• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lučenec a okolie III

11. apríla 2017 
My môžeme cely tyžden, no skorej poobede ako doobedu :wink:
29. jún 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika, ja som na policii nebola. nejaky policajt ma vypocuval cez telefon a to dal do zapisnece. minuly tyzden som bola na obvodnom urade, kde sa riesil priestupok. :grinning: :grinning: :grinning:

ja som na vyberanie kliestov odbornik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. jún 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bojím sa aby malému niečo nebolo - borelióza ...
vyberanie nie je nič strašné pokiaľ sa toho nechytia 2ja slepí dôchodcovia a neodtrhnú kliešťovi hlavu. volala som MUDR a trochu ma ukľudnila ale aj tak mám strach
29. jún 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ránko :sunglasses:

mtsl neboj sa len to sleduj aby sa okolo toho nerobil červený kruh a natri mu to nejakým krémom napr framikoinom :wink:
30. jún 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeminke ...leuske aj ked o dost opozdene vseeetko len to naj,naj,najajlepsie....hlavne to zdravicko a nech oslavi aspom este 99 takychto narodenin :wink: :dizzy_face: ...a samozrejme jej posielame obrovskee BO-steky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
...no a tiez som zabudla na pocetne muzske osadenstvo....takze aj do lacovcov a janovcov posielame srdecny pozdrav..... :sweat_smile: :wink:
...mtsl....ak ti hlavicka ostala dnu,jednoznacne navstiv dr.,...a tiez pozoruj ci sa nevytvoril flak....no ja ani neviem o tom ,ze som kliesta mala a borelku mam ako segru :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....furt ma prenasleduje....
....co sa stretka tyka ja to mam teraz tazke....nemame zamestnanca....ako uz poniektore viete.... :rolling_eyes: ...a tie co nie.....slapli sme totalne vedla....a aj nas to stalo neaky ten balik.... :confounded: ...co uz.....tak,tak....
....inac secko po starom,....no akurat som pred tyzdnom dostala prvy x v zivote eM-ko na 27 den a uplne bez proglemov-bolesti a tak.a ani som sa nenazdala po 4-dnoch je po eM-ku...nechapem este ani raz v zivote som tak skoro a uplne bez priznakov neoeMkovela...ktovie co to...xi :unamused: :sweat_smile: ....
prajem vam prijemny zvysok dusneho dna.... :grinning: :confounded:
30. jún 2009 o 19:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....mno de ste zienke....azdaj sa dusite v tomto pocasicku rezkom :confused: :sweat_smile:
...ja pracuvam a neak sa mi nesce...asi to bude tym teplom-dusnom....cakam ze sa to vecerom zvrhne na neaku super burku :rolling_eyes:
1. júl 2009 o 13:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pekný slnečný podvečer prajem všetkým prázdninujúcim Lučenčakám :sunglasses:

Maruš u nás sa taká hrozná búrka strhla včera okolo 15 a po hodine nebolo poznat že pršalo, horúco a dusno :wink:

My sme sa práve vrátili z kúpaliska a poviem vám že moja malá je ako ryba - je to aj jej znamenie, vobec nechcela z vody a stále len skákala a bláznila sa. Za celý čas čo sme tam strávili - 6 hodín bola na suchu len asi 30 minút dokopy. :unamused: Ale ked je tak teplo tak to nevadí :slight_smile:

A vy ste čo dnes porábali :confused:
1. júl 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienke.....co tak stretko zajtra okolo tretej v zbrojnici v halici? :confused: :sweat_smile: :wink: ...hmmm???
1. júl 2009 o 19:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marus, my s Kajou mozeme :wink: :slight_smile:
a co baby?????
1. júl 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tiež možme :wink:
1. júl 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plati stretko? :confused:
2. júl 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. júl 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cvo???? :confused:
2. júl 2009 o 14:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to len tri sme...a kazda z inokade?....cvo teraz?
2. júl 2009 o 14:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tak asi nic....idem spravet neakeho toho osohu...aj ked sa mi v tejto"zime" dva x nesce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2009 o 15:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby :slight_smile:
konečne mame vonku ake také leto.. zbožnujem tieto horúčavy :sweat_smile: :grinning: :grinning: už nech mame plavky a môžeme vyraziť na kupko, v prvy augustovy tyžden pôjdeme za svokrovcami na Strehovu tak sa už tešíím, ne vegetíík bo o maleho budem mať postarané, tak môžem vylihovať na slniečku :sunglasses:

Aj dnes príde po maleho svokor a pôjdu vláčikom do PT, do zajtra mam volno, dieťa preč,manžel v robote.. pohodička bude :grinning:

A vy čo mate nového? Okrem týchto horuučav?
Elenka? Ake male GAbča vysvedčko a čo matejjko?
Veronika? Ty sa tu ani neukáážeš ani na sk...
Jani, mala sa teda vyčlapkala na kupku, a sa teším aj ja, ako budem maleho ťahať z body
Monika? Ty si sa tiež stratila.
Marči, dohodneme to stretko na inokedy, na budúci tyžden, oukiš?
Janulka.. videla som ťa s malym, akurát som kvačkala pradlo si šla s kamoškou..
Lucka a stebou je čo, s Emmi si užívate horučavy?
LUcka gergi, ako pokračujete s domčekom?
Katušky?? S vami som aspon v kontakte :sunglasses:

Noo tak vam prajeme pekny víkendík a nech naáám toto počasie vydrží čo najdlhšie :sunglasses:
3. júl 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ahojte :sunglasses:
4. júl 2009 o 14:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky.ako vikendujete.ja som akurat robila hamburgeri v zahrade ne grile.chutia skoro ako z mc donaldu len su trochu lepsie :grinning: :grinning: :grinning: ja som si dala jeden a bolo mi dost a ostatny mali po dva tak im chutili.teraz chodim na skolenia a na kurz anglictiny a poobede som s malym tak ani nemam cas sem pisat :sweat_smile:
4. júl 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :sunglasses:

Monika tak to preto sme stále na tej istej strane - nemá nám sem kto prispievat :grinning:

Maruš a nakoniec sa to stretko nekonalo? :confused:

Tu pred chvílou sprchlo ale už je znova krásne :slight_smile:

Ako víkendujete? :slight_smile:
4. júl 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky,

krasny vikendik vam prajem, ako vikendujete? Ja tu mam od rana vzdy nejake deti, raz Mikovi kamosi z ulice, raz spoluziaci zo skoly :grinning: Takze mame veselo
Pre nas je tento posledny pred dovolenkou, takze pomalicky zacinam chystat kufre a o par dni odchadzame do Lucenca. Uz sa tak tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim
Bude nejake stretko??
Dajte vediet, ak ano, o taky tyzden uz budeme doma.
Tak si pekne uzivajte slniecko, ja sa idem vystriet na terasu :grinning: :wink: :grinning:
4. júl 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heni dufam ze sa stretneme :wink:

ja som dnes spojila prijemne s uzitocnym.rano som zehlila na terase a zaroven som sa opalila aj ked len trosku

pekny vecer vstkym a dohodnite nejake stretko
5. júl 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika, skoda, ze si nepisala skor, ze sa chystas zehlit na slniecku. doviezla by som ti aj co to moje na zehlenie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a iste by ta viac opalilo :wink:
5. júl 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lučenčaky čo sa flákate :unamused: ale kedy by ste to mali ked nie v tomto období :slight_smile:
6. júl 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja vás chcem len pozdraviť :wink:

Gergti,žijem :grinning: :dizzy_face: ,ked sa budeš nudit-sadni do auta a prid do Jelsovca za mnou,aspon sa deti vykupkaju v bazene a my pokecame :wink:,Laci chodi z roboty iba večer,´tak sa tam moceme iba my baby..
Dajte mi veidet baby za stretko určite by sme došli...
Krásne leto :sunglasses:
7. júl 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika, super :wink: . a ja neviem kde to je :sweat_smile: . ale teoreticky viem taku cestu cez Maskovu :grinning: :grinning: :grinning:
Do kedy sa tam chystate byt???
7. júl 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, tak tu to zije :sweat_smile: :confused:

Som Vas dosla kuknut a Vas nikde :confused: .
8. júl 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prišiel nový hlas do vášho kolektívu. Potrebujem poradiť nejaké výlety do okolia LC. Mám dve babuľky 3,5 r. a 9 mes. a obe také živé striebra. Prosím ozvite sa. Ďakujem.
8. júl 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, ake mate pocasie u vas? U nas sa dost ochladilo, tak ani neviem velmi co zbalit na dovolenku a to uz o dva dni odchadzame.
Co sa vyletov a zaujimavosti tyka, mozte poradit aj mne, Mike ma 8 rokov a je zive striebro, takze mu treba aktivity; Mozno keby bol niekde carting, viete o nejakom? Bazeny tiez nejako nefungovali minuly rok :frowning2:
Tesim sa domov :dizzy_face:
8. júl 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:

heni tak za chvílku si na svk čo? Idete celá rodinka? :confused:
8. júl 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.vitaj dadka.z kede presne si nech mame o tebe nejake info :wink: okrem parku mi nic nenapada :confused: mi este zvykneme chodit do vidinskej plavarni a do klubu matiek

dnes maly pozeral nejaky dokument a potom sa ma opytal ze co je to zivot :sweat_smile: teraz sa santime na dvore.poobede pojdeme pozriet somarika do parku
9. júl 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok