Lučenec a okolie III

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂
henikav1
14. okt 2009
jasne, venuj sa drahemu, ja viem ako to chodi, ved ani ja nestiham na net, ked tu mam manzela
borocka
17. okt 2009
Ahoj lucencanky, najde sa tu nejaka maminka maleho babatka??
henikav1
17. okt 2009
ahoj borocka, takmer vsetky su maminy malych babatiek, teda okrem nas, my sme uz velky
borocka
17. okt 2009
no praveze co pozeram posledne prispevky tak su tu mamky uz vacsich deti, 2-3 rocnych...
helka101
17. okt 2009
Borocka a čo potrebuješ? ak vieme poradíme aj tie čo mame väčšie detičky :-N 😉 ak ide o radu, .. 😉
borocka
17. okt 2009
helka: o radu ani nie,aspon teda zatial. skor take poklebetenie o rovesnikoch. porovnanie, popytanie sa na detskych lekarov a zazitky z nemocky.....
sofikautor
17. okt 2009
borocka tak to tu taká s tak malým nie je ani jedna, hádam lucia 19 =-)
helka101
18. okt 2009
Aha.. no s takym malym je tu fakt len lucia 19, my ostatne mame už väčšíe, tri už mame škôlkarov a dalšie sa pridajú postupne.. 🙂
borocka
18. okt 2009
skoda. lebo reisim vianocny darcek, ale tak mozno poradite..chceme kupit jedalensku stolicku, lenze v LC dva obchody s takymito vecami, takze nic moc vyber a manzel nechce kupovat cez net....takneporadite daku znacku?
a co choditka?? vraj z toho doktory nie su nadseni, ale tak nebudem stale chodit s malym za ruky....ved si pridem o chrbat.
helka101
18. okt 2009
Borocka my sme mali chodítko značky DEMA 😉 a boli sme sním spokojny. malo to aj hrací pultík tak sa maly aj kus zahral, ale zas.. som bola rada ked došli baterky.. 😃 alebo som ich nebadane vybrala :-N ale zas tam netravil až tolko času, to len občasne..
A stolička.. fu to ti neporadím, my sme mali tu klasicku drevenu, ale myslím že v BB sú isto nejake lepšie obchody a prečo nechce cez net? =-) môj sa už nestara 😃
lubu
18. okt 2009
Ahoj barocka ja mam doma 1 a pol ročnu slečnu 😉
Vlani na vianoce dostala odražadlo a magneticku tabulu od fischeru velmi fajn hračky, možem odporučit pri tom odražadle sa emmi naučila postavit aj chodit a magneticka tabula su knej velke magnetky a ked stlači paku tak padu ked buchne po nej tak tiež padnu a mala 7 meisacov ked to dostala 😉 pekne sa stým hra dodnes 😉 My sme nemali choditko ja som zdr, sestra a nie som toho zastancom ale osobna vec každeho 😉 , naša emma začala behat po 4roch a bola všade aj bez choditka, potom sa naučila postavit a behala pri stenacha po nabytku jasne že pridržiavat ju bolo treba ale dalo sa to pekne zvladnut 😉 ...a čo sa tyka jedalenskych soličiek mame od 4 mesiacov babydreams a sme spokojní velmi lahko sa udržuje ma milion poloh a je stabilna abezpečna...a moja skusenost s nakupovanim cez net skoro všetko lebo 2 obchody v lc su ubohe a za polske haraburdy pytaju nekrestanske peniaze na nete maš bohatý vybera obchodne podmienky rozne stači si vybrat čo tebe vyhovuje. My mame kočik z babetkova a ostatne veci všetky z mmb 😉 kus kuk ešte ani raz s ami nestalo že by nas niekto oklamal alebo žeby boli veci pokazene alebo nehdnotne všetko uplne ok prišlo 😉 nebat sa a do toho 😉

nejak som sa rozkecla ale emmi už haja petino v praci akurat volal že prevažal 850g babo že bolo strašne drobnučke ale zlatunke...A ako sa mate baby??? Ja so školou už sa niečo aj učim aby som nebla tupa a zas za chvilu do ba na 2 tyždne fu sa mi to krati...
Ozaj mame 12 zubov, nika kolko vy??? 😃 asi ste nas predbehli 😉
katka a akos amate?? a sofik??? elenka ako mates?? pozdravujeme vasd pa a cmuk 😉
sofikautor
19. okt 2009
borocka my sme mali stoličku od Babypoint - Fabula a sme velmi spokojný s jej kúpou, je polohovatelná, umývatelná a má aj pultík ktorý sa odoberá, chodítko som mala po sestre Dema tiež fajn ked si chceš niečo porobit a tiež všetko nakupujem cez net - kočík, hračky, oblečenie atd....

máme sa fajn akurát nám dojde tatino koncom mesica na 10 dní tak sa vytešujeme 🙂
gergi7
19. okt 2009
Jej - dako to tu ozilo :-N .

Borka,ja mam rocnu slecnu 😉
mas pravdu, v Lc su len 2 obchody a nic moc. Ak mozem poradit, skus zaist do Devty. Ocova sesternica tam ma obchod. ma tam vsetko, co sa tyka textilu, kocikov, sedaciek a tak dalej. vie ti aj poobjednavat a obchod nie je vobec predrazeny. je to na zaciatku Detvy a vola sa Včela.

Lubu, mate co robit, ,kym nas dobehnete. Kaja ma uz 15 zubkov a 16 je uz na ceste. Cakam kedy vykukne 🙂 .

Sofik, s ocinom dojdete aj do LC? Budete aj u Vlada na chate?

Helka, aj my sme mali bezku s hracim pultikom. No kalamita - nikdy viac. islo mi to hore krkom 8-(
helka101
19. okt 2009
Gergi ved vravím, že som rychlo vybrala nebadane baterky... 😃
sofikautor
19. okt 2009
gergi ožilo to tu 😃

určite pojdeme do Lc ale neviem či len nie na otočku po nejaké veci na zimu a tak 😉

my máme vela hračiek čo hrajú - nočník, knihu s klavírom, odrážadlo ale už mi to tiež niekedy lezie pekne na nervy :-|
gergi7
19. okt 2009
sofik, konecne 😃
sarica
20. okt 2009
Baby čaute!!!! x-)
Lubu,stav zubov:14 😉
Gergi,zaspávam nejako večer... :-N
Dievčatá,ale ved nám tu otvorili nový detsky obchod Marquita 😎 ...a výborný výber maju... 😉
No čo kedy ideme do cukrárne =-)
pascalka
20. okt 2009
fuuu ste sa tu rozkecali x-)
Tak u nas pohoda: dietatko mi keca a už aj odvrava ,ale je snou zabava 😃 mali sme sopliky ,ale už je to dobre sme stale vonku aj ked mrzneme ale Katke a Leuške to nevadi radi sa valaju po zemi :-N chodime ,akože na prechadzku a s Nikou trenujeme beh... :-p
Boročka myslim,že nakup cez net je pohoda aj my mame dobre skusenosti 😉
Cukráren zrušili.. 😞
Sofik a aj Vas uvidime?
sofikautor
21. okt 2009
Katka a malá už chodí na nočník? =-)

do lc prídeme na jeden den tak netuším ale asi by sme to nestíhali lebo chceme aj dom popozerat že čo a ako poprerábat a tak......
gergi7
21. okt 2009
pascalka, ved sa ani necudujme, ze ju zrusili :-N
sarica, nastav si vecer budil 😃
sarica
23. okt 2009
halooooooooo =-)
marcaradko
23. okt 2009
dobryyy vecer maminy 🙂
no tak sa nam ojesenilo a opat sa tu budeme pravdepodobne stretavat castejsie...dufam 😉
ja som bola cez leto dost zaneprazdnena a vzhladom na niake zmeny som vam vlastne ani nemala o com pisat... :-N
mno v prvom rade gratulation seckym doteraz meninovym a narodeninovym cloviecikom z tejto temicky a detickom obrovske BO x-)
taktiez vitam nove clenky,... =-) 😉
a co sa tyka mna cez leto som presla vsetkym...stresom,pracou,relaxom aj vegetom...momentalne som na tom asi tak,ze cakam na vysledky z martina...prve po tej masochistickej liecbe co som absolvovala pred pol rokom :-p :-N ...ale bez ohladu na vysledok som sa rozhodla zacat so snazenim,taze opat oficialna snazilka a dufam tentokrat uspesna od zaciatku po ...dalsi "zaciatok" xi ...porod :-N x-) ....,takze drzte palcoke...a obcas zareagujte na neaku tu z mojich pre vas uz primityvnych otazok typu....odkedy vas boleli prsia,odkedy ste zvaracali,....atd. 😃 8-(
...mno ale zas ni tak zhurta...secko ostava na prirode a ked panbosko da tak bude......ale nenahnevam sa ak da...hned....a aj dve...xixi :-N 😃
...ozaj stretavate sa ete???
marcaradko
23. okt 2009
...ozaj zabudla som podotknuuut....ktora sa pridaaa? =-) :-N 😃 😃 😃 :-p
marcaradko
23. okt 2009
zajtra mame v halici pivny fesival....dojdite 😉
marcaradko
23. okt 2009
pokukala som fotecky deticky su krajsie a krajsie....a mamicky starsie a starsie...xixixi 😃 ...nie naozaj,praveze vas to materstvo omladzuje 😉 ...mno nemam na vyber :-N
...katusky vy ste tu nenechali ani jednu fotocku???....secko ste na facebook preniesli??? =-)
sarica
23. okt 2009
Maruš,gratulujem k snažilkovaniu a držím palce 😉
marcaradko
23. okt 2009
kujeeen 😉
helka101
24. okt 2009
Marči aj my sa tešíme z vašho rozhodnutia 😉 držíme palčeky... 😉 aby všetko dopadlo tak ako maa.. 😉 x-)
A my sa nepridáávame 8-( 😃 stačí mi ten poklad čo mám zatial doma.. 😎
monika0123
24. okt 2009
maruš, som vedela, že keď Ťa spucujem, tak sa tuobjavíš 😃 😃 😃 nabudúce prídeme a dlhšie 😉
gergi7
24. okt 2009
ahojte 😉

Marus, super sprava 🙂 . Prajem Ti, aby vyslo na 1 😉