• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lučenec a okolie III

11. apríla 2017 
autor
aha tak škoda :frowning2: ale máte domček a to je prednejšie :slight_smile:
30. apr 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci aky si chcela? :confused:
30. apr 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Heli moja spí aj 3 hodiny poobede ale plienku máme furt, nechce sediet na nočníku :angry:
30. apr 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne Jani!!! to je podstatnejsie :wink:

Helka, ja neviem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale bol krasny :dizzy_face:
30. apr 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..Velmi Vas nepoznam, ale mozno casomm spoznam...
30. apr 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani nechaj ju tak, nenuť ju, mne sa maly chytil až na tretí pokus :wink: ona nato dozreje... no my stale kakame do plienky si ju donesie a viem že chce naložiť... a ešte... cikame do velkeho zachoda, do "kačičky" už nechce :rolling_eyes: :grinning:
30. apr 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z ktorej časti mesta si? :confused:
30. apr 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
heli to je moja reč - musí na to príst sama, ked ju dám na nočník tak sedí a šaškuje
30. apr 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ukmima.. nevieš chodiť nejake foto aby sme vas okukali :dizzy_face:
30. apr 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sarica-ak myslis mna, niesom z mesta, ak ked som tam byvala, teraz byvam v rodicovskom dome v Divine
30. apr 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja som zvedavá odkial si ukmima :slight_smile:
30. apr 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani my sme ho mali od Vianoc na hranie a začali sme ho používať od jula.. ako sme sa odsťahovali s toho domu tak sme začali odvykanie..neboj ona do toho dospejee :dizzy_face:

Mala som spolužiačky z Divína..
30. apr 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ukmima tak to si dost daleko :wink:
30. apr 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale máte tam priehradu Ružinú blízko :slight_smile:
30. apr 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim upravit fotky a pridam album, zatial som nestihla, som rada, ze mam par minut vecer na net, rano rychlo pozriem postu, mrknem volnu diskusiu..a tak...ale urcite pridam
30. apr 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maly ti už chodí do škôlky? či ste doma..?
30. apr 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
heli len dúfam že dospeje do leta :grinning: lebo mi je až trápne ked počúvam že ročné deti už nemajú cez den plienku a tá moja pohodlná modelka len by sa parádila ale s plienkou na riti :grinning:
30. apr 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
priehrada blizko...ale mesto je mesto...byvali sme tam a zvykla som si,teraz my chyba
30. apr 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani! a čo mam j apovedať, ved maly mi ma 2,5roka, maly Matejko je aky šikovný, ved on je už rok bez plienky cez den a my? :confused: sa hambím sama pred sebou.. že ho to proste neviem odnaučiť :rolling_eyes: ale proste, aj mesiac rozdielu v narodení robí strašne vela v napredovaní..

ked porovnam detičky, tak naš maly ked je rozdiel medz inimi 2-3 mesiace, dokaže to čo oni o take 4-5mesiacou pozdejšie.. ale zas švagrova mala je od nas staršia o 4mesiace a nevie spolovice čo vieme my :dizzy_face: :unamused:
30. apr 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ukmima tak to máš pravdu, ak si zvykneš na mesto tažké je si zvyknút na dedinu s kopou ohovárajúcich báb :unamused:
sofik- mne mal Tomas plienky do 2 a pol roka, a na noc sme mali do troch, takze tak, Samko ma 15 mesiacov, a jedine co dokaze, je nocnik odhodit a povedat, ze tam treba "eeee"
helka101-Tomko je skolkar...
autor
heli ale sú zdravý tak musíme byt radi a je jedno kedy sa zbavia plienky :wink:
30. apr 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
heli vidíš nie sme samé čo si deti dali načas z odúčaním od plienky :wink:
30. apr 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my mame este plienku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som len zvedavá kto mladší nás predbehne - možno Katuška :grinning:
30. apr 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mas pravdu, neviem si nejako zvyknut, ale lepsie byvat u maminy ako ist k svokre(Filakovo), inac u nas tiez byvaju take sikovne maminky, chvalia sa, ze deti im uz nenosia plienky...vsak ano, ale zabudaju povedat, kolko krat za den ich prezlecu, lebo sa pocikaju a okakaju, ja radsej hodim plienku pekne do kosa...vsak aj tak dost periem :grinning:
30. apr 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Llucíí :grinning:

Jani ja to an inerieišm.. kašlem na pohlady inych, nefrologička ma upozornila, že mame oslabeny močovy zvierač a tak nam to dlhšie potrva.. on sa pyta cikať pekne ale ak mu velmi treba, tak proste nevydrží,neudrží ten moč.. nevie to ešte ovladať... a v noci strašne vela precika, dva krat ho balím a aj tak precika plienku :rolling_eyes:
30. apr 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luci a už dávaš sadat malú na nočník? lebo nechápem matky ktoré tak deti ničia :angry: ked čítam príspevok že 5 mesačné dávajú na nočník tam mi je do plaču :frowning2:
30. apr 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ukmima tak to máš pravdu - k svokre nikdy, najhoršie rozhodnutie v mojom živote a to som tam bola tak 5 mesiace všetkého :angry:
30. apr 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sofik, my ho este nemame :grinning: . este ma cas.
30. apr 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok