myslíš, že ako? Že ako sa nam byva? No super!! Len prichádzame nato, že nam chyba strašne balkon a tak aj lutujeme kus že sme sa tak unahlili a kupili tento byt.. No čo už... Možno raz budeme mať aj balkon 😀

elri
12. jún 2009

Caute

Maruska, aj ja sa pripajam a zelam ti, aby si si oddychla. A na dovolenku sa niekam chystate?

Heli, ved ste sa nemuseli s kupou bytu unahlit. Radsej pockat ako potom lutovat. Ale hlavne, ze sa vam dobre byva. 😉

Monika, ako pokracujete v prerabani domceka?

Luci, stara vam nechala nielen dlzoby ale aj bordel 😀

marcaradko
12. jún 2009

dakujeme 😉 😵
....mno,na dofcu ny sme xceli ist v strede prazdnin do grecka,tak ze viaceri a na autach....uvidime,nechcem sa unahlit s planovanim,bo potom to nevyjde,....tak sa teskam len tak potichucky 😅
...ja som akurat dnes vyplacala vodu 😀
....a nelutuj heli,.....potom by si sa opalovala na balkone ako ja vcera a ostala by si cela vysypaná od silneho slnka 🙄 😝 😅
...ozaj ste nepisali,ze mame v parku noveho somara....pisem somara,bo somarik malinky to urcite neni 😀

monika0123
12. jún 2009

ahojte.marus tesim sa s vami ze sa vam to so zamestnancom podarilo

mne muz povedal ze mam okna vybrat bez neho tak si uz dva dni lamem hlavu nad firmou ktoru si vybrat.najlacnejsi je finexdom.tam by nas to vyslo "iba" 3500 eur ale nejak sa mi ta firma nepozdava.nie su na trhu ani 2 roky a celkovo z nich nemam dobry pocit.pravdepodobne sa rozhodnem pre hestu.cena je celkom fajn a vdaka tomu ze to montuju vidincania a jedneho vdaka susedovi aj poznam tak to bude o nieco lacnejsie.firma funguje od roku 1993 pouzivaju velmi kvalitne kovanie aj profily a radia s k najlepsim na slovensku co podla mna nie je zle.a aj internetovu stranku maju dost presvedcivu.dokonca maju zabery z vyroby okien a napr finex nema ani fotky zakaziek a hesta robila dost vyznamne zakazky.maju dokonca nemecky certifikat a nemci maju dost prisne parametre.oni ma presvedcili asi najviac a aj mama suhlasi.este v pondelok si dam urobit ponuku na 6 komorove okna lebo by sme chceli radsej take ak to nebude velmi drahe.okna su dost vyznamna investicie tak chceme to urobit raz a poriadne

inak dnes sme boli pozriet zvieratka v cirkuse.zaplatili sme si vstup a mohli sme tam chodit.jeden nam tam potom poukazoval aj sapito a opice ktore boli zatvorene v maringotke.male mu sa velmi pacilo a ja som sa nevedela odputat od levou.su to nadherne selmi.skoda ze maly by tam nevydrzal sediet 2 hod.sli by sme aj na predstavenie

monika0123
12. jún 2009

sa smiali ked som im povedala ze lucencania sa vzdy bavia na tom ked je tam na luke cirkus ze je slavna trojka konecne pokope-cirkus-blazni-policajti 😀 😀 😀

monika0123
12. jún 2009

Zruš inak neviem co ma vcera pochytilo ale do druhej v noci som upratovala.ani som si neuvedomila cas.uz druhu noc som sla tak neskoro spat a zistila som ze je to lepsie ako ked idem spat o deviatej.normalne som sviezejsia.asi cez den budem kaslat na robenie a budem makat v noci ked mam klud od maleho 😅

gergi7
12. jún 2009

kocky, neverili by ste 😀 , dnes som dostala predvolanie na obvodny urad ako obvinena 😀 😀 😀 😀 😀 . 22.6 o 10.00 sa mam dostavit 😀 . ja uz jednoucho nenachadzam slov!!! no a tie vymysli, co dala do zapisnice 😔 , koniec. Vsak uvidi!!!! skonci sa toto setrenie a davam ja na sud za ublizenie na cti!!!!!!!!!!!!

sofik
autor
13. jún 2009

gergi tak stará je asi švihnutá 😠 máte vy s nou teraz trápenia 😒

monika0123
13. jún 2009

ina brzda ta stara 🙄

lubu
14. jún 2009

Ahojteeeeeeeeeee 🙂

A sme domka 😉 ..Bolo superrrrrrrrrrr 😵 Ale už sme a aj tešili domkov 😀 na jedlo a potelllllllllll 😀 ale bolo uper...mala koirmka docvičila chodzu už zvlada aj zložitejši teren 😀 more bolo super, teple 26 stupnov 😝 takže bolo teplučko vzduch 35 na lnku aj viac ale emmi to krasne zvladla lety prespla aj koniec kedy me čakali 8 hodin naviac na letisku lebo meškalo lietadlo takže toho čoho som a naj bala dopadlo uper
ked bude ča dohodim aj foto 😉

posielma všetkým pusinky paaaaaaaaaa

roasha
14. jún 2009

lubu,vitame ta 🙂 😎

helka101
15. jún 2009

Ahoojte 😉

Luci vitajte domka 😉 hod potom fotečky.. je super, že to Emmka tak zvladla.. a vidíš ty si sa tak báála, ved ona je herečka 😎 😀

No nam konečne vyšli dole stoličky, tak som rada.. už len tie hore nech su vonku, mlady pan včera na obed nespal, tak večer odpadol od unavy a doteraz som o nom ani nevedela..

Vonku nemame bohvieake počasie.. Kedy už bude aj tu letooo 😕 😠 ale take riadne, horuuce a slnečne?

No čo mate inač novehho? Chvááálte sa!!! 😝

sarica
15. jún 2009

😉 Ahojte,Korimky!

sofik
autor
15. jún 2009

Ahojte a dobré ránko 🙂

helka101
15. jún 2009

Dobree ranko 😉

sarica
15. jún 2009

ale pipiky došli 😉 😀 ,ahojte!"

sofik
autor
15. jún 2009

ja nemožem spat tak upravujem fotoalbumy ale malá mi tu ešte zarezáva 🙂

heli a malý nebol planý ked mu šli stoličky? Lebo moja bola ako čert 😒

sofik
autor
15. jún 2009

Nika že sa tu aj ty ukážeš? 😀

sarica
15. jún 2009

no ukažem...ked nemame nič nove,tak nemám čo písať 😒

malá stale niekde lozí a snaži sa popri stene chodiť a tak máme zaujimave obdobie.. 😝
so staršou sa zas učíme,kedže sa kružkuju znamky

dnes chcem kupiť det.sedadielko na moj bicykel a budeme sa vážne bicyklovať
😎

vy sa pochvalte baby ako žijete?Poznamka:otázka nepatri Katke a Helke-s nimi som denne 😝 😀

sofik
autor
15. jún 2009

nika bicyklovanie je pre deti zážitok 🙂 tak máš teraz doma nabité obdobie 😉 ale začnú prázniny tak si oddýchneš 🙂

My nič nové, tak sa nemám s čím chválit 😀 Malá už rastie tak je s nou stále menej starostí, hrá sa pekne sama a ja mám viac času pre seba, ale máme odbodia ked sa od mamy nehne ani na sekundu 😒

helka101
15. jún 2009

Jani bol kus zlostnejší ale neivem či zo zubkou, alebo z toho , že mi nespaval cez den a bol unaveny.. Dlho ich mal aj navrte anič z toho, no včera som zbadala že su už pekne vonku....

Jani no nam je už super aj s Elenkou,lebo mame velke svojím spôsobom deťúúrence,no nezáávidím Veronike a Lucke, oni musia byť v strehu cely den pri tych maly pohromáách 😅 a Katka ma doma tiež pekneho čertíííka, a ked sa da Katuška dokopy s Minom našíím,tak nič dobre z toho nieje 😀 😀 😀 😀

kedy dame stretko tento tyžden?????

vienesa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vienesa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sofik
autor
15. jún 2009

heli tak to máš pravdu, my už máme trocha kludu s našimi malými ale za chvílu nám začnú iné starosti - so školkou a častými chorobami ☹

vienesa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pascalka
15. jún 2009

Nika tak teba nezaujima ako sa mame??? 😀
Luci vitame ta doma 😉 aspon ste si oddychli 😵 určite ste krasne hnedy 😉
Jani a vy kedy pridete so Sofinkou?
terminy na stretko???

roasha
15. jún 2009

ja tiez nepisem,nic nove,akurat dieta ostalo nachcipane ako pes/sople,zacina jej to akoby prechadzat do laryngitidy,rano sa zobudila s krasnym kaslom/,a ideme na tu dovolenku. 🙄
teraz neviem ci jej mam seknut ATB/pojdem sa poradit s dr.,lebo pri laryngitidach tak vzdy skoncila/,no j... ma,co vam budem hovorit. 🙄

sofik
autor
15. jún 2009

Katka vobec netuším kedy ale ak náhodou pojdeme do Lc dám do predu vediet 🙂

Lucka a hod čím skor fotky som zvedavá 😕

monika0123
15. jún 2009

ahojte kocky.

lubu super ze ste sa mali dobre na dovolenke a ze sa vam vydarili 😉

ja som dnes objednala konecne okna a do mesiaca by mali byt.bola som aj v nabytkarstve.zajtra im odnesiem parametre na kuchynu a v studiu mi spravia navrh a hlavne cenu nech viem aka dobra mam byt na muza 😀

baby co poviete na stretko v stredu?inak sme sa aj s marus minule rozpravali ze by sme sa mohli stretnut u procka.posedime a detska sa zahraju na ihrisku.ale to je len navrh.my by sme vedeli niekoho zobrat na aute

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre