Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

henikav
22. máj 2010

sofik, dakujem, ja som si ho uz tiez nasla, len som nestihla napisat, lebo som bola do vecera na prednaske. teraz este dokoncujem ulohy na zajtra a obcas sa hram s kuchynkou, lebo aj my budeme potrebovat novu kuchynu. Zhodli sme sa totiz jednohlasne, ze ta stara bude dobre horiet v kozube 😀 😀 😀 A tiez budeme potrebovat nieco taketo do U.

sofik
autor
23. máj 2010

Ahojte 🙂

konečne krásny teplý slnečný letný dník za nami, dúfam že to už len takto bude 🙂

v utorok cestujem do Prahy povybavovat veci a postretávat sa so známymi 😉 bez malej tak som zvedavá ako to bezo mna zvládne, pretože v noci ešte nebola takto 🙂

rebeka, heni ten program je super, akurát mám pripravený aj program na projektovanie kúpelne, tiež sa teším ako si ju naprojektujem 😉

gergi už porodila? 😕

mirka099
23. máj 2010

Ahojte, ja som zas nestíhala net, konečne je pekne pocasie, tak behame po vonku. Dnes sme boli na Šomoške, strašne je tam krásne.. Malý sa vybehal na roooky dopredu 😀 Potom sme skočili na halušky na salaš Kurtáň..Ak nepoznáte odporúčam, neskutočne fajne halušky a plny tanier, ledva sme zjedli 😵
Inac Kubk je už od plienok odnaučený úplne, plienočku máva len na spanie.
Predvčerom moj chudacik spadol z parku zo šmýkačky, rovno na celo, bol to velmi skaredý pad. Utekali sme na pohotovosť, ale naštastie podla rontgenu bolo vsetko ok... baby neprehanam, mal hrcu velku ake vajce... ☹ ja neviem to moje dieta furt pada len na hlavu ☹
idem si vas prečitať teda 😉

zuzulask
24. máj 2010

MY sme boli v sobotu v Banskej Štiavnici...počasie bolo krásne a deti sa tam vybehali.... 😎

rebeka25
24. máj 2010

Sofik no v nasej miniaturnej kupelke by som toho vela nenavymyslala, ale bol by super taky program s detkymi izbami.

danabel
24. máj 2010

Ahojte môžem sa pridať do rozbehnutej témy? Postrádam tu marcaradko - chodíme spolu cvičiť a ako čítam, tak sa tu už dlho neukázala.

zuzulask
24. máj 2010

samozrejme že môžeš......

gergi je už asi v nemocnici.....podľa toho čo písala 🙂

sofik
autor
24. máj 2010

rebeka sú programy aj na projektovanie izieb 🙂

gergi už porodila ale kedy to neviem 😉

helka101
24. máj 2010

Ahojte, nejako sa nam to tu zase rozrasta.. vitajte 😵

gergi už porodila v piatok, maly je strašne krasnučky 😵 😵 😵 😵 😵 dnes som ho videla.. by som ho zjedla.. taky bol podareny 😉

mtsl
24. máj 2010

wow, blahoželáme

sofik
autor
24. máj 2010

tak to gratulujeme k malému 😵

zuzulask
24. máj 2010

gratulujem aj ja ..... 🙂 😵

pascalka
24. máj 2010

aj my gratulujeme 😵

mirka099
24. máj 2010

jeej gergi pripajam sa ku gratulaciam 😵

mirka099
24. máj 2010

pacsalka na fotkach vidim,že mala Katarinka stoji pri velkej posteli...ona tam uz spava? lebo aj ja budem musiet Jakubka naucit spavat vo velkej postielke 😅 postielku budeme potrebovat 😵
a aj ostatne baby, kedy a ako ste presli z postielky na postel? 😕

danabel
24. máj 2010

Ďakujem za privítanie, chcem sa spýtať či ste si niektorá dávala robiť v Zlatej uličke 4D -sono. Nie som si istá kvalitou, niekto to chváli, že videli ešte aj na koho sa bábo podobá a niekto,že je to menej kvalitné sono.
Ja vám zatiaľ ohľadom postielok neporadím 🙂 , radšej sa nechám do budúcna inšpirovať .

danabel
24. máj 2010

A ešte aj ja sa pripájam ku gratulácii, rada by som to už aj ja mala za sebou a mohla sa celé leto prechádzať s kočíkom, pôvodne sme aj my plánovali júnové bábo...

helka101
25. máj 2010

Danabel ahoj... aj my sme planovali mať majove babo... ale nevydalo.. dufame teda, že bude septembrove a nepretiahneme to do oktoobra 😕 malemu sa nechcelo ísť vonku, tak dufam, že pri druhom to bude ine..lebo zatial je cele tehu uplneine aio pri Minovi 😅

Nato sono sa idem aj ja objednaťk teraz vo štvrtok ked idem do poradne.. stojí to strašne prachy, tak dufam, že bude kvalitne a čo to uvidime, mne ide hlavne o to , aby mi na isto potvrdil , že je to kočka.. aj ked na 80% to mame, ale ja mam rada, slovíčko isto .. 😀
ku komu chodíš ku gynekologovi?

sofik
autor
25. máj 2010

heli ked ti to doktor už na 80% potvrdil tak to určite bude dievčatko 🙂

ja by som chcela tiež jarné bábo, nechela by som byt tehu v lete v tých horúčavách 😖

dnes je pekne od rána a ja večer cestujem do Prahy - tak sa mi nechce ked si predstavím 9 hodín v buse 😒 prídem vo štvrtok unavená ako pes 😉

helka101
25. máj 2010

No Janka, všetci mi vravia, že sa touž zmeniť nemôže, ale ja to chcem vedieť na isto 😀 ešte si to rozmyslim, ale aj tak som rozhodnuta skoro, že pôjdem aj ked mm nieje nadšeny... že sme to nemali pri malom a načo presvecovať zbytočne babo

Noo tak čo by si bola unavena, praveže si to vychutnaj kusok bez malej, niečo pokup, vybav čo potrebuješ 😎 ideš tam za nejakou kamoškou?

sofik
autor
25. máj 2010

heji je to dost drahé a čo som počula že nie všade je pekný kvalitný záznam 😉

idem tam hlavne povybavovat všetky veci okolo účtu, zdravotnej poistovne, sociálky a tak a samozrejme sa chcem stretnúť s čo najviac známymi 🙂 a samozrejme aj nejaké velké nákupné centrum obehat 😀

sofik
autor
25. máj 2010

ja to bez malej zvládnem ale ona či bezo mna vydrží 🙂 už týžden ju pripravujem na to že bude spat s babkou ale ked jej donesiem cukríky tak je spokojná 😉

danabel
25. máj 2010

Helka, chodím ku Križovi a presne vo štvrtok idem ráno zaniesť moč sestričke - liečim si streptokoka ☹
Ja mám termín síce september, ale brala by som aj august, neviem ako to pôjde, známe mi hovorili, že v lete sa vraj bábätká skôr ponáhľajú von...uvidíme... ja to ešte nemám s čím porovnávať 🙂
A s tým pohlavím bába je to u nás tak, že nám nepovedal naposledy nič, lebo že malo jánošíkovsky prekrížené nožičky - sestra mi tvrdí (má tri deti - chlapca a dvojičky párik), že u nej sa chlapci hneď ukázali, len baba bola dokonca neistá - hanbila sa ukázať 🙂 🙂 No a ja mám od začiatku pocit, že to bude babuľa, tak aj preto chcem ísť na to 4D-čko, len stále ma niekto odradí, čo sa týka kvality.

lubu
25. máj 2010

Ahojte kočky......

Gergi srdečne gratulujem 😵

No my ideme za chvilu u zubarke som zvedava ako to dopadne či korimka otvorí usta 😀 ale mam pocit že nie 😝

Čo sa tyka toho sona my sme boli na 3D vtedy ešte nebolo 4D ale bol to super zažitok....a križo povedal že z toho vojna nebude takže sme ´vedeli že to je baba pekne jej bolo vidiet šušulku 😀
NO to ako bude vidiet babo na sone zaleži od toho ako je uložene, napr naše dieta spalo a tavrou bolo nacapene o stenu maternice takže bola len polak vidiet a potom je doležite kolko je plodovej vody...ale o ako sa mala škerila a videli sme to na obrazovke je krasny zažitok..odporučama čo sa tyka pristroja ktorý maju je na super urovni🙂))

tak vas pozdravujem všetky tehulky aj maminky papa 😉

zuzulask
25. máj 2010

mne spala Tamarka na veľkej posteli už aj cez noc keď ešte nemala dva roky a Michal tiež....nedávali sme žiadne zábrany ani nič podobné.....najskôr cez obed spávali na manželskej posteli a potom postupne v noci na veľkých.....podložila som im veľký vankúš na kraji takým vyšším vankúšom a na zem som dala veľké vankúše od sedačky z obývačky, pár krát cupli na zem na vankúše ale potom sa to naučili, nechcela som žiadne zábrany......

Tamarka totiž nemala ešte ani dva roky keď sa narodil Michal a dve postieľky v byte som nechcela mať a ani kupovať.....tak chcela nechcela, musela...

danabel.....nevolá sa ti sestra Janka a deti Oliver, Alex a Olívia?????? Ja som im potom suseda ......na 8. posch. 😀 😀 😀

danabel
25. máj 2010

Ano, už si ma odhalila 🙂 a ja že sa až tak nepodobáme ako to tvrdia.

sarica
25. máj 2010

Baby čaute!
K tomu 3D sonu....my sme boli tiež zvedaví,tak sme si ho vybavili...je to zážitok,ale na druhej strane je to tu v Lc dost drahe a ked som dala kuknut doktorom,tak povedali,že slabotina. To sa viec oplati ist do Salgotarianu....ale neva...mne vtedy stačilo,že mi povedal dr.že bude baba 😀

Dali nám 5fotiek a dvd,ktoré si myslím,že síce má dieťa aj my na pamiatku,ale neverím že si to niekedy aj pustime 😝 ...
Stravila som tam 20min. a bola som už ubolena... 😒

Ale každá jedna má inu skusenost s tym...ale pokial ste zvedave ako som bola ja...vrelo odporucam 😉

danabel
25. máj 2010

...ale kde sa to mám objednať v Salgotariane, keď tam nikoho nepoznám?

danabel
25. máj 2010

A videla si tváričku bábätka zreteľne?

danabel
25. máj 2010

Teraz trochu od veci: baby nepoznáte niekto náhodou takú babu z Opatky, čo má sivý High trek kočík ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre