Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

henikav
25. aug 2010

@helka101 to su tie hormony. Ja som zase bola ku koncu tehu v takej forme ako hadam nikdy 🙂

@mirka7582 v ziadne prekvapenie uz nedufam, skor si myslim ze smerujem do prechodu, ale aspon uz nevyrabame dieta ako predtym sme pocitali dni a hodiny, prisposobovali letenky, este na letisku som si pichala injekcie na ovulaciu, no to uz ani nebol zivot, bolo to chore, aj sme si to uvedomovali, az sme nakoniec prisli k tomu, ze niektore veci sa silit nedaju, ked sa neda tak sa neda

helka101
25. aug 2010

@mirka7582 mirka maš pravdu..lebo mm si vytkol členok a stene mi dodnes, ako ho bolí.. a to že mna všetko boli, ledva v noci vstanem skrz križov na zachod, alebo tej panvy, potom slabiin, že ma zaha pali atd.. to ani nerozoberam sniiim... lebo on len zahlasi : ty si silna.. ženy su silnejšie.. 🙄 najradšej by som ho...

henikav
25. aug 2010

@helka101 ja som takmer porodila maleho v auguste na dovolenke v chorvatsku a nakoniec sa mu vobec nechcelo von, potom som prenasala 2 tyzdne mal sa narodit 14.9 a narodil sa az 1.10, aj s neviem kolkymi vyvolavackami

mirka7582
25. aug 2010

@henikav ano to je pravda clovek mieni pan boh menii 🙂 a niekedy ma to stve 🙂

henikav
25. aug 2010

@helka101 a ako dlho sa daval dokopy s tym vytknutym clenkom??? Ja nejako tajne dufam, ze v pondelok uz budem moct soferovat, musime sa vratit do Be.

mirka7582
25. aug 2010

@helka101 hahaha ako mojho keby som pocula 😀 chlapi su strasne baby 😀 a ked su choriii hroza

helka101
25. aug 2010

@mirka7582 horší ako deti 😠 😠 😠 😠 😠 😠

mirka7582
25. aug 2010

@helka101 to ano to je pravda 🙂

ajkalc
26. aug 2010

konecne mam co citat.a je tu teraz niekto?

helka101
26. aug 2010

ahoj ajka.. ja zabíííjam čas, dokym mi doperie pračka.. 😠

mirka7582
26. aug 2010

@ajkalc ahoj 😀

ajkalc
26. aug 2010

caute.a ja neviem co so sebou.o osmej som vstala,naranajkovala som sa a zes by som spala.asi si zas lahnem.bola som vecer na jarmoku do polnoci,tak tu su nasledky.

helka101
26. aug 2010

noo tak isto som bola aj ja... vstala som rano o pol7, nachovala maleho a presunula sa na gauč a dalej si zdriemla.. 🙄 teraz nech pračka doperie a pôjdeme vonku, ho kusok vyničiť, lebo mi na obed ťažko zaspí.. ☹

ajkalc
26. aug 2010

@mirka7582 ahoj.a cakate len jedno?mne teraz boli na umelom 3 znami.dvaja cakaju dvojicky a jedni dokonca trojicky.... 😅
@helka101 to ti maly tak skoro vstava?juj.mne tak okolo deviatej vstaval.a teraz cez prazdniny pubertiak vstava okolo obeda.ale asi ho idem zobudit,lebo si chcem ist kupit na jarmok nadobu na med,tak nechcem ist sama.

mirka7582
26. aug 2010

@ajkalc ano jedno aj zato dakujem bohu 😀

henikav
26. aug 2010

😉 ahojte babulky, aj ja som tu 😉

@ajkalc uz je jarmok v LC??

@mirka7582 ako, oddychujes??

@helka101 citis sa trosku lepsie?

ajkalc
26. aug 2010

@mirka7582 jaj neboj.budu aj dalsie. my sme sa pokusali o druhe babo 4 mesiace a hrozne bolo,ked som cakala,ci to dostanem.a nakoniec som to dostala.obrovske sklamanie.a na dalsi mesiac zas nadej a zas kramy.a to trvalo len 4 mes.a ked som potom nedostala,tak som chodila tyzden ako duch,ci je to pravda.kedze manzel je obchodak na teh.testy,tak doma ich mame hadam 1000 ks.a tak sme si robili testy denne aj 4-5.a ked prva slaba ciarka....to bol pocit.tak som si ich robila pre istotu kazdu hodinu.az mi to nakoniec doktor potvrdil.a potom do tetieho mesiaca ten strach,ze to zas dostanem.no proste šibalo mi.a ked si predstavim zeny,ktore idu na potrat ako nic.bez akychkolvek vycitiek....niet vacsej tuzby,ako tuzba zeny po dietati....

ajkalc
26. aug 2010

@henikav no,uz je jarmok v plnom prude.

henikav
26. aug 2010

@ajkalc mozno sa aj vytapkam o barlach, je mi doma straaaaaaaaasne dlho

ajkalc
26. aug 2010

@henikav no zbohom.na barlach na jarmoku 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 a budes nieco pri stanku obzerat a nejaky nas spoluobcan ti este tie barly ukradne

henikav
26. aug 2010

@ajkalc ale prosim ta, kto by kradol barly??? Dam si burcak a barly uz ani potrebovat nebudem

helka101
26. aug 2010

@ajkalc noo tak skoro... ako začal spavať sam v detskej izbičke, tak aj o 6tej, dakedy o pol6 ked ide manžel do prace... 🙄 ale halvne, že tuto noc spal celu, inokedy plačka aj 4x musím knemu vstavať 😠 ale tuto noc len raz zamrnkal a to som šla na wc, tak som ho rovno omrkla.. 😀

Heni, o barlaach, tak ta budem vyzerať, lebo ideme poobede na kolotoče a ja chcem nejake medovnnííík 😀

ajkalc
26. aug 2010

@henikav ja som si vcera burciak dala.jaj,taaaaaky bol dobry.skoda,ze mozem len deci.ale nevadi.rada som vymenila burciak za nase zlaticko.

ajkalc
26. aug 2010

a ked budete na jarmoku a uvidite ma,tak ma kopnite do clenka.lebo ja mam velmi zly rozlisovaci zmysel.

henikav
26. aug 2010

@helka101 veru vyzeraj, pojdem urcite okolo 14-15tej, teda bude aj viac kym sa tam docapcem 😀

@ajkalc vidis, vdaka tebe uz neodolam a letim na burcak, mnamiiiiiii

helka101
26. aug 2010

@henikav no tak dokym sa tam aj ja vyteperííím, tak to potrva, dve invalidky sa stretnuu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

henikav
26. aug 2010

@helka101 neboj heli, tieto nase invalidne stavy onedlho pominu a budeme zas v norme

henikav
26. aug 2010

@ajkalc neboj, mna spoznas, obezna zena s barlami, to budem ja, takych tam vela nebude

helka101
26. aug 2010

@henikav fuu heni, ani envieš ako sa nato tešííím.. neskutočny pocit som mala aj po pôrode maleho, ked som sazobudila, ešte zo zotvorenymi očami šla pohladkať bruško a tam niiič 😀 😀 😀 😀 😀 aj my to bude chyyybať, lebo toto je posledne moje tehu... ale už sa tej mrnavej nevieme všetci dočkať.. maly mi každy den pili uši, či už ujo doktor donesie babätko 😀

ajkalc
26. aug 2010

@henikav tak ja idem az o siestej,lebo maly bude na treningu od 6 do 8.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre