Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

sofik
autor
23. apr 2010

zuzulask a to ako že si stratila hlas? 😕 tolko kričíš 😀

sarica tak to máš pravdu že sa ochladilo ☹ dúfam že víkend bude teplejší 🙂

my ideme v utorok alebo v stredu do lc tak potom možme dat stretko 😉 rada by som vás videla po roku 🙂

mirka099
23. apr 2010

ahojte... my sme dnes boli u dr. Zacharovej... maly ma zas hnisavu anginu..uz druhy den nonstop horucky ☹ berieme atb tak snad sa to uz neskomplikuje,,
mali uz vase deticky hnisavu anginu? lebo my sme ju uz mali v decembri, a je to tu zas... pocula som ze sa to casto vracia, cize sa asi mame na co tesit ☹

a ozaj vraj su teraz po skolkach rozsirene ovcie kiahne... 😖

zuzulask
23. apr 2010

my sme mali ovčie kiahne....Tamarka 26.12 a Miško 2 t. na to...takže my to máme už za sebou....

mirka099
25. apr 2010

ahojte baby, asi ste vsetky po vonku roztratene, vsak? ani sa necudujem ved je tak krasne 🙂 my sme doma, kubko uz sice nema teploty, ale berie atb... poobede sa mozno pojdeme na chvilku prejst.. 😎

zuzulask ako si na tom s hlasom? 😅

lindush
25. apr 2010

Ahojte babulky ..

mirka,aj my sme chori ☹( vcera v noci sme mali teploty,sme mysleli,ze so zubkov,ale ked to ani cez den neprestavalo a vystupili na 38,6 isli sme na pohotovost a dobre ze sme isli..
Maly ma v hrdielku nejaku infekcii,zapal uska a k tomu sa mu tlacia naraz 2 horne jednotky,tak bojujeme doma...v noci mal zimnicu,kazdu hodinku bol hore... ☹

Tak drzim palceky,aby ste boli cim skor ok,my tiez budeme dneska a aj zajtra urcite doma..
papa

mirka099
25. apr 2010

lindush ☹ jeee tak pozehnane sa to na as navalilo, to je mi luto ☹ ale dobre ze ste sli na pohotovost a necakali do pondelka..do vtedy mu uz zacnu zaberat lieky...a ktovie ako by sa to zvrhlo za ten jeden den..
inac my sme skoro pri kazdom zube mali nejaku virozu... dokina mi vravela ze ked sa tlacia zuby, deticky maju vtedy oslabenu imunitu a lahko nieso schytaju... 😖 ..ja si niekedy u doktorky pripadam ako v potravinach - chodievam tam totiz rovnako casto
😖

Danielkovi prajem skore uzdravenie a davaj priebezne vediet ako sa mate
😉

lindush
25. apr 2010

Dakujem Mirka,

presne to iste nam povedala pani dr.na pohotovosti,ze kvoli zubkom ma oslabenu imunitu a staci,ze si da nieco do pusy a infekciu ma hned....tak nam dali antibotika a aj kvapky do uska....

inak aj my chodime k Mudr.Zacharovej 🙂

to je smola,ze taketo male deticky nam este nevedia povedat,co im je,vecer mi bolo az do placu,ako mal tu zimnicu.pichli mu aj injekciu proti krcom,lebo mu stupala teplota nad 39... ☹

tak aj vam zelame skore uzdravenie a dufame,ze aj my budeme coskoro ok

krasny zbytok nedele vsetkym..

mirka099
25. apr 2010

Lindush mam s tym tiez vlastnu skusenost..v decembri ked mal maly tiez anginu, takisto sme utekali cez vikend na pohotovost... maly nenormalne plakal, dostal tiez nejaku inekciu proti krcom, dalsiu na znizenie teploty +1. davku antibiotika... booze plakala som asi viac ako on, bolo to strasne... len aby ti nasi certici boli zdraví, vždy si to hovorím, najma vtedy ked sa nezmesti do kože a idú mi z neho nervy rupnúť 😅 😀 😀 😀

helka101
26. apr 2010

Ahojte babulky 😉
my je luto že mate chorých drobčekov, ale presne viem ako sa citite..maly nam je vraj silny alergik, tak zachvaty kašla su u nas dennodenne a verte, že som mala taku slabu chvilinku, že si eviem predstaviť, ako zvladnem drobca a novorodeniatko ked to takto pôjde dalej 😔 ked dostane ten zachvat, tak vlastne kašle akokeby ho šlo zadusiť a ja mu vôbec neviem pomôcť..len musíme počkať dokym sa ten alergen nejako vstrebe a kašel ustupi.. liekov mame doma viacej ako v lekarni hadam 🙄
Linduš je fajn že ste zašli na pohotovosť, ked bol maly menší,tak my sme tam chodili tiež ako do obchodu a ku detskej ani nehovorím, ale radšej ísť ako potom lutovať že sme nešli 😉 ved nato ta pohotovosť predsa je 😎

Dnes ideme do škôlky, ja idem do poradne a do Socialnej niečo vybaviť.. a potom domkou variť.. včera sme boli na grilovačke tak nič doma nemam 😠
Prajeme vam krasny slnečný dník a nech sa skoro drobci uzdravia 😉

sofik
autor
26. apr 2010

Krásne slnečné ránko 🙂

Suprový slnečný víkendík za nami 😉 dúfam že takéto počasie už bude častejšie 🙂

Aj my sme mali pred týždnom nejaký vírus, z ničoho nič teplota 38,5 bez príznakov - ani kašel, ani soplíky proste nič a ako prišiel tak aj pominul behom dna 😉

Nech sa vám detičky rýchlo uzdravia lebo je to za trest byt v takom krásnom počasí zavretý doma 😒

zuzulask
26. apr 2010

Ahojte, my sme boli cez víkend preč...svokra, naši...krásne počasie, manžel má aj tento týždeň dovolenku, tak už odišiel z Michalkom na Maškovú píliť drevo...mám pokoj , poriadim si a hlavne mám hlasový kľud...už je mi lepšie...ale aj tak mám hrubý hlas.......

Prajem vám všetkým skoré uzdravenie.....

pascalka
26. apr 2010

heh ste sa rozbehli ja nestiham čitat 😝 😝 😝
my sme boli na tyžden u sestier a teraz sa neviem zmestit do kože taaak nam bolo super 😀
lindush fuuu tak bojujete ja som rda,že už mame take trable so zubami za sebou 😉 pred rokom sme si to preskakali 😔
Zuzka kde davaš maleho do škôlky? nam ešte nič neprišlo ☹ ..ale ja ani nechcem od septembra.
Mima na tebe som sa zarehotala 😀 a ja som tiež kojila a priberala som 😠 a priberam stale 😠 ale chce to len jedno.. nejest 🙄
tak pekny slnečny den všetkym dnes uvidim Saricu dufam a sHelkou som už mala tu čest dnes 😀 a zvyšok kedy stretko v parku?

zuzulask
26. apr 2010

Tamarka chodí na Rúbanisko I tak sme tam dali aj Michalka...nebudem predsa lietať po dvoch škôlkách...to som povedala aj riaditeľke keď som tam dávala prihlášku, že ak mi ho nezoberú , beriem aj Tamarku a dám ich do spoločnej , už vlani som dávala prihlášku a teraz sme len obnovovali potvrdenie pri doktorke ....máme rozhodnutie od septembra je tam.... 😀

gergi7
26. apr 2010

Ahojte 😉
My mame za dnes za sebou prvu poradnu v nemocnici . Hm, citila som sa tam ako nejaky unikat. bola som tam sama biela 🙄
Maly ma cez 3 kilecka, takze sa zas mozem tesit na ma maxi dieta 😀
My sme sa vcera vybrali s malou do parku. to nebolo normalne, co tam bolo ludiiiiiiiiiii 😕

mirka099
26. apr 2010

Ahojte, gergi prave pre to sme my boli vcera v tej prednej casti parku..maly tam zbieral drievka, hladal chrobaky, prebavil sa takto skoro 2 hodky..a my sme spokojne s muzikom sedeli na lavicke... 😎

lindush
26. apr 2010

caute baby,

tak hlasim,,ze u nas sa ocividne polepsilo,od vecera sme nemali nad 37 ,aj noc bola ok,tak dufam,ze najhorsie je za nami....
zajtra neviete niektora ako ordinuje Mudr.Zacharova?Chceme sa ist ukazat,ci nam uz zabrali atb,od soboty berieme..
Mirka,tak vy ste uz ok?

helka,to ti verim,ze mas obavy,ked mas synceka alergika a teraz budes mat este aj babenko,cize uz drobcekov dvoch...ale zase na druhej strane,ma to aj vela pozitiv,nebudes mat velky vekovy rozdiel medzi nimi,to je super podla mna,budu drzat spolu 😉 ja som na maleho strasne citliva,hned sa vyplasim pri zdraav.problemoch,este ze mm ma vzdy drzi pri zemi a ukludni ma,musim sa to naucit,tak sa nebat..

My sme v parku neboli od min.tyzdna,cakam,kym nam dokyna potvrdi,ze uz moze ist Danielko von...

gergi,tebe sa to uz blizi 😉

gergi7
26. apr 2010

mirka, to tam fakt nebolo normalne 😀 Mala som chut na colu, ale ked som zbadala ten naval, hned ma presla 😅
Tiez sme sedeli hodnu chvilu na zaciatku 😉

lindush, juuuj blizi, blizi..... len mne to stale nejak nedochadza 😀

No a najviac ma mrzi, ze sa nestihneme prestahovat 😢 .... Ja som tomu uz prestala aj verit........... 😔

mirka099
26. apr 2010

Lindush, ja takisto akurát rozmýšlam ako zajtra ordinuje Zacharová 😅 kubko je uz ok, ale kázala nám po vybratí atb prisť na kontrolu...
gergi a este nieje otvorený vonkajší výčap?? 😕 to kedy chcú otvoriť? a pizzu už robia?? lebo ak áno zajtra naklusám na ňu 😀

mirka099
26. apr 2010

gergi akosi som vypadla z obrazu..zas 😖 😅 kde sa mate stahovat??? 😕

gergi7
27. apr 2010

mirka, tak to ti povedat neviem povedat, ale lsedenia vo vnutri boli plneeeeeeeeee. radsej sme tam ani nesli 😅
A neboj sa nevypadla si z obrazu..... 😀 Uz vlani sme kupili dom a nie a nie sa tam nastahovat 🙄 . MM je totiz straaaasne aktivny.................

zuzulask
27. apr 2010

Zacharová robí v stredu celý deň , do obedu chorých a po obede tuším od 11:30 poradňu......len v utorky robí po obede.....síce niekedy aj doobedu, ale to takých čo si volá sama na preventívne prehliadky....

zuzulask
27. apr 2010

aha...teraz som si všimla že si to písala včera...teda pondelok...takže ups....pozde píšem.... 😀 😀 😀

lindush
27. apr 2010

Baby tak neuverite,co sa dnes stalo,normalne ze mam den blbec...

akoze zacalo to hned rano,mame tv cez satelit a bol nejaky vypadok ci co,takze cely den nam nesli programy,ja s malym doma,lebo vsak je chory,akoze super..

dalej ,mm isiel dnes do Novych Zamkov pre auto,vyhliadli sme si tam take zanovne volvo v bazare,taky dzip,proste rodinne,ma to velky kufor,take niec potrebujeme....vyplatil ho,presiel asi 50km a posralo sa,odislo cele turbo...tak hop naspet do Zamkov,nastastie mu slubili,ze to do pondelka opravia,no ale dosiel teda bez auta..

a bonbonik,dosiel balik,co som malemu objednavala take odrazadlo cez mimibazar a chybal v baliku jeden diel,taka vodiaca tyc,tak mzem reklamovat...

akoze bojim sa dnes este nieco robit,tak idem asi spat 😀

vsetkym vam zelam krasny a pohodovy vecer 😉 a zuzu..dik za info 😉

zuzulask
27. apr 2010

deň blbec...fakt...

pascalka
29. apr 2010

Leuške všetko naj k dnešnym meninam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵

lindush
30. apr 2010

babyyyyy kde ste?

zuzulask
30. apr 2010

ja som bola v parku....mali sme stretnutie , lebo prišla kamoška z Kanady, tak som tam na chvílu k nim zbehla....ak ste tam videli sedieť niekoho v pásikavom zelenom pletenom roláku tak to som bola ja....ešte stále mi to neprešlo a, ale zliezlo mi to na priedušky a mám hrozný kašel.....

pascalka
2. máj 2010

heh všetci vonku 😀 nikto tu ani neklikol pismenkom 😎

zuzulask
2. máj 2010

my sme klasika preč...ale už sme doma....zajtra idem k doktorke...vôbec mi to neprechádza..... 😖 😖 😖

lindush
3. máj 2010

ahojte,

no aj v LC bolo cez vikend pekne pocasie?My sme boli na vikend v Ba u mojej rodiny,boli sme pozriet to nabrezie ako je postavena ta Eurovea,poviem vam,ze pre maminky s detmi je to super,vela zelene,ihriska,voda,fakt super to vyzera,sa mi tam velmi pacilo...no a pozdlz celej promenady su kaviarne a restiky,vyzera to ako niekde na zapade...

my uz sme ako-tak zdravy,sice uska mame stale zapalene,v stredu mame ist na kontrolu,ale aspon atb sme uz dobrali...
no ok,idem nieco porobit,tak sa ohlaaaaaste konecne

papa zatim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre