• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lučenec a okolie III

henika tak to mate super šteniatko.. :confounded: ti teda sprijemnilo dovolenku :sweat_smile: ale hadam budeš o.k. čoskoro a poskakovať si :dizzy_face:
25. aug 2010 o 15:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nebojte, lekar povedal ze to prezijem a ja som si hned zmenila dovolenku na marodku, takze mi dovolenka zostane a budem sa sem moct vratit aj na vsechsvatych aby som minula dni volna :grinning:
25. aug 2010 o 15:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@henikav tak super este si tu v lc ?
25. aug 2010 o 15:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noo tak nejake pozitivuum :wink:
25. aug 2010 o 15:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ze nieco zle je na nieco dobre :slight_smile:
25. aug 2010 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru som v LC, ja si viem vybrat a ked uz marodovat tak na dovolenke :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2010 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
treba sa na vsetko pozerat z toho lepsieho pohladu, sice zmeskam statnice, co som mala ist v pondelok, ale spravim si ich normalne v novembri, ako vsetci, len som chcela predcasne, neda sa vzdy vsetko tak stihat ako si to clovek naplanuje
25. aug 2010 o 15:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no teda musiii boliet :confounded: juj zienky ja som zacala spinit cez vikend ,dnes som bola znova na sone tak je vsetko v poriadku malike sa ma k svetu :grinning: dufam ze uz nebudem spinit :frowning2:
25. aug 2010 o 15:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neboj to sa isto ustali.. hlavne ked povedali, žeje male o.k, len sa vela šetri a neriskuj :wink:
25. aug 2010 o 15:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirka7582 tak lez, nohy hore a ziaden stres, keby to pokracovalo, tak chod okamzite k lekarovi, nech ti daju injekciu na posilnenie
25. aug 2010 o 15:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirka7582 inac ked je to len take spinenie, to zvykne byt aj normalne na zaciatku tehotenstva, len keby si uz mala aj cerstvu krv, tak radsej k lekarovi
25. aug 2010 o 15:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem v stredu zas na sono :wink: uz sa tesim :grinning: bola som v piatok na sone bolo vsetko v poriadku a v sobotu som zacala spinit skoro ma porazilo v nedelu prestalo a dnes ranno som zas zaspinila a uz nic . od piatku narastlo 1mm :grinning: asi ked mam stres tak si zaspinim :angry: ale mam dvoje lieky na udrziavanie takze dufam ze prezijeme do 3mesiaca :grinning: dr .povedal, ze je to normalne po um.oplodneni
25. aug 2010 o 15:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a vy ako tehulkujete :slight_smile:
25. aug 2010 o 15:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirka7582 iste, na zaciatku tehotenstva je to normalne ked spinis a dokonca po sone, hlavne sa setri
25. aug 2010 o 15:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@henikav setrim nic nerobim iba priberam :grinning:
25. aug 2010 o 15:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirka7582 len tak dalej, len priberaj, hned by som sa pridala, keby to bolo len trosicku mozne
25. aug 2010 o 15:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@henikav a preco to nieje mozne :frowning2:
25. aug 2010 o 15:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirka ja už čakam kedy bude tehulkovanie na konci, a teda vlastne ked porodíme :wink: lebo noci som mavala dlhšie už ťažke, ale že aj dni.. to ma prekvapuje :confounded: minule ma strašne rozboleli slabiny.. chodila som ako kačka.. fakt otras.. a nebolo ani sedieť, ležať, polosed, nič.. :rolling_eyes:
25. aug 2010 o 15:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@helka101 co si zena musi vytrpiet :confused: moj mangel sa neholi od vtedy ako mi v kladali vajicka :grinning: uz je ako buro povedal ze kym sa nenarodiii tak sa neoholiii :wink:
25. aug 2010 o 15:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirka7582 uz sme stari, skusali sme vselico, nepomohlo nam nic, nieco u nas nesedi, prisli sme uz o tri babatka a vsetky tie hormony mi uplne znicili zdravie. Mali sme jedneho chlapceka s DS a potom som raz potratila a dalsi raz nam prestalo bit srdiecko, no a nakoniec som sa zrutila ja, tak sme s tym prestali. Manzel povedal, ze nechce prist o mna, ani lekar uz neodporucal, to posledne sme si spravili potom co nas uz od toho odradzal
25. aug 2010 o 15:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@helka101 neboj, bude dobre, rychlo to ubehne a o chvilku mas babatko v naruci :wink:
25. aug 2010 o 15:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@henikav moje :frowning2: aspon mas jedno a steniatko :grinning:
25. aug 2010 o 15:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved asi preto sme sa obkolesili tolkymi zvieratkami. Zlikvidovala som detsku izbicku a vsetky veci co sme mali prichystane pre babo, dlho bola ta izbicka este zariadena
25. aug 2010 o 15:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@helka101 helus veru ako pise henika ved to uz mas za par :grinning: sa tes
ja viem , že to prejde.. a bude už lepšie.. len proste dakedy mam dni, plne depky, že nevladzem.. rano ani vstať z postele a to tie slabiny, aj ked teraz som si ich potrela kremom a nebolia..ale posledne dni boli na nevydržanie.. :rolling_eyes: ktomu aj poradnu mam len 6.septembra
@henikav dobre ste urobili :wink: mozno vas zivot este prekvapi :wink:
25. aug 2010 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirka7582 mirka tie posledny tyždne a dni su najhoriše :wink:
25. aug 2010 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@helka101 vydrz to moja :slight_smile: oto sladcie to budes mat :grinning:
25. aug 2010 o 15:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirka7582 vydržíím aspon do septembra určite :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: potom sme už donosene, a dufajme, teda že mala si vyberie vhodny čas na prichod, a nebudeme prenašať ako pri malom.. :angry:
25. aug 2010 o 15:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@helka101 ale sa uz tesis na drobca neboj zvladnes to, si zena a ta dokaze a vydrzi vsetko :grinning: sme silne pohlavie :slight_smile:
25. aug 2010 o 15:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok