Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

gergi7
19. aug 2010

ajkalc - monika0123 je tiez z Vidinej. ci sa poznate?? 😅 😉

gergi7
19. aug 2010

mirka7582 ja nieeeeeeeee 😀

ajkalc
19. aug 2010

@gergi7 asi sa nepozname.neviem o tom.

ajkalc
19. aug 2010

@mirka7582 ved aj Vidina je skoro priamo,nie?

helka101
19. aug 2010

ja som priamo lc 😀

ajka napíš nam dačo o sebe 😀

ajkalc
19. aug 2010

@helka101 tebe sa to uz krati,viete pohlavie?

ajkalc
19. aug 2010

@ajkalc a co take?neviem ci si si uz precitala,ale mam doma Jakubka 14 rocneho. Ale to bolo uz davno,tak teraz to cele prezivame,ako po prvy raz. Chodim k Orsaghovi

mirka7582
19. aug 2010

@ajkalc hej je 🙂

mirka7582
19. aug 2010

@ajkalc super aj ja knemu chodim 😉

ajkalc
19. aug 2010

A este,ze mam 34 rokov a uz som PN.

helka101
19. aug 2010

@ajkalc noo krati, ešte 4tt 😀 noo pohalvie mame na 80% potvrdene dievčatko.. ale uvidime či to nahodu nebude chlapček 😕 aj ked s mm tužime po sestričke.. 🙂

Noo ja som chodila k Orsagovi s malym, ale po pôrode som odišla ku Tomašovičovi 😉 a snim som velmi spokojna 😵 Ja som bola teiž cele tehu na PN.. a tearz som už na MD 😎

a kedy sa sťahuejte? mate ešte vela roboty na domčeku???? 😅

ajkalc
19. aug 2010

@helka101 ja som s Orsaghom velmi spokojna,aj ked sa niektore kočky stazuju,ze ich to stoji vela penazi 🙂 🙂 A domcek? Fu.Len teraz sme zacali.Takze ak pojde vsetko ok,tak stahovat sa budeme az na buduci rok v lete. Dufam,ze vsetko pojde hladko.

ajkalc
19. aug 2010

@mirka7582 a chystas sa chodit cvicit? Ja som nechcela,ale straaaasne ma boli chrbat,takze vraj by som mala. Ake mate s tym skusenosti? Ma to vyznam?

helka101
19. aug 2010

@ajkalc a vo vidinej byvate kde??? 😕

Noo ja som snim v tehu bola spokojna, ale neskôrl sa vyskytli veci, ... a tak som to radšej vyriešila takto... 😉 nieje to zly odbornik, len.... ale halvne že ste vy svpokojna.. ako sa hovorí 100ludí 100chutííí 🙂

noo ja že sa budete sťahovať, ešte do pôrodu... 😅

Tak s Jakubkom si asi užíívaš teraz, ide do puuberty, to maš isto o zabavu postarane... ja mam 15ročneho švagra, a dakedy mi rozum zastava... 😀 😀 ale aj mna to čaka 🙂

henikav
19. aug 2010

ahojte babulky, tak my uz sme zase v Lucenci 😀 😀 😀 Ak by ste vedeli o niecom co sa nablizku deje, pre maleho, dajte mi prosim vediet, pripadne stretko v parku?

mirka7582
19. aug 2010

@ajkalc mno nevim nemam stym skusenosti este som nebola ani u dokiho 🙂 chodim do kosic zatial🙂 som aj ja na pn ale u obvodnej

ajkalc
19. aug 2010

Poznas Vidinu? Byvame na Školskej. To je ten kopec pri kostole. Byvam tu uz 34 rokov. A co bolo s Orsaghom,ak mozes povedat?

ajkalc
19. aug 2010

@mirka7582 a kedy planujes dokiho? Mozno sa tam stretneme.

mirka7582
19. aug 2010

@ajkalc mno nevim 6 septembra idem este do kosic a podla toho co mi tam povie doki 😀 ci mi da dokumentaciu.este mi bude robit sono

helka101
19. aug 2010

nooo len tak zbežne, byva tam manželova teta a často chodievame k neej 😉

Noooo,,, prvotný problém bol s antikoncepciou, nechcel mi veriť, že mam snej migrenu, stale skušal, a špekuloval, až ked mi to neurologička potvrdila tak sa umudril... ale ostala som tehotna.. teda sme vysadili antikonciepciu a do dvoch mesaicou sme čakali maleho... pri malom v pohode tehu... len v 6-7 m. silne bolesti do praveho boku.. a ked som šla k nemu, tak vraj som tenka a mam cvičiť na fit lopte... a to som bola na 3cm otvorena.. 😔 to mipovedali v nemocke, pri prijimani na gynekologiiu... a ked mi pôrode zase chcel dať antikoncepci, tak som proste odmietla a zobrala si kartu... len tolko 🙂 nič strašne, nič zavažne... ale skrz tej migreny som vlastne od neho odišla.. neda sa všetko reišiť hormonalnou liečbou

@henikav heni vitajte 😉 nooo dokedy ste tu? tak mohli by sme dať stretko na buduci tyždden... čo vy nato???? aj nove členky by došli? 😅

henikav
19. aug 2010

vidim tu kopu novych tvari, alebo ja som nova, v kazdom pripade ahojte babule, co vas este nepoznam 😉
riesi sa tu same tehu a babatka, aj ja chceeeeeeeeeeem 😖
Pre istotu mame to male maciatko miesto babatka co sme nasli a zajtra nam dovezu aj male steniatko, takze budu dve babatka, sice zvieracie, ale maly sa velmi tesi.
@helka101 sme tu do konca mesiaca, biflujem na statnice, takze taka kludna dovolenka na zahradke, ale na stretko s radostou dojdem

ajkalc
19. aug 2010

@helka101 Migrena. Hm. Ja mavam take migreny,ze ma museli aj hospitalizovat na neurologii v Martine. Pred 4 rokmi. Potom som si dala vypisat nuvaring. Perfektna vec. Sice migreny uplne nepresli, ale rozhodne boli slabsie. A teraz? povedali mi,ze ked budem tehotna,tak zmyznu. A prd. Mam ich stale. A kvoli nim som aj na PN. Orsagh ma vypisal hned. A mas pravdu,ze 100 ludi,100 chuti. Ja som skoro na vsetkych gyndosov nieco pocula. Tak si vela nenavyberas.

ajkalc
19. aug 2010

@helka101 este jedna otazka. Bola si na 3D sono u Kriza?

mirka7582
19. aug 2010

@henikav ahoj a potom pride novy prirastok 😀

henikav
19. aug 2010

@mirka7582 no bodaj by prisiel, ale nam to uz asi nehrozi, uz sme stari.
Pozeram ze este len 6tt a uz mate vybrate meno pre dievcatko aj chlapceka, ste sikovni, ked sa maly narodil, este sme nemali vybrate meno sa ma pytali ze co tam maju napisat, chvilku mal len cislo 😀

mirka7582
19. aug 2010

@helka101 ani ja snim velmi dobre skusenosti nemam 😠 ale dufam ze pocas tehotenstva sa bude spravat normalne ale mame z nameho gyndosa a porodnika tak budeme este snim konzultovat 😀

henikav
19. aug 2010

jeeeeeeeej vydym novu funkciyu, ze opravyt preklepi, mislyte ze mam nejake? 😀

mirka7582
19. aug 2010

@henikav mno vies 6rokou to je dost casu 🙂)) ale zevraj budu dvaja chlapci aspon tak mi to povedali ak uvazujme 😉

mirka7582
19. aug 2010

@helka101 ja od parku byvam daleko ☹ ako sa tam dopravim 🙂

helka101
19. aug 2010

@ajkalc ajka aj ja som bola skrz nej na PN... bola taka silna, že koneic... trvala nonstop v kuse... 😔 akože potom prešla a dostala som ju ešte raz v 5mesiaci 😠 klop klop zatial je klud... dufam, že to skončíí.. ja neberiem žaidne silne lieky... , stačí mi ten MIG 400 ked si dam a lahnem si..a el stavy ako trpnutie polky tela, strata zraku a bolesť ako ..... proste neopísatelna, tak je to tiežu mna bežne ☹

@mirka7582 on je ako doktor dobry, len mne občas prišlo, že ma tolko pacientek, že sa nema čas venovať každej a vypočuť si ju.. ale ot je vec nazoru, ak nebudeš spokojna, nečakaj a zmen ho a hotovo, maš nato naroook 😎 ale tak ako píše ajka, skoro na každeho som aj ja dačo počula 😔

@ajkalc ajka neboli sme... mm to nechcel, nemali sme to ani pri malom, tak sme si to nedavali a vlastne stale ked mi robil sono, malá mala zlu polohu, tak by aj tak z toho 3D asi vela nebolo... tak som sa nato ani neobjednavala. 🙄 planuješ ísť?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre