• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lučenec a okolie III

11. apríla 2017 
jasne, venuj sa drahemu, ja viem ako to chodi, ved ani ja nestiham na net, ked tu mam manzela
14. okt 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj lucencanky, najde sa tu nejaka maminka maleho babatka??
17. okt 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj borocka, takmer vsetky su maminy malych babatiek, teda okrem nas, my sme uz velky
17. okt 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no praveze co pozeram posledne prispevky tak su tu mamky uz vacsich deti, 2-3 rocnych...
17. okt 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Borocka a čo potrebuješ? ak vieme poradíme aj tie čo mame väčšie detičky :sweat_smile: :wink: ak ide o radu, .. :wink:
17. okt 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helka: o radu ani nie,aspon teda zatial. skor take poklebetenie o rovesnikoch. porovnanie, popytanie sa na detskych lekarov a zazitky z nemocky.....
17. okt 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
borocka tak to tu taká s tak malým nie je ani jedna, hádam lucia 19 :confused:
17. okt 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha.. no s takym malym je tu fakt len lucia 19, my ostatne mame už väčšíe, tri už mame škôlkarov a dalšie sa pridajú postupne.. :slight_smile:
18. okt 2009 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoda. lebo reisim vianocny darcek, ale tak mozno poradite..chceme kupit jedalensku stolicku, lenze v LC dva obchody s takymito vecami, takze nic moc vyber a manzel nechce kupovat cez net....takneporadite daku znacku?
a co choditka?? vraj z toho doktory nie su nadseni, ale tak nebudem stale chodit s malym za ruky....ved si pridem o chrbat.
18. okt 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Borocka my sme mali chodítko značky DEMA :wink: a boli sme sním spokojny. malo to aj hrací pultík tak sa maly aj kus zahral, ale zas.. som bola rada ked došli baterky.. :grinning: alebo som ich nebadane vybrala :sweat_smile: ale zas tam netravil až tolko času, to len občasne..
A stolička.. fu to ti neporadím, my sme mali tu klasicku drevenu, ale myslím že v BB sú isto nejake lepšie obchody a prečo nechce cez net? :confused: môj sa už nestara :grinning:
18. okt 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj barocka ja mam doma 1 a pol ročnu slečnu :wink:
Vlani na vianoce dostala odražadlo a magneticku tabulu od fischeru velmi fajn hračky, možem odporučit pri tom odražadle sa emmi naučila postavit aj chodit a magneticka tabula su knej velke magnetky a ked stlači paku tak padu ked buchne po nej tak tiež padnu a mala 7 meisacov ked to dostala :wink: pekne sa stým hra dodnes :wink: My sme nemali choditko ja som zdr, sestra a nie som toho zastancom ale osobna vec každeho :wink: , naša emma začala behat po 4roch a bola všade aj bez choditka, potom sa naučila postavit a behala pri stenacha po nabytku jasne že pridržiavat ju bolo treba ale dalo sa to pekne zvladnut :wink: ...a čo sa tyka jedalenskych soličiek mame od 4 mesiacov babydreams a sme spokojní velmi lahko sa udržuje ma milion poloh a je stabilna abezpečna...a moja skusenost s nakupovanim cez net skoro všetko lebo 2 obchody v lc su ubohe a za polske haraburdy pytaju nekrestanske peniaze na nete maš bohatý vybera obchodne podmienky rozne stači si vybrat čo tebe vyhovuje. My mame kočik z babetkova a ostatne veci všetky z mmb :wink: kus kuk ešte ani raz s ami nestalo že by nas niekto oklamal alebo žeby boli veci pokazene alebo nehdnotne všetko uplne ok prišlo :wink: nebat sa a do toho :wink:

nejak som sa rozkecla ale emmi už haja petino v praci akurat volal že prevažal 850g babo že bolo strašne drobnučke ale zlatunke...A ako sa mate baby??? Ja so školou už sa niečo aj učim aby som nebla tupa a zas za chvilu do ba na 2 tyždne fu sa mi to krati...
Ozaj mame 12 zubov, nika kolko vy??? :grinning: asi ste nas predbehli :wink:
katka a akos amate?? a sofik??? elenka ako mates?? pozdravujeme vasd pa a cmuk :wink:
18. okt 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
borocka my sme mali stoličku od Babypoint - Fabula a sme velmi spokojný s jej kúpou, je polohovatelná, umývatelná a má aj pultík ktorý sa odoberá, chodítko som mala po sestre Dema tiež fajn ked si chceš niečo porobit a tiež všetko nakupujem cez net - kočík, hračky, oblečenie atd....

máme sa fajn akurát nám dojde tatino koncom mesica na 10 dní tak sa vytešujeme :slight_smile:
19. okt 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej - dako to tu ozilo :sweat_smile: .

Borka,ja mam rocnu slecnu :wink:
mas pravdu, v Lc su len 2 obchody a nic moc. Ak mozem poradit, skus zaist do Devty. Ocova sesternica tam ma obchod. ma tam vsetko, co sa tyka textilu, kocikov, sedaciek a tak dalej. vie ti aj poobjednavat a obchod nie je vobec predrazeny. je to na zaciatku Detvy a vola sa Včela.

Lubu, mate co robit, ,kym nas dobehnete. Kaja ma uz 15 zubkov a 16 je uz na ceste. Cakam kedy vykukne :slight_smile: .

Sofik, s ocinom dojdete aj do LC? Budete aj u Vlada na chate?

Helka, aj my sme mali bezku s hracim pultikom. No kalamita - nikdy viac. islo mi to hore krkom :rolling_eyes:
19. okt 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gergi ved vravím, že som rychlo vybrala nebadane baterky... :grinning:
19. okt 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
gergi ožilo to tu :grinning:

určite pojdeme do Lc ale neviem či len nie na otočku po nejaké veci na zimu a tak :wink:

my máme vela hračiek čo hrajú - nočník, knihu s klavírom, odrážadlo ale už mi to tiež niekedy lezie pekne na nervy :unamused:
19. okt 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofik, konecne :grinning:
19. okt 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby čaute!!!! :dizzy_face:
Lubu,stav zubov:14 :wink:
Gergi,zaspávam nejako večer... :sweat_smile:
Dievčatá,ale ved nám tu otvorili nový detsky obchod Marquita :sunglasses: ...a výborný výber maju... :wink:
No čo kedy ideme do cukrárne :confused:
20. okt 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu ste sa tu rozkecali :dizzy_face:
Tak u nas pohoda: dietatko mi keca a už aj odvrava ,ale je snou zabava :grinning: mali sme sopliky ,ale už je to dobre sme stale vonku aj ked mrzneme ale Katke a Leuške to nevadi radi sa valaju po zemi :sweat_smile: chodime ,akože na prechadzku a s Nikou trenujeme beh... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Boročka myslim,že nakup cez net je pohoda aj my mame dobre skusenosti :wink:
Cukráren zrušili.. :frowning2:
Sofik a aj Vas uvidime?
20. okt 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Katka a malá už chodí na nočník? :confused:

do lc prídeme na jeden den tak netuším ale asi by sme to nestíhali lebo chceme aj dom popozerat že čo a ako poprerábat a tak......
21. okt 2009 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pascalka, ved sa ani necudujme, ze ju zrusili :sweat_smile:
sarica, nastav si vecer budil :grinning:
21. okt 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooo :confused:
23. okt 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobryyy vecer maminy :slight_smile:
no tak sa nam ojesenilo a opat sa tu budeme pravdepodobne stretavat castejsie...dufam :wink:
ja som bola cez leto dost zaneprazdnena a vzhladom na niake zmeny som vam vlastne ani nemala o com pisat... :sweat_smile:
mno v prvom rade gratulation seckym doteraz meninovym a narodeninovym cloviecikom z tejto temicky a detickom obrovske BO :dizzy_face:
taktiez vitam nove clenky,... :confused: :wink:
a co sa tyka mna cez leto som presla vsetkym...stresom,pracou,relaxom aj vegetom...momentalne som na tom asi tak,ze cakam na vysledky z martina...prve po tej masochistickej liecbe co som absolvovala pred pol rokom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ...ale bez ohladu na vysledok som sa rozhodla zacat so snazenim,taze opat oficialna snazilka a dufam tentokrat uspesna od zaciatku po ...dalsi "zaciatok" xi ...porod :sweat_smile: :dizzy_face: ....,takze drzte palcoke...a obcas zareagujte na neaku tu z mojich pre vas uz primityvnych otazok typu....odkedy vas boleli prsia,odkedy ste zvaracali,....atd. :grinning: :rolling_eyes:
...mno ale zas ni tak zhurta...secko ostava na prirode a ked panbosko da tak bude......ale nenahnevam sa ak da...hned....a aj dve...xixi :sweat_smile: :grinning:
...ozaj stretavate sa ete???
23. okt 2009 o 21:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ozaj zabudla som podotknuuut....ktora sa pridaaa? :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. okt 2009 o 21:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra mame v halici pivny fesival....dojdite :wink:
23. okt 2009 o 21:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pokukala som fotecky deticky su krajsie a krajsie....a mamicky starsie a starsie...xixixi :grinning: ...nie naozaj,praveze vas to materstvo omladzuje :wink: ...mno nemam na vyber :sweat_smile:
...katusky vy ste tu nenechali ani jednu fotocku???....secko ste na facebook preniesli??? :confused:
23. okt 2009 o 21:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maruš,gratulujem k snažilkovaniu a držím palce :wink:
23. okt 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kujeeen :wink:
24. okt 2009 o 00:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marči aj my sa tešíme z vašho rozhodnutia :wink: držíme palčeky... :wink: aby všetko dopadlo tak ako maa.. :wink: :dizzy_face:
A my sa nepridáávame :rolling_eyes: :grinning: stačí mi ten poklad čo mám zatial doma.. :sunglasses:
24. okt 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruš, som vedela, že keď Ťa spucujem, tak sa tuobjavíš :grinning: :grinning: :grinning: nabudúce prídeme a dlhšie :wink:
24. okt 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

Marus, super sprava :slight_smile: . Prajem Ti, aby vyslo na 1 :wink:
24. okt 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok