Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

elissa2009
10. sep 2009

No gergi to je strasne, super a o dva tyzdne mam rodit. Ide mi to na nervy, ze stale cakajú do poslednej chvile. A ako pocuvam tak za posledny mesiac sa v LC stavaju dost cudne veci!!!!!!!!!!!!!!!

helka101
11. sep 2009

Toje fakt strašne.. ☹

Elissa myslí pozitívne a nemysli nato, že čo keby.... všetko dobre dopadne uvidíš!!!!!! 😉

helka101
11. sep 2009

Jááj ešte info.-- škôlka super.. teší sa na pani učitelku a idemekonečne do škôlky bez plaču.... aj zo škôlky.. skorej nam už nechce odcháádzať,našiel si tam motorku - odražadlo, tak vraj ibananom sa vozí 😀

henikav1
11. sep 2009

vidis helka, myslim, ze som ti spominala, ze mamicky placu dlhsie 😀 😀 😀
detom sa velmi rychlo zapaci s detickami a kopou novych hraciek
no teraz to caka moniku.. 😉

gergi7
11. sep 2009

monika, bolo to vcera v LC.
A aby toho vsetkeho nebolo dost, nechali ju vytrapit sa a porodit dietatko. nie ze by zvolili sekciu.
Elissa, ako ti pisala Helka, mysli len pozitivne.
No a co sa tyka Lc nemocnice, tak tam sa uz peknu dobu deju cudne veci a nie len za posledny mesiac.

Sofik, tak MM zohnal supr majstrov. ked boli ohliadnut sterechu, tak machrovali, ze do 5 dni ju mame. teraz su tomu uz 3 tyzden a este hotova niee je. treba podokladat este jeden pas, okolo manzartky. oni cakaju na klampiara, klampiar somre na nich, ze zle pozakladali a tak do kola. 🙄 🙄 🙄

sofik
autor
11. sep 2009

gergi tak to máte fakt super majstrov 😠

do lc nemocnice nepojdem ani za svet ked sa tam dejú takéto veci - ale to je asi v každom meste ☹

gergi7
11. sep 2009

sofik, je uplne jedno ci pojdes do Ba alebo do KE. vseda sa aj tak vzdy nieco zomelie. je vela pripadov, o ktorych sa na verejnosti mlci a mi nemame sancu sa o nich dozvediet 😔 .

pascalka
11. sep 2009

Caute kočky.
Tak Gergi Vam sa teda poštastilo s majstrami 🙄 ..tak to s tou kočkou je smutne..a tragicke 😔
len ku tej nemocnici netreba len lučensku odcudzovat to je všade..
Heli vidiš Minko je šikulka 😉
My sa mame fajn mame doma ocinka ,tak sme Katuške začali izbičku zveladovat ešte čakame na nabytok 😉
a inak Katka už riadne začina kecat s nami a tie hlašky stoja za to 😀
Elenka aj Vam sa krati doba nastupu do škôlky 😅 aj Monike..
Monika a pracuješ? Nicolas bude chodit vo Vidinej do škôlky?
Heni ako v praci?
Sofik a čo Sofinka ? som sa chcela spytat či sa už pyta na nočnik? kedy sa stahujete?
Maximiliana,Lubu? Roasha? ako sa mate? Mima a Ty s malym?
jaaaj a Sarica to sa napytam,lebo sme v kontakte aj ked sme sa už 2tyždne nevideli 😝
Tak pekny dnik všetkym 😉

henikav1
11. sep 2009

Prajem Vam krasny zaciatok vikendu

pascalka, fiha, ty si fakt nikoho nezabudla 😉

V praci sme mali blazinec cely tyzden, sama komplikacia a problemy, ale uz by sa to mohlo skludnit, som rada ze je konecne vikend, aj hrdlo ma pobolieva, nemam hlasivky ☹ to je tymi vecnymi zmenami pocasia, raz je horucava a raz chladno. Aj u vas je take blbe pocasie?

cez vikend sa chystam upiect skusobnu torticku, lebo o dva tyzdne ma Mike 9 rokov, tak si to vyskusam teraz v malom. O tie dva tyzdne to bude megadavka, pre 26 deti 😀 😀 😀

monika0123
11. sep 2009

no ja sa pomaly rozbieham v robote,nastastie nemam stanoveny pracovny cas a tak robim ako mi to vyhovuje.dnes sme boli v skolke a boli aj slzicky.nicolasovi sa nechcelo ist domov.v skolke sa pekne hral,citelky posluchal bol velmi dobry.dnes som tam bola aj ja a od pondelka bude sam.velmi sa mu tam paci.bude chodit tu vo vidinej.

gergi to je smutne. ☹

jarkas
11. sep 2009

ahojte.... 🙂

henikav1
11. sep 2009

no to je super Monika, Nikolasco je zlaty drobcek a hrdina, ale pocitaj s tym, ze este moze mat rano slabu chvilocku ked budes odchadzat zo skolky
kde budes pracovat?

ahoj jarkas

helka101
12. sep 2009

Ahojte...
No my hlasime chorobu.. od pondelka sme soplíkovali a tuto noc sa išiel maly dokašlať.. 😖 nasadili sme kvapky Hedelix a tak uvidíme či zaberu... 😒 už ma ta jeho imunita štve.. nonstop sme choríí.. ale fakt že nonstop.. 🙄

ak to neprejde do pondelka, tak nepôjde ani do škôlky.. a pôjdeme rovno ku dokyne.. 😒

Jarkas vitaj.. 😉 napíš nam dačo o sebe..
Henika tak to budete mať riadnu pááárty... 😉 pošli nam kus aj nam na sr.. 😀
Monika, maly je teda zlatuušik, istotne to zvladnete super... 🙂
Lucka - Gergi mala ti je už ako? Už ste fit???

Ja som malemu nasadil martankov ako vitamíny, kedže ovocie a zelenina je u nas tabu.. 🙄 bohatstvo to naše dieťa je ale rozmaznane... 😉 😉 😉

Tak pekny vííkend.. 😵

henikav1
12. sep 2009

krasne vikendove ranko 😵 vlastne uz doobedie,

dnes sme nejako dlho spali, bola som K O boli ma hrdlo a hlava ☹

helka veru skolka ma aj svoje nevyhody, hlavne na zaciatku su deticky este nezvyknute a stale choreju, podavaju si mikroby navzajom ☹ hadam bude drobcekovi lepsie do pondelka a vytvori si nejaku imunitu (inac vola sa ako moj muzicek)

gergi, aj ja som mala takych majstrov v Lucenci, vsetko vedeli, zapytali kopu penazi a teraz aby sme vsetko postupne prerabali. Ked boli teraz v lete tie vetry a burky, tak mi odtrhlo kus sklenej strechy nad terasou a ta strecha nema ani dva roky, este dobre, ze som nasla niekoho, co mi to pekne prerobil. Ale ja som tiez urobila chybu, ze som nestala nad nimi, len som poslala peniaze a spolahla som sa ze to bude dobre. Ked nieco prerabate, stale vsetko kontrolujte, lebo potom nieco vyreklamovat,to je katastrofa, zacnu sa zatajovat, dokonca tato firma co u nas prerabala zmizla z povrchu zemskeho, tak asi tak si mozem uplatnit reklamaciu, na lamparni 😀 😀 Inac Mike stale spomina Karinku, ze taku sestricku by chcel 😵

Ideme s malym na judo, potom na vas kuknem co ste popisali 😉

sofik
autor
12. sep 2009

Ahojte 🙂

Katka malá je už cez den bez plienky asi mesiac a dávame ju len na spanie v noci 😉 a malá rada sedí na nočníku už 😀

Heli takéto soplíkovanie bude teraz častejšie 😒 ale imunita sa musí nejako vybudovat 😉

helka101
12. sep 2009

Sofik my mame imunitu s prepááčením v riti 😒 vôbec žiadna... 🙄

sofik
autor
12. sep 2009

heli neboj to sa časom obnoví a bude zdravý ako repa 😉

čo robkáte? 😕

monika0123
12. sep 2009

heli vraj pomaha kozie mlieko na imunitu.mojmu kamosovi to fakt pomohlo.ako dieta bola viac chory ako zdravy a aj nemocnicu uz dobre poznal ale ked mu zacali davat kazdy den kozie mlieko tak sa mu tak napravila imunita ze teraz ani chripku nema v zime

helka101
13. sep 2009

Sofik už ma to štve, aj my je ho luto.. teraz kašle, bud ideme dnes na pohotovosť, alebo zajtra ku dokyne... do škôlky určite nepôjde... a už sa tam tak začal tešiť.. ale choreho ho tam nedam! 🙄

Mala ti je šikovnica, ked už takto na nočníku ste.. ale vraj dievčatká su v tomto šikovnejšie ako chlapčekovia.. 😉
Monika no neivem či sa neuchýýlime k tejto možnosti , len aby to aj nam zabralo...

Len mam obavu,že ked pôjdeme ku dokyne, tak nam nasadí ATB a tak sa mi zda , že praveže ich užívanie nam znižuje imunitu na minimuum.. 😠

monika0123
13. sep 2009

heli,za pokus to stoji ale nestaci mu davat to mlieko tyzden,mal by ho pit co najdlhsie,najlepsie keby ste nim uplne nahradili kravske,asi bude chvilu trvat kym si zvykne lebo chuti inak ako kravske ale to som uz z vela zdrojov pocula ze kozie mlieko robi zazraky.

helka101
13. sep 2009

No tak ved mne maly mlieko pije veeela, resp. kakavko.. ale tak hadam to nebude vadiť ked mu do toho kozieho kusok granka pridám 😉 dakujem za tip

monika0123
13. sep 2009

prajem vam skore uzravenie ktore bude trvat co najdlhsie 😉

monika0123
13. sep 2009

pomaly sa nam rozrasta rodinka.kuk album

pascalka
13. sep 2009

Monika tak mate krasny prirastok 😉
Heni tušim si ta nejaka chripka našla ☹ ..
Heli ako Vam je?
Janka dakujem,lebo už som sa bala,že sme velmi pozadu s cikanim na nočniku 🙄 ako dlho Vam to trvalo?

henikav1
13. sep 2009

pascalka, ani nie, uz mi je chvalabohu lepsie, trvalo to len dva dni.

Helka, co malicky? Uz je lepsie?

Dnes som robila malemu torticku, dala som ju do albumu 😉 futbalovu loptu 😵

helka101
13. sep 2009

Henika torta je nadherna a isto aj chutna.. chod recept ked budeš mať čas do IP... žeby som aj ja skusila môjmu malemu futbalistovi možno aj velkemu k narodkam. 😉

No nieje to lepšie Katka... kašleme stale, zajtra ideme ku dokyne.. uvidím čo povie.. 😔 ale budem volať do škôlky, že do stredy nenastupi a podla vyjadrenia doktorky možno aj do konca tyždna.. uvidím čo povie.. a chcem aby mu urobili testy na imunitu

henikav1
13. sep 2009

helka, to je taka rychla torta,len zdobenie dlho trva, cokoladovy korpus a bananova plnka s kolieskami bananov, poslem ti recept 😉

malemu bude urcite lepsie doma, ked je chorucky

helka101
13. sep 2009

noo jasne, ale pošli a hlavne nato zdobenie 😉

noo len ma to mrzí, lebo sa tam teší, aj dnes rano sa tam už pýýtal, ale tak zostaneme domka... a uvdíme ako nam bude 😅

henikav1
13. sep 2009

helka, aspon mu bude skolka velmi vzacna

poslala som ti recept 😀 vidis? neklamala som, rychlovka

no a zdobenie som ti poslala link, ja som si rozdelila ten potah na dve casti, jednu som nafarbila a vyrezavala som takym zubatym kolieskom tie 5 a 6 uholniky a po jednom ich tam lepila, to bola najvacsia babracka 😵

helka101
13. sep 2009

Noo som si ho kukla, fakt jednoduchy.. super urobím.. skusím

aj Elenka mi dala vlani super recpet, ale som dala radšej urobiť tortu, no nebola bohvieaka tak chcem tento rok skusiť sama.. 😉 ešte raz dakujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre