Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

sofik
autor
22. jún 2010

heni je to hrozné ale príroda si vyberá svoje a my s tým nič nenarobíme 😒 na ako dlho ideš domov? už ste presťahovaný v novom domčeku? 😕

juja
22. jún 2010

@sofik ...veru tak, uz je drobec na svete 😵 😵 😵 🙂))...vela zdravicka a vsetkeho dobreho celej rodinke zelame 🙂 ....a maminke Marike aby bola cim skor fit 😉 (nakoniec rodila sekciou 😕 )

zuzulask
22. jún 2010

Maruške gratulujem 🙂

danabel
22. jún 2010

Jéééj aj ja sa pridávam ku gratulácii 🙂 🙂 🙂 Marči, budeme čakať na autentické zážitky zo najdôležitejšieho momentu v živote...

henikav
22. jún 2010

@marcaradko Maruska, aj ja sa pridavam ku gratulaciam a zelam len to dobre, aby si sa rychlo zotavila a drobcek aby pekne rastol a vela nebuntosil v noci, aby si sa obcas mohla vyspat 😉

@sofik idem na necele dva tyzdne, pretoze mam skusky 28.6, takze idem do prahy a odtial pridem rovno domov do LC a potom zas o necele dva tyzdne mam jednu skusku v sobotu, takze to pojdem akoze uz z lucenca do belgicka a cestou sa tam stavim, iba na tu skusku. No a potom zas pridem v auguste, pretoze vtedy mame my "kombinovany studenti" statnice, tak si to zase spojim s takou asi 2-tyzdnovou dovolenkou. V domceku este nebyvame, este nemame kluce. Tu sa podpise zmluva o buducej zmluve a potom obaja notari, aj nas, aj predavajucej preveruju doklady, tarchy ..... a az potom sa prepise uplne dom, zatial sme dali len zalohu a zvysok vyplatime pri prepise. Toto trva minimalne 2 a pol mesiaca az maximalne 4, dovtedy musi predaj prebehnut. Je pravda ze to je dost dlha doba, ale je to tak nastavene kvoli tomu, aby ona mohla kludne dom vypratat a dat porobit niektore povinne expertizy, no a my aby sme mali cas dat peniaze dokopy a notary musia preverit tarchy na dome, aby sa potom nevyklulo nieco necakane. Takze prepis bude az 30.8 najskor.
Sofik vy nemate problem v domceku??? Lebo Tomasovce su tak pod kopcom, tam nie je voda?? A Monika byva vo Vidinej, oni neplavaju?? Boze moj, to je hrozne, ked to vidim ako voda za malu chvilku znici majetok ludom, na ktory pracovali dlhe roky, je mi z toho do placu, voda aj ked nevystupi vysoko, moze narusit statiku, no horor, mam z toho hrozu a to som videla len par zaberov v spravach ☹

juja
22. jún 2010

@juja doplnenie udajov ...Radko sa narodil rano cca o 8.40 hod 51cm a 2960g 🙂

pascalka
22. jún 2010

@sofik janulka tak to naša hviezda si tiež dala načas 😀
aj My Maruške gratulujeme aj Tu 😀
@petulka_1 tak mame spoločnu zubarku 😉
tie zaplavy su strašne

sofik
autor
22. jún 2010

@henikav tak to sa ešte načakáte na domček ale už ho aspon máte 🙂 v Tomášovciach bolo zaplavené to sídlisko s činžiakmi a tá cesta pri železničnom priecestí, ale ja dúfam že k nám sa to nedostalo 😒
heni a to aj malý ide s tebou do lc?

henikav
22. jún 2010

@sofik to uz nam rychlo ubehne, mame skusky, aj dovolenku, potom statnice a ani sa nestihnem zbalit a uz sa aj stahujeme 😀 Maly ide samozrejme so mnou do LC, dokonca som ho tam chcela nechat, pretoze okolo 20.7 idem prezentovat zas moj vypracovany zamer, tak som myslela, ze by som sa tam zastavila az potom prenho, no ved uvidim, ak by mali zaplavy pokracovat, tak to ho radsej budem natahovat vsade so sebou ako maca, inac by som asi nebola kludna. Neviem ako u vas, tu uz hlasia oteplenie, tak snad aj na slovensku by uz mohlo prestat prsat

petulka_1
22. jún 2010

marcaradko :tiez sa pridavam ku gratulacii !

pascalka
22. jún 2010

@henikav niečo mi ušlo kam sa Heni stahujete? 😕

henikav
22. jún 2010

@pascalka , kupili sme starsi domcek, teda definitivny prepis bude az 30.8, ale zalohy su zaplatene a zmluvy podpisane, stahovanie v septembri, no a budeme si ho postupne prerabat. Tu je fotka, len je uz 40 rocny a v povodnom stave, takze sa tam este narobime ako na kostole 😀

mtsl
22. jún 2010

Gratulujeme maruške ku krásnemu chlapčekovi 😵

pascalka
23. jún 2010

@henikav to fakt ma 40 rokov?peknučky je, vyzera zachovali 😉 gratulujem ,hned by som brala 😀

henikav
23. jún 2010

@pascalka dakujem, veru zvonka a zdaleka je zachovaly 😀 😀 😀 ale inac treba prerabat uplne vsetko. Ale aspon je suchy, ma dobre vnutorne riesenie a polohou je tiez fajn, takze to ostatne pekne postupne, miestnost za miestnostou

sofik
autor
25. jún 2010

heni ale aspon si ho spravíte podla svojich predstáv 🙂 a čo sa týka tých záplav 😒 dúfam že to už skončí lebo ja chcem pekné slnečné leto 🙂

danabel
25. jún 2010

ahojte, ja teraz trošku od veci, ale chcem sa vás spýtať, či mi neviete poradiť, kde by som kúpila aniónové vložky v Lučenci, lebo Dr. Balko je asi do 7.7 PN a ja viem len o ňom, že tam sa dajú objednať. Už som to hľadala na nete, ale samé Košice, Prievidza, Nitra...

aleela
25. jún 2010

@danabel v zlatej ulicke v bio obchode 🙂

danabel
25. jún 2010

@aleela veľmi ti ďakujem, super 🙂 🙂 🙂 🙂 bežím kupovať...

helka101
25. jún 2010

@danabel daj mi vedieť ak si ich tam dostala,lebo mne vravela kamaratka , že tam len na objednavku 😅 to iste povedali mamine ked sa tam bola pýtať, že ked sa nazbiera viacero, tak vtedy iba objedna 😖

danabel
25. jún 2010

@helka101 dostala so ich, majú všetky tri druhy 🙂 . Som zvedavá, či pomôžu, tak ako všetci vravia a píšu, lebo ja som o nich vedela, len som ich zatiaľ nepotrebovala.

sofik
autor
27. jún 2010

Leuške všetko najlepšie k dnešným 2 ročkom🙂))))))

to počasie je hrozné, som zvedavá kedy už bude pekne teplo a slnečno 😉 normálne sa doma nudím a na telku ma čumieť nebaví. 😠

helka101
27. jún 2010

@sofik my tu mame slnečno a teplo 😀 tak šup do Lučenca..akurát rozmyslam, že ak bude takto aj na buduci vikend či nepôjdeme s malym na kupko zase 😉

helka101
27. jún 2010

@danabel a kolko si si kupila balení? 😕 lebo som špekulovala, že prve silne krvacanie si budem davť klasicke, a až neskôr asi po tyždni si dam tieto.. 😕

sofik
autor
27. jún 2010

heli to fakt 🙂 tu je pod mrakom tak dúfam že do večera sa vyjasní 😉

helka101
27. jún 2010

Noo tu mame jasno... a už sme boli v obchode, tak je vonku prijemne teplo, hadam sa už riadne otepli,lebo malemu začínaju od štvrtka prazdniny a teda musíme vymyslieť nejaky program, aby som sa snim doma nezblaznila 😵 aj ked musím nejako vydržať a davať si pozor na vychadzky skrz kontroly 😉

ako sa mate so Sofinkou 😅 ?

sofik
autor
27. jún 2010

my sa máme fajn, Sofinka si ešte užije 2 mesiace a hor sa do školky tak som veľmi zvedavá ako to zvládne 🙂 tatino nám dojde v polovici augusta domov na dovolenku na 2 týždne tak pojdeme do lc porobiť niečo znova na domček lebo do zimy by sme chceli ešte nadstaviť podkrovie a prikryť 😉

a ty ako? užívaš si tehuľkovanie? 🙂 ja by som už tiež šla najradšej niekam na bazén s malou aby sa tam konečne vybláznila do sýtosti lebo doma to nie je ono na dvore 😀

kam v lc je dobré ísť sa vykúpať? 😕

helka101
27. jún 2010

Noo a predpokladane sa budete nabuduci rok už sťahovať? 😅 a potom šup na dalšiu matersku? 😕

No užívam užíívam, 😉 pomalinky už mam nachystanu celu vybavičku..už to len musím poprať, vyžehliť a nachystať, ale ešte mam času, ideme prerabať malemu detsku.. 😎 macko pu ide preč, a nastupuje mcquin 😀 ideme ju teda premalovať. a asi aj obyyvku 😅 Manžel ma somna radosť, lebo len vymyslam... ale tak je to , ked som doobedu sama a nudím sa... 😀

No vieš čo, chodili sme na lučenske kupko, ale tento rok sa tam neplanujem velmi ukazať a minule nam znamy vychvalili Číž, a tak sme zašli taam 🙂 a poviem ti, že je tam velmi dobre, mne sa tam velmi pačilo, ak malemu... a m bol nadšemy, vraj iba tma budeme choiť dokym sa nespravi Strehova, a potom sa uvidí 😎 len je to kus daleko 🙄 ale je tam velka šmykačka... fajny detsky bazen, čista vodička... 🙂 raj pre deti..,maly sa nam tam riadne vyblaznil 🙂

sofik
autor
27. jún 2010

heli budúci rok v lete už chcem aj bývať 😀 v zime sa porobí všetko vo vnútri a v jari snád aj sťahovanie 😉

s nami ženami to majú muži ťažké, moj už krúti hlavou ak mu posielam cez net čo ako a kde chcem v domčeku 😀

o kúpalisku v lc som počula samé negatívne názory, v Číži nie sú kúpele alebo niečo také? A Strehová je tohto roku zatvorená 😕

sofik
autor
27. jún 2010

@helka101 ak budeme v domčeku tak určite bude dalšia materská 🙂 len chcem aby sme boli už spolu a hlavne sami a mali aj súkromie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre